Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

vika34
23. máj 2009

dobre,pá

mimka29
24. máj 2009

vika 😉

nelynka
24. máj 2009

mimka 😀

mimka29
24. máj 2009

Ahoj nelynka ja odbieha od šporáku k PC, lebo vike mali dnes o 9.00 volať z centra koľko vajok sa jej oplodnilo, tak to mala byť výzva pre ňu 😀

nelynka
24. máj 2009

ja tiez prave cakama a ona nic nepise a taka som uz zvedava boze... 😀
co dobre varis?

mimka29
24. máj 2009

Kuraciu polievočku s vééééľa zeleninou a soté s ryžou. Dúfam, že tá vika napíše skôr ako večer, lebo na ňu stále myslím.

nelynka
24. máj 2009

mnaaaaaaaaaam idem k tebe na obed 😉

mimka29
24. máj 2009

Poď 😀 Môj muž veľmi kuracinu nemá rád, ale celý týždeň sme sa napchávali bravčovým a nezdravým jedlom, takže má smolu 😀

nelynka
24. máj 2009

ja milujem kuracinku a morcacinku mnaaaam, najlepsie mesko na svete, nedam za nic..
a uz som aj nejaka hladna, daco by som spapala 😀

mimka29
24. máj 2009

A čo bude u vás dnes na obed?

nelynka
24. máj 2009

u nas klasika, nic..
co si kto vezme...
alebo nejaka sackova polievka nanajvys 😀

mimka29
24. máj 2009

Ja strašne rada varím, ale niekedy už dochádza fantázia 🙂

vika34
24. máj 2009

ahojte,oplodnilo sa 5 a transfer je vo štvrtok na obed

vika34
24. máj 2009

volali až neskôr ,už som bola nervozna,lebo som sa zobudila až o pol 10 a nič,ale potom sa ozvali 😅
Mne dnes varí mamička,lebo včera manžel miesto varenia pozval Viku na obed do reštiky a mne doniesli,tak povedala,že to neni moc šetrné,tak varí ona/chvalabohu/

nelynka
24. máj 2009

vika to je supeeeeeeeeer..zo 6 5oplodnenych ved to je paraadaaa 😀

vika34
24. máj 2009

Aj minule mi napokon ostalo 5 ,tak hádam to tak malo byť,mne by stačilo vlastne jedno 😀

vika34
24. máj 2009

mimka odbehni od toho šporáku,už je tu výsledok 😀

mimka29
24. máj 2009

vika - super, takže bude predĺžená kultivácia. Konečne ťa môžem pustiť z hlavy a poobede sa učiť 😀 To čakanie je otrasné. Mne vždy keď volali, tak som sa triasla, že som si myslela že odpadnem. Ale tebe sa čakať oplatilo ... strašne sa teším ... hneď je krajší deň ...

mimka29
24. máj 2009

Minule mi kôli vám niečo vykypelo 😀

vika34
24. máj 2009

dakujem a utekaj variť,aby ste sa dobre napapali a poobede sa ideš učíť,NO to ti nezávidím

mimka29
24. máj 2009

Tak to si ani ja nezávidím 😝 Ale teraz sa učím pediatriu, tak sa mi to možno neskôr zíjde 😀

Inak, ako som sa cez týždeň sťažovala, že ma stále bolí hlava a je mi zle, tak už je to preč. Druhý deň som OK a plná energie. Asi mi chýbal oddych a čerstvý vzduch aj keď manžel si myslí, že mi chýbal sex 😀

nelynka
24. máj 2009

mimka to je bezne ze mne koli koniku vzdy nieco prihori alebo vykypi.vecsinou prihorieva kapusta a vykypuju zemiaky..
a uz viem co uvarim..
buchty na pare..
mam drozdie v prasku a aj lekvar mame a to si mm pochutna nam mnam

vika34
24. máj 2009

bože ,tuším som už hladná a tá moja mamička ešte stále nevolá ☹

nelynka
24. máj 2009

vika aj ja som hladna ale casu dost kym pride mm, dam si activiu 😀

vika34
24. máj 2009

idem tuším niečo dzobnúť,ja hlúpa som jej včera povedala,že sa nemusí ponáhľať,že stačí až po jednej,dovtedy asi zomriem 😀

nelynka
24. máj 2009

vika sak to uz vydrzis, daj si nejaky chlebik s masielkom alebo troska zeleninky a vydrzis.. 😉

vika34
24. máj 2009

som tak lenivá,že sa mi nechce ani vstať z postele ,ale musím/wc volá/

nelynka
24. máj 2009

vikus treba ist...ja zase lietam medzi dvorom a PC, xixi, kus posedim na slniecku, zaleziem sa schladit, zase kus posedim, zase zaleziem 😀

vika34
24. máj 2009

už volala mamička,že obed je hotový,jééééééééééééééé

nelynka
24. máj 2009

bru chut 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre