• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

24. apríla 2017 
@twininky idem v utorok, tak sa bojim
17. mar 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky uplne prvy test som si robila 3 dni po vkladani a bli tam dve ciarky a jedna slaba, druhy test som si robila minuli tyzden v utorok a zase to bolo rovnake jedna slaba, a teraz si idem urobit zajtra
17. mar 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky a prvy ultra zvuk sa az kedy robi?
17. mar 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky jaj len nech nam pekne rastu a nech ich vsetko zle obchadza:slight_smile:
17. mar 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@twininky tak si ma podporila dakujem ti velmi pekne :slight_smile: urcite dam vediet ako a co sa stane somnou, tak som sa bala ze je to take slabe,este raz pekne dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky dakujem este raz urcite dam vediet ako som dopadla:slight_smile: este som sa chcela opytat ze som citala ze ti idu robit screening, to je co?
17. mar 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky este som sa ta chcela opytat ci si brala estrofem a ak ano tak ako dlho si brala?
17. mar 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky lebo mne doktor napisal do spravy ze po 15 od oplodnenie ak bude pozitivita pokracovat utragestan do 10 tt a nepisal mi ze mam pokracovat s estrofemom, a ja nezijem na slovensku a v krajne kde zijem tu nemaju estrofem ale nieco ine co obsahuje ten hormon,tak aj to ma trapi. asi zavolam v pondelok svojmu lekarovy ze ako to myslel teda co ho mam tak nahle vysadit ci ako
17. mar 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim to pozistit a aj mu poviem aky liek tu je ci ho mozem to druhe brat, lebo estrifem uz mam len do piatku viac ho nemam nepredpisal mi viac :frowning2:
17. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky no musim to pozistit a aj mu poviem aky liek tu je ci ho mozem to druhe brat, lebo estrifem uz mam len do piatku viac ho nemam nepredpisal mi viac
17. mar 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky no zavolam mu buduci tyzden ked budem vediet vysledky krvi aj tak im tam mam do caru volat ked budu vysledky. uvidime
17. mar 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis My urcite chceme vediet pohlavie, ale ako vidis, nechcu nam nic tie nase opice ukazat :wink: Snad nabuduce. :slight_smile: Som rada, ze sa mas dobre, tak drzim palce, nech to takto aj nadalej pokracuje. :wink:
17. mar 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky ja ten estrofem zatial berem 2-2-2 aj ten utrogestan tak berem 2-2-2
17. mar 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidim co mi povie prinajhorsom budem potom brat ten iny druh co maju tu hlavne ze to obsahuje estradiol
17. mar 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky no ved uvidim co mi povie prinajhorsom budem potom brat ten iny druh co maju tu hlavne ze to obsahuje estradiol
17. mar 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky ved uvidim co mi povie, dakujem ti velmi pekne za odpovede,velmi si mi pomohla. drz sa aj ty a dam ti vediet co a ako bude somnou :slight_smile:pa pa a pekny vecer ti prajem
17. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis jen si dopřej, teď to máš na co svést :grinning: tři kila ... to je paráda :slight_smile:
Já jsem měla HCG 330 ... 12 dní od ET. Nechala jsem si dát dva broučky, tak uvidíme, podle HCG to vypadá na jedno. Ale i tak budu moc ráda, když bude vše, jak má být.
No já jsem taky nedočkavá :grinning: ... prozradíš pohlaví ?
17. mar 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brita gratujuji, krásná zprávička :wink: ... to je povzbuzujicí :slight_smile:
17. mar 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zeina62 jj, mám to přesně tak jak píšeš ty :wink: a na zítra držím palečky, jsem nedočkavá, už aby jsi sem dala fotku s // moc ti to přeji :wink:
17. mar 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok