Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
20. mar 2012

@zeina62 a ked je dnes 20 marca a krvny test vysiel 2 HCG a vcera na babytestu mi vysiel duch tak ja som uz s toho debil ☹

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
20. mar 2012

@twininky a ked je dnes 20 marca a krvny test vysiel 2 HCG a vcera na babytestu mi vysiel duch tak ja som uz s toho debil

zeina62
20. mar 2012

@twininky jaj dufam , tak velmi chcem babetko ☹(

zeina62
20. mar 2012

@twininky a ty sa ako mas? najhorsie je ze ja na slovensku nezijem , takze s mojim doktorom robime vsetko cez telefon☹

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
20. mar 2012

@twininky dakujem velmi pekne idem oddychovat dnes som mala dost tazky den ☹ maj sa krasne

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
20. mar 2012

@twininky
Ahoj, ja idem zajtra ku gynna kontrolu, tak som zvedava, dufam, ze to dobre dopadne a bude nejaky posun vo vyvoji....
Vcera vecer ma boleli vajecniky a trochu som spinila, ale len tak malo......
Dufam, ze to moje hcg, spinenie, a to, ze nemam ziadne nevolnosti ani nic podobne, nic vazne neznamena....
Zajtra som 6tt, tak keby bolo pocut srdiecko.... 😵

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
20. mar 2012

@twininky
aj ja som zvedava, na kontrolu idem az 17.30h, tak cely den budem nedockava 😀 😀
dufam, ze ma zajtra cakaju same dobre spravy 😵 😵 😵
bojim sa, aby mi nepovedal, ze sa zastavil vyvoj 😖 😠

ale verim, ze je to ok 😎

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rosalu
21. mar 2012

@twininky Ahojky, děkuji, že na nás myslíš.
Včera jsem byla u mudr., dost silně krvácím ☹
Na UTZ byl vidět jen jeden gestinační váček a je prý menší, než by měl v tuhle chvíli být.
Dneska jsem byla na krvi v pondělí mám jít na další a v úterý mám odpoledne přijít k mudr.
Porovná HCG a řekne mi co a jak.
Já už tomu moc nedávám, když tak hodně krvácím, je to stejné jako u ms ☹

zojaaa
21. mar 2012

@rosalu
@twininky
rosalu neboj, drzime ti palce....ani ja to podla mna nemam idealne....a ake hcg ti namerali dneska???v ktorom tt si dneska?????
aj ja som to uz po tej mojej poslednej hcg vzdavala, aj som revala, aj ma muz ukludnoval......aj som v pondelok zacala slabo spinit, nastastie to rychlo preslo a dnes mam taky pocit, ze som tehu 😀 😀
je to rozne, raz si myslim, ze je konec, a hned na to, ze citim, ze to ide dalej 😀 😀

ja som podla kalkulacky dnes 6tt+0 😀 o 17.30h idem ku svojmu gyn, tak uz sa neviem dockat, co mi povie 😵
uz som osprchovana, oholena, vykremovana, uz len cakam kedy bude 17h a vyrazam na to 😀 😀 😀
vecer sa ozvem

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
21. mar 2012

@rosalu jezis to mi je hrozne luto ☹ drz sa moja☹(

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
21. mar 2012

@twininky ahoj dnes som volala s lekarom a hovorila som mu ze rano som mala negativny vysledok aj s toho mocu☹ tak mi poovedal ze mam vysadit lieky aby sa dostavila MS a o mesiac chcem ist zase na KET ja som este dnes nevysadila lieky este si chcem urobit zajtra jeden baby test skor nez vysadim. ale vyzera to ze to vzdali moje embrika☹ neviem co sa mohlo stat: -( mam smolu☹(

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
21. mar 2012

@twininky dakujem ti velmi pekne mam este v mrazaku 5 tak budem sa modlit aby sa jedno chytilo raz ☹ a menstruaciou sa uplne vsetko ocisti s maternice alebo sa budem musiet dat vycistit?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
21. mar 2012

@twininky dakujem ti anjelik ale ranu v dusi mam velku☹ cas to hadam zahoji☹

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rosalu
21. mar 2012

Holky moje zlatý, děkuji že na mě myslíte 🙂
Já jsem podle mudr., v 5+5 tt. HCG nevím jaké bylo, mám to nechat vše na úterý.
Koupila jsem si test, tak udělám o víkendu a buď tam ty // budou nebo budu aspoň s tím smířená, než mi to mudr., řekne do očí ☹

zeina62
21. mar 2012

@twininky toto bol moj uplne prvy pokus v zivote otehotniet ☹ ja stale verim ze sa nam to raz podari, len najhorsie na tom je ze dnes ma moj manzel narodeniny a je strasne smutny☹(

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre