• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
Ahoj holky,hlásím jednoho bobíska se srdíčkem :dizzy_face:
2. jan 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anubis Gratulujem, to je paradicka :wink: :wink: :wink: :wink: Ty si , moja, v ktorom tyzdni presne?
2. jan 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita
Ahoj,včera jsem začala 8tt :wink: a kdy jdeš ty na ultrazvuk?
3. jan 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis Ahojky, ja som akurat dosla od doktora. Vcera som mala hcg 7500 (5+0tt) a dnes sme videli dve dutinky! :wink: :wink: :wink: V dutinkach boli uz aj zltkove vacky. Tak ja dufam, ze budu naozaj iba dve a ze budu zdravucke. Mam velky strach, lebo moje predosle a jedine tehotenstvo skoncilo anembryomolou. Preto o tom ani moc nikde nerozpravam. :confused:
3. jan 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita
Tak to je super,moc gratuluji a malounko závidím :wink: uvidíš,že ted bude vše v pořádku :dizzy_face: a kdy jdeš na srdíčko?vlastně na srdíčka? :dizzy_face:
3. jan 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis Ahojky, no ja zase malinko zavidim tebe, ze uz mate srdiecko :wink: Ja som objednana k doktorovi na ultrazvuk 12.1., tak to budem 6+3, neviem, ci uz budeme mat srdiecka. Neviem,ci to nie je este skoro na srdiecka, co myslis?
3. jan 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikina9
ahoj, já už podstoupila 3 IVF s darovanými vajíčky )bohužel bez úspěchu). Když jsem se dozvěděla, že mám špatný vaječníky byla jsem v šoku, ale ani na minutu jsem neváhala, protože to mimčo co budeš nosit v břiše bude tvoje, ty si ho odnosíš a pododíš a vychováš. A jestli nebude geneticky tvoje, tak to je přeci jedno, protože až tě poprvé kopne v břiše nebo se na tebe poprvé usměje, tak věřím že zapomeneš na to že bylo z darovaného vajíčka.
3. jan 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@avel Ahoj Avel, to ma mrzi, ze sa vam ani s darovanymi zatial nepodarilo otehotniet. :unamused: Je to hrozne tazke, ja viem. Do akeho centra ste chodili? Mate este nejake zamrazene embryjka?
3. jan 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amatka
Ahojky, moc moc Ti děkuju a Tobě držím palečky na příště !!!!!!!!!! :wink:
3. jan 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis
Jééé tak to je krásné, tfujky, tfujky hodně štěstíčka !!!!!!!!! :slight_smile:
3. jan 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avel
Ahojky, tak to je mi líto, holka, máš to ale trápení !!!! Strašně moc Ti držím palečky, aby jsi se mimimnka jednou dočkala !!!!!! :slight_smile:
3. jan 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
prosím o radu. Občas jsem tak trošičku špinila, ale dneska, když jsem přišla domů z práce, tak mě dost bolelo bříško :unamused: a špinila jsem, až tam byly takové nahnědlé malinké "žmolky" :frowning2: . Dost jsem se toho lekla :fearful: a tak jsem napsala Macháčovi a ten mi obratem napsal " ŠUP NA NESCHOPENKU". Tak zítra zajedu za svojí gynekoložkou a nechám si marodku napsat :slight_smile: . Ty 12-tky mi fakt nedělají dobře. Stalo se vám to některé? :pensive:
3. jan 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacorek Kacorek, presne tak, sup na neschopenku. :wink: Vytlac si citron do pohara s vodou, to by mohlo trosku pomoct. A vela oddychuj! Neboj sa, to bude OK, len fakt nic nerob a radsej si lahni na gauc a citaj si, pospi si, proste co najmenej zataze. :wink:
3. jan 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita
Ahoj Briti, děkuju za rady :wink: . Teďka je to už dobré, ale včera jsem se fakt lekla :frowning2: . Zrovna se chystám za tou dr. a rozhodně zůstanu doma :slight_smile: . Tak vodu s citrónem, jo? Díky a opatruj se !!!! :wink:
4. jan 2012 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacorek
Co to čtu?zakladatelka září,asi včera potratila-tak koukej šupajdit na neschopenku a ležet nebo sedět na zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacorek
Proti krvácení nebo špinění v těhu je dobrej ascorutin-mají ho v lékárně,myslím bez předpisu,opatruj se :wink:
4. jan 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
hlavne dodrzovat klid na luzku, OPRAVDU!!! davej na sebe pozor
4. jan 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brita
Já nevím,ale ptala jsem se,a dr.mi říkala,že až radši 8tt,tak uvidíš,každá jsme jiná,třeba už am něco bude :dizzy_face: já byla ráda,že už bylo :wink: už jdu v pátek ke své gyn.na odběry krve a 2.2 jedem na první screening :wink:
4. jan 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacorek Ahojky zdravím po delší odmlce ani nevím jestli si mě pamatuješ,ale mám taky DV.Na tu neschopenku určitě jdi je to tak lepší.já začala taky tak špinit a byla z toho hodně neštastná o strachu,že o miminko přicházím ani nemluvím.Nakonec jsem dokonce skončila v nemocnici,protože jsem začala krvácet,ale úplně jako na menzes.Jela jsem tam s hrozným pocitem,že moje těh.končí,ale štěstí stálo při mě.Hlavně bud v klidu a neboj pokud budeš špinit déle já pak ještě špinila měsíc,ale jen špinila.Držím moc palečky :slight_smile:
4. jan 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj holky,m uzu se k vam pripojit? Podstupujeme ted take darovani vajicek a nejak se s tim porad nemuzu vnitrene srovnat...Driv jsem vajicka sama darovala a ted to s mymi vajicky nejde :frowning2: Tak jsem si rikala, ze treba kdyz si poklabosim s nekym, kdo resi podobny problem co my, udela se mi lip.
5. jan 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anubis
Ahojky, od včerejška jsem už doma a odpočívám :slight_smile: . A je to už lepší. Prohlédla mě včera moje gynekoložka v Praze a říkala, že mám být hlavně v klidu a dodoržovat klidový režim :wink: . Hlavně žádnou paniku a mám aspoň vycházky, tak jen občas do obchodu pro něco dobrého a zdravého hlavně pro mimi. Jinak trošku se pomalu projít. Co to píšeš Anubisku, že potratila :frowning2: ? A v kterém byla? Chudák, tak to je mi líto..... :confounded:
5. jan 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkulinekk Ahojky, jasne, pridaj sa k nam :wink: Robili ti aj vysetrenie na AMH? Kam chodis, do akeho centra? Ono je tazke sa s tym vyrovnat, ale neboj sa, da sa s tym vyrovnat, ja hovorim s vlastnej skusenosti. Najskor som si to nevedela predstavit a teraz sa tym vobec nezaoberam, uplne som to prijala. :wink:
5. jan 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anubis
Odpoledne jdu do lékárny pro Utroš, tak se na to zeptám. Mně ale řekla moje dr. , že pokud vyloženě hodně nekrvácím, tak mám být v klidu a nikam nejezdit. Prostě ten první trimestr je holt riskantní období :unamused: ..... Ale viděla jsem fazolku na monitoru a taky jeho srdíčko :grinning: !!!!!!!!!!!!!
5. jan 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mars3000
Děkuju, tedy pokud to patřilo mně. Snažím se..... :wink:
5. jan 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11112
Ahoj a děkuju !!!!!!!!!!!! Už odpočívám. Jsem moc ráda, že jste to s bobískem tak všechno ustáli a jste v pořádku !!!!!!!!!!!!!!!!! Tfujky, tfujky.... Ono asi taky mají vliv prý i ty prášky, tak nevím. Beru Utroš dospod a 4-0-4. Ale taky mi dr. říkala, že to špinění je celkem běžná věc. Hlavně to prý chce klid a spát..... Tak za chvíli pomažu, už se mi tak trochu "huba" Otvírá..... :wink:
5. jan 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita Ano,delali mi AMH, nevim uz tu hodnotu,ale mam to strasne nizy...moc tomu nerozumim.Ja chodim do Brna.Kam Ty?Doufam,ze se s tim take brzy srovnam...
5. jan 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkulinekk
Vítej holka mezi náma. Je nás tu více, včetně i mě, kdo to podstupoval s DV. Já jsem právě v cc 6. týdnu a právě po ET tak měsíc. A jak jsi na tom Ty? :slight_smile:
5. jan 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkulinekk
Já třeba měla AMH 0,01, což je úplně špatné a mizivé procento naděje. A Ty chodíš kam do Brna? Já jezdím taky do Brna, k dr. Macháčovi do Reprofitu....... A neboj, byla jsem na tom ze začátku stejně jako Ty a teďka to taky neřeším. Zkrátka mám v bříšku svého mimíska !!!!!!!!!!! Uvidíš, bude to dobrý a pak si ani nepomyslíš, že by to nebylo Tvoje !!!! :slight_smile:
5. jan 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karkulinekk Vsetky kocky, co sme tu, mame nizke AMH. Ja mam napriklad 0,17, takze ja som strateny pripad. :grinning: My chodime do Brna, do Reprofitu, paci sa mi ich pristup a cely ten progam ohladom prijatia darovanych vajicok. Kam do Brna chodite vy? Lebo viem, ze tam je aj Helios, Repromeda a este akysi Obilnak tusim, ze tak to kocky volaju. Uvidis, ze zakratko sa s tym celkom dobre vyrovnas a uz na to ani nebudes mysliet. Ja som si povedala, ze proste je to tak, inak to nebude, mozem byt rada, ze mam aspon maternicu v poriadku a tak je vzdy potom nadej. :wink:
5. jan 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brita ty mas aspon AMH 0,17 ale ja 0 :frowning2:
5. jan 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok