• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
Je po nervování,hcg negativní :cry: :cry: :cry: .Příznaky dělal utrogestan :angry: .Do 3,týdnů jdu na další KET,máme ještě 4 mražáčky,tak snad bude do třetice všeho dobrého :dizzy_face: .Teď jen doufám,že brzo odkrvácím starou sliznici a budu moct stimulovat novou :wink: .Moc všem děkuju za podporu.
@zeina62 možná nám vyjde KET stejně,tak bychom to prožívali spolu :slight_smile: .
20. apr 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra to ma hrozne mrzi:frowning2: a co bola pricina ze sa to neuchytilo?
20. apr 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra ale ja nechapem pricinu ze preco sa ti to nepodarilo? co ti povedal lekar? co moze byt dovod?
20. apr 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 s doktorem jsem ani nemluvila,jen se sestrou,myslím,že důvod tentokrát nenajdu.U prvního ET jsem měla virózu,horečky a navím nedostatečnou výživu(utažená bandáž žaludku).To se embrya chytla,ale přestala se vyvíjet.Teď nic z toho nebylo a nechytlo se nic.Ale možná to bylo menčí kvalitou mražáků :frowning2: .Uvidím příště.
20. apr 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
To mě mrzí,ale nevzdávej to,ještě tady velikáááá šance je a určitě se brzy dočkáš i ty vytouženého mimíska :dizzy_face:
20. apr 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra a kolko bunecne ti vkladali?
20. apr 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 jedno 10ti buněčné a jedno 6tibuněčné,ale transfer šíleně bolel,proběhly i americký kleště,nemoh se dr.dostat přez čípek,brečela jsem a už tehdá cítila,že to nedopadne :frowning2: .Tak snad se ke mě v máji připojíš a konečně to nám oběma dopadne :slight_smile:
21. apr 2012 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra to mi je tak luto ze ani jedno sa neuchytilo, dufam ze ked sa budeme snazit spolu ze to uz vide. hlavne nebud smutna a hore hlavu! a lieky si brala estrofem a utrogestan ci aj nieco ine?
21. apr 2012 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, dlouho jsem nic nepsala, ale vaše příspěvky neustále sleduju a držím Vám pěsti.
@Kerkyra moc Ti držím pěstičky!! Ale přiznám se, že bych si mrazáčky šetřila a zkusila zjistit, co je příčinou, proč se nepovedlo.. Drž se!! :slight_smile:
Holky potřebovala bych radu. Léčila ste se tady některá s endometriozou? Než ste šli do darovaných vajuch?
Minulý týden jsem byla na laparoskopii a hysteroskopii,odstranili mi srůsty a vypálili dvě ložiska endometriozy.
Včera jsem byla na kontrola u svého gyndaře- a řekl, že by mě na tři měsíce zablokoval antikoncepcí, abysme viděli jestli se endometrioza rozšiřuje, nebo jestli zustali jen malé jizvičky. Podstupovala některá z Vás tuto hormonální léčbu? Kočky ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se některá léčíte v ISCARU? A diskutoval někdy váš gynekolog, s někým s centra a přemlouval vás at ještě zkusíte vlastní vajíčka a a větší dávku hormonů-to už jsem měla a vyprodukovala jsem jedno vajíčko, u kterého se nám další den zastavil vývoj. Do dárkyně jdu každopádně, nemůžu jen tak promarnit pokusy, ale nejdřív musím zaléčit endometriozu :grinning: , snad letos aspon zasejem :grinning:
21. apr 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 brala jsem estrofem,utrogestan a ještě jsem píchala fraxiparin proti hematomům.Dnes jsem už začala krvácet,tak to vidím,tak od středy na novou stimulaci :slight_smile: .
21. apr 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra a to mozes tak rychlo po sebe? neni dobra pauza?
21. apr 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky aj mne povedal ze aspon mesiac pauza, tak neviem asi je to individualne
22. apr 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,

jdu Vás jen pozdravit, nějak nestíhám :(

@kerkyra je mi moc líto, že ti to nevyšlo, ale příště se už zadaří. Myslím si, že by jsi ten jeden měsíc měla počkat, jak říkají holky.
22. apr 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky tento tyzden bude mesiac a budem mu volat ze co teda a kedy sa na to pojde:slight_smile:
22. apr 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já žádný cyklus nemám,tak podle dr.není na co čekat.A prou mou psychiku je to taky lepší.
23. apr 2012 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra ani ja ziadny cyklus nemam , ja som nikdy bez liekov nedostala veci, a aj tak mi povedal nech mam pauzu mesiac. ale aj tak nech sa ako kolvek rozhodnes dufam ze ti to uz konecne vyde a drzim ti palce
23. apr 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra pokuď je to tak ... budu ti moc držet palečky, ať se nám brzo pochlubíš s vytouženýma // :slight_smile:
23. apr 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, som tu nová. ale chcem sa spytať k vašej téme na darované vajička. kedže moj vaječník už nato kašle i ked som teraz v poslednom cykle už po 7x rozhodli sme sa že poriešime darovane vajička i ked moj muž je z toho smutny ja už dalej nevladzem kedze už aj na klinke Gyn fiv nám to už lezie na nervy stále len do toho valime peniaze a nic z toho. rozhodli sme sa riešiť to s darov. vajičkami ale nie na slovensku chceme skúsiť brno. len neviem kolko to stojí......... a potrebujem počuť nejaké pozitivne skusenosti s tymto. dakujem.
25. apr 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobalik1 ahoj, aj ja som bola v GF 2xneuspesne IVF..nic nezistili, vsteky vysledky mame dobre tak sme sli do Brna..lenze dnes som pozrela kolko stoji IVF s darovanymi v Brne tak :rolling_eyes: 93000Kc..a to je poriadny brutal....mas nejake info ci sa da s darovanymi v GF? a aspon pribliznu cenu?
25. apr 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobalik1 My jsme za cyklus s dárkyní zaplatili cca 92 tisíc v Pronatalu v Č. Budějovicích. Dneska jsem 9 den po ET a čekáme na výsledek :slight_smile:
26. apr 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu Ahoj no mne povedali v GF že spolu je to 2200 euro a plus ešte nejaké doplatky za napichávanie alebo predl.kultivaciu. len ja som už z GF taká znechutená že až........
26. apr 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irinka ahoj no tak to držim palce. :wink: chcem sa ťa spýtať aké to bolo, myslim to rozhodnutie, lebo ja som už 7X absolvovala IVF no už je to len horšie a horšie. tak som sa rozhodla že skusim dar. vajička no manžel je z toho trošku :frowning2: smutný.......
26. apr 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobalik1 Rozhodnutí bylo úplně v pohodě, my jsme ještě před cca rokem a půl dali žádost o adopci, takže prostě pokud bude miminko z darovaného vajíčka nebo adopčátko je nám vlastně jedno, pro mě je tohle vlastně šance jak zažít těhu a pocit, že Ti pod srdcem roste nový život. Manžel to vzal úplně v pohodě, dokonce měl radost, že existuje ještě taková možnost. Moje vajíčka jsou špatný, sice mi jich odeberou třebas i okolo 22, ale jen dvě jsou schopný k přenosu, mám PCO a ještě při IVFku mi hrozí OHSS,takže všechna embryjka se musí zamrazit. Teď bylo odebráno dárkyni 10 vajíček a z toho 8 oplodněno a vývíjeli se na 1, měli jsme prodlouženou kultivaci a dvě mi přenesli a 6 máme zamražených. My teda máme za sebou 3 IVFka a teď 4. s dárkyní a tím už asi končím, toho zklamání a bolesti už bylo moc..
26. apr 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobalik1 dakujem za info...z GF mam rovnake pocity ako ty, ale ak by som sla do darcovskych vajok tak na Slovensku pretoze v CR to stoji 93000KC a to je teda strasna palka :frowning2: my nemame ziaden problem, nic geneticke sa nepotvrdilo...mam nepriechodne vajcovody..vajka sa tvoria, sami oplodnia, delia..a zrazu prestanu..ale ze preco nikto netusi:frowning2: som z toho nestastna...ale po druhom IVF ked mi dala Dr. Behunova dalsiu ziadost do ruky bez akehokolvek riesenia problemov som sa vo dverach otocila a odisla...takze ta plne chapem...v pondelok idem do Brna a ten pristup je tam fakt lepsi...len tie prachy... :confounded:
26. apr 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, tak od zajtra zacinam stimulovat, ide sa na to:slight_smile:
26. apr 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@twininky
Ahoj,ty matko pluku :grinning: u mě dobrý,dnes jsem byla na cukrovce a musela vstávat v 5h-tak jsem zase zalehla a vstala ted :grinning: co u vás?už je po nevolnostech? a ufounče je akční,ale cítila jsem to prvně až včera-normálně se mi udělala boule na břiše-asi starosta :grinning: a venku je tak kráááásně,to je príma :grinning:
27. apr 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok