• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
@anubis
A vypadá to dobře ???? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic víc nebudu komentovat, až to ohlasíš "veřejně" tak bude ta velká gratulace !!!!!!! :grinning: :wink: :slight_smile:
10. dec 2011 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@11112
Ajoj, no tak to máme opravdu dost podobné teda :slight_smile: !!!!! Ale moc moc Ti gratuluju :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já jsem spíše právě při těle, ale i tak mi Macháč radil jen jedno kvůli té vysoké možnosti dvojčátek. Co vím, tak ve čt bylo 6 osmivaječných a jedno šestivaječné a to byl odběr manžela v pondělí.... Díky Ti moc moc moc :slight_smile: !!!!!! Pak dám vědět co nového !!!!
Jinak všem přeju krásný víkend holky a maminy !!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
10. dec 2011 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacorek
Ahoj,už to není jen duch....už je to čárka,která krásně ztloustla a zbarvila se :grinning: a co ty a embryotransfer?
10. dec 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anubis tichucko gratulujem !!!
10. dec 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis
Tak to je úžasné :grinning: !!!! Gratuluju Ti :slight_smile: !!!!!!! No včera jsem měla tak trochu žaludek na vodě :frowning2: , ale pak už to bylo lepší. Snažím se na to moc nemyslet a hlavně se šetřím, abych netahala těžké věci a nepřemáhala se. Akorát mě tak trochu pobolívá bříško :unamused: a občas mě tam pichne, ale jinak nic víc. Vložili teda to jedno embryjko a zbytek co půjde tak zamrazit. Tak jsem zvědavá !!!!! Ale jak tak tady čtu, jedné po druhé se to krásně povedlo, tak doufám, že neporuším řetěz :grinning: !!!!!!!!!!!!!! Tak ajoj, přeju krásnou neděli :wink: !!!!! A Ty taky šetřit se holka !!!!
11. dec 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacorek ahoj...vcera si bola na ET??? držííím ti moc moc palčeky.......ja som 6 den po ET a vkladali mi 2 blastocisticky mala som PK ,tak uvidim ci sa im u mna bude pacit....... :slight_smile: . Prajem pekný dnik a vela lenos :wink:
11. dec 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,všem Vám mooooc děkuju za palečky,čára na testu sílí a ráno jedu na krev :wink:
@kacorek,@amatka-jakpak Vám je?taky se šetříte?držím palečky,at neporušíte úspěšný řetěz a brzo // na tt :grinning:
@silvinnka-a co u Vás,už je vše v pořádku?a jak je?
11. dec 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis ahoj......setrim sa,stale spim som ako po narkoze,som unavena sem tam ma pobolieva brusko, ale inak som v pohode a verim ze to tento krat bude pozitivny vysledok :slight_smile: toto je moje siedme IVF a prve s darovanymi. dakujem moc a drziiim palceky vsetkym snazilkam :slight_smile:
11. dec 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amatka
To je dobře,já jsem si taky nepřipouštěla nic jinýho,než // na tt,,,,nevím,nějak jsem cítila,že to vyjde :grinning: sice je to zatím jen na začátku,ale super pocit to je :grinning: já zase vůbec nemůžu spát- asi radostí a štěstím,vylejzám už kolem 4-5h ráno :grinning: :grinning: :grinning: A kdy budeš testovat?já měla ET už třetí den a osmý den tam byl duch :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anubis ja som mala ET na 6 den a testovat budem az 16.12 to je den mojich narodenin :slight_smile: ........po vsetkych tých sklamaniach co som mala sa ani skorej neodvazim. Toto je tvoje prve ET s darovanymi???
12. dec 2011 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis ahoj,ano my sme uz o.k ,dostali sme aj tehotensku knizku,obe babatka su silni bojovnici :dizzy_face:
12. dec 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@silvinnka nejprve gratuliji :slight_smile: a držím palce, chtěla jsem se zeptat, jak stará jsi měla embrijka a kdy ti vyšel pozitivní těhu test, děkuji moc :slight_smile: jsem týden od ET prvně na darovaných :slight_smile:
12. dec 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petral ahoj,dakujem :slight_smile: embryjka som mala na Pk,vkladali mi ich na 5ty den ako blastocysty....na 9 den od transferu,som mala pozitivny test....nie ducha,ale normalnu,viditelnu druhu ciarku....mne vkladali dve a obe sa chytili.
12. dec 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holčičky,děkuji za palečky,povedlo se-HCG -879 jsem ofic.těhotná a 2.1 2012 mám první ultrazvuk :grinning:
12. dec 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anubis gratulujeeem :dizzy_face: a prajem vela stasticka ...je to krasne citat taketo spravicky :slight_smile:
12. dec 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis Gratulujem:slight_smile:)) Ja by som mala ist na vklad 21.12....takze tesne pred Vianocami, dufam ze nam to prinesie stastie, uz som ale dost nervozna
12. dec 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis Jů gratuluji :wink:
12. dec 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22
Děkuji a tobě taky gratuluji k chlapečkům :wink:
12. dec 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis :slight_smile: Děkuju. Takže máte pěkný vánoční dáreček :wink: Kolikátý den po ET jsi testovala?
12. dec 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22
jj,krásný vánoční dáreček a ještě mám dnes svátek,takže super :grinning: neměla jsem pk,vkládaly mi dvě třídenní osmibuněčný embrijka a osmý den jsm měla ducha a desátý už krásnou čárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jsem zvědavá na ultrazvuk,kolik jich čekám :grinning: :grinning:
12. dec 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anubis A dneska jsi 14 dní po ET? Tak přeji všechno nej k svátku :grinning:
12. dec 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22
promin,usnula jsem u telky :wink: jo dnes jsem 14 dní po ET,a co vy,vše v pořádku?mimochodem máš už pěkný bříško :grinning:
12. dec 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis Jj vše v pořádku,dneska už jsem měla celý den pohyby,takové jakoby šimrání nebo spíš bublání,bylo to zvláštní i když žaludku se to moc nelíbilo :slight_smile: Zatím roste naštěstí jen to bříško,doufám že to tak i zůstane,nechci po porodu schazovat 20kg :confused:
12. dec 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22 to mě určitě nemine,to shazování :stuck_out_tongue_closed_eyes: už takhle jsem přibrala po těch všech hormonech,,,,ze své původní váhy mám deset kg nahoře :zipper_mouth: ty máš štěstí,že jsi ještě mladounká,já už mám za tři týdny 32 a to už se shazuje hůř a taky to víc bolí :grinning: Ale hlavně at je vše v pořádku,pak teprve můžem řešit hubnutí :grinning:
12. dec 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis To jo,ono přece jen uživit dva chlapáky je trošku problém,jen tak něco mi nechutná :grinning: Jestli čekáš taky dvojčátka tak sama uvidíš :wink:
12. dec 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marca22
už bych to taky chtěla vědět,jenže možné je jedno i dvě,holt si musím počkat do 2.1. a jaké se Vám líbí jména?a je už jasné.že to budou dva chlapáci?bylo to dobře vidět?
12. dec 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis Ten druhý je takový spíš chlapeček,měl to malinko menší,ale ten první je jasný :grinning: Dáme Jakuba po tatínkovi a Kristiána,kdyby náhodou přece jen byla holčička tak nebude Kubíček ale Izabellka nebo Adrianka,uvidíme,času dost :grinning: Však svátky utečou jako voda,hlavně na sebe buď opatrná :wink:
13. dec 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amatka
Ahojky, ano ano, 10.12. jsem měla ET. Mně vkládali jen jedno embryjko a dvě mám zamražené. A Ty jsi už tedy dneska 9-tý den po, že jo? A jak Ti je? Tak mocinky Ti držím palečky !!!!!!!!! Uvidíš, malinkým se u Tebe bude líbit a budeš další, ketré to vyšlo. Tady je nějak zázračné, že každá holka, co byla za poslední dobu na ET apod., tak jí to vyšlo....Vítej v partě a tfujky tfujky přeju štěstíčko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
14. dec 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis
Ahojky, a děkuju Ti, určitě se snažím neporušit řetěz :wink: . No cítím se celkem dobře, akorát mě občas pobolívá bříško a sem tam mě v něm píchne. Jen prsa mě bolí, ale jinak dobře. A ještě jedna věc. Nevím, jestli je to v pořádku, ale hlavně teda na večer mívám dost nateklé břicho, je to normální :frowning2: ? Jako že po ETu? A jak Vám se paní daří?
14. dec 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacorek
Ahoooj a jak ti to utíká?a chodíš teda do práce?já už jsem na neschopence a docela se nudánkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdy zkusíš testovat?vydržíš 14 dní?
14. dec 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok