• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

11. septembra 2017 
@twininky
Já se nerada chlubím :grinning: a uvidím,jak se čudla ukáže-ale už by měl mít mín místa,tak už by mohl být klidnější a nevrtět se tak :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky
Vůbec nevím,jen co mi psala,ale už je to dlouho-myslím,že v květnu si pojedou pro mrazáčky :slight_smile: tak jim to snad vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a já si nechám fotky poslat na meil-tak když mi pošleš do ip meil.adresu-v pátek ti je přepošlu,jestli se teda nebude předvádět,zase :grinning: :grinning: :grinning: minule jsem dostala jen jednu-víc se nepovedlo,jak se furt mrcasil :grinning:
4. apr 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky
Mejlík už mám :wink: a snad už se ji ty hematomy vyhnou :dizzy_face:
4. apr 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@twininky A bohužel ne jen po ivf :confused: ale dost negativ-leze sluníčko a to se to tady bude těhotnět :slight_smile: a rodit :grinning:
4. apr 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
4. apr 2012 o 14:37 • twininky
@twininky
A já asi s kočkou na gauč-courala jsem totiž dopoledne :slight_smile: tak zatím a užij si sluníčka :sunglasses:
4. apr 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anubis Ahoj anubis, moja :wink: Tak co, este ziadne pohyby? Ufounek este v brusku neprudi? :grinning: Ja ked sedim, tak fakt nieco citim. Niekto ma v brusku stekli (lehta) a cosi sa mi tam prevaluje. Ale to citim len sem-tam a zasadne pri sedeni :wink:
4. apr 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita
Ahoj briti,já zatím fakt nic necítím,málokdy mám takový pocit,jakoby tepla v břiše,ale fakt jen vyjímečně :slight_smile: na to,že to byl takovej akrobat :grinning: se musím zeptat,kde mám placentu :wink: a bodejt bys něco necítila,když se ti tam mačkají dva zajíčci :grinning: a hlavně jsi jen kousek za mnou,myslím v tt :sunglasses: ale už se nemůžu dočkat zítřka :dizzy_face: dokonce jsem si dnes koupila i čokoládu,sebou,kdyby byl ufoun línej a nechtěl pozovat :wink: a nemohla jsem si vybrat-protože to nemusím-tak jsem si vzala rovnou tři studentské pečetě :slight_smile: hruškovou,ostružinovou a malinovou,tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak,když sedím,tak mě strašně bolí pod pravým žebrem-ale to jsou prý játra a ne ufoun :grinning:
4. apr 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anubis rozmrazili mi 4 embrya,dvě to hned vzdala :frowning2: ,jedno je dnes 6ti buněčný :slight_smile: a jedno 3 buněčný :unamused: ,snad se ještě do zítra vzpamatuje :wink: .Chtěla bych radši dvě- při ET se chytilo ze 2 taky 1.Ráno mám nástup do CAR v 10.30.Už se na mimi moc těším,snad to budou ti praví bojovníci a já se přidám k Vám těhulím :grinning: .Tobě přeju,ať máš zítra výsledky na výbornou.
4. apr 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@twininky moc,moc děkuju.Dnes zářím optimismem,tak mi to snad na 9.měsíců vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky to už nebudou takový nervy,to bude už jen radost :wink:
4. apr 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
Díky a tobě taky moc moc držím palečky :dizzy_face:
4. apr 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno,od 5 jsem vzůru,nemůžu se dočkat,až budu mít mimi u sebe :wink:
5. apr 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
5. apr 2012 o 10:44 • twininky
@twininky to doufám :slight_smile: .Transfer strašně bolel,až mi slza ukápla.Vkládali 2 embrya-desetibuněčný a čtyřbuněčný :slight_smile: .Vyfasovala jsem fraxiparin na 10dní.Vím,že je proti srážlivosti,ale doktor mi o tom vůbec nic neřek :angry: ,že si budu píchat,minule jsem ho nebrala a najednou přinesla sestra recept.Nevím,jestli prevence hematomu??Ale minule o žádném dr.nemluvil,jen,že se embryo přestalo vyvíjet :frowning2: .Už jsem ho pak nezastihla,abych se zeptala,musel na sál.
Tak mám zas nad čím dumat.
5. apr 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@twininky při zavádění zrcadel musel použít ještě nějaký kleště,nemoh se dostat přez čípek :angry: .Jo to embryo bylo samozřejmě po prvním ET :cry: .Tak si říkám,že když jsem si to teď tak vytrpěla,mohlo by to být s dobrým koncem :slight_smile: .
5. apr 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky :grinning: snad to do Vánoc stihnem,termín by měl být 27.12. :grinning: Jinak s těmi procenty si to napsala moc hezky :slight_smile:
5. apr 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@twininky taky bych si přála 2,ale tomu 4buněčnému Dr. moc šance nedává a říká mu loudal.Samozřejmě bych taky byla štěstím bez sebe za jedno.Máme ještě 4 mražáčky,tak bychom šli za 2 roky pro sourozence :slight_smile:
5. apr 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok