Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

zeina62
27. apr 2012

@kerkyra no musi to uz konecne sa podarit, neboj bude dobre ja som naladena pozitivne, tak hadam bude dobre. strasne ti drzim palce 🙂myslim na teba, budeme sa navzajom podporovat🙂)

mindinka
1. máj 2012

@lululum Ahojky čtu tady že máš holčičku z darovaných vajíček, chtěla jsem se tě zaptat na kolik by to vyšlo? Moje sestra má svoje vajíčka nekvalitní a dr. jí poradil jít na IVF s darovanými vajíčky, děkuji za odpověd. 🙂

bobalik1
1. máj 2012

@irinka Ahoj, tak my to už máme oficiálne mne už vaječník odmieta spolupracovať. takže sme sa napisali do darcovského zoznamu............ tak som sama zvedavá že čo nás ešte čaká.........................................

irinka
1. máj 2012

@bobalik1 Moooc držím pěsti, ať to jde pěkně rychle, nemusíte dlouho čekat na dárkyni a dočkáte se miminka 🙂

irinka
1. máj 2012

@mindinka Ahoj, my jsme byli na cyklu IVF s dárkyní a platili jsme cca 92 tisíc. Byli jsme v Českých Budějovicích v Pronatalu

kadavka
3. máj 2012

ahojky, můžu se přidat ?
taky jsem čekatelka - no teda spíš už jsem se skoro dočkala - na darovaná vajíčka... 🙂

misha83
5. máj 2012

@mindinka Záleží zda je to s účastí na pojišťovnu nebo bez a ceny se pak liší dle CAR. Sestře přeji hodně štěstí.

mindinka
5. máj 2012

@irinka Teda to je pálka, děkuji za odpověd.

mindinka
5. máj 2012

@misha83 No měla by to přes pojištovnu, chudák má takovou smůlu, normálně otěhotní a nikdy miminko nedonosí ☹ Ani dr neví čím to je, proč se to děje, budto potratí v začátku a nebo až po 20tt. Prví se jim narodila holčička ve 27tt a tenkrát jí nezachránili, 3 dny byla naživu a pak měla krvácení do mozku a umřela, pak čekali další a to jí udržovali, celý těhu ležela v nemocnici a z toho mají 16ti letýho kluka a pak čekali další a to v ní umřelo ve 24tt tak jí vyvolávali porod a od tý doby měla samý potraty. Vloni byla na IVF a vydrželo jen jedno embryo a to se ani nechytlo. Ted otěhotněla přirozeně a ve dvou měsících o to přišly, tak jí řekl dr, že jedině zkusit darovaný vajíčko. je z toho všeho psychicky nadně a vůbec se jí nedivím. ☹

misha83
5. máj 2012

@mindinka To je hrozný, je mi moc líto. A dělali jim oběma genetická vyšetření?

misha83
5. máj 2012

@misha83 Jo a s pojišťovnou to tolik není, ta cena se pohybuje cca od 38 tis. do 45 tis.

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mindinka
5. máj 2012

@misha83 Dělali jim všechny vyšetření a nic nezjistili, je to hrůza, kdyby jí člověk mohl nějak pomoc. 😒

mindinka
5. máj 2012

@twininky Je to hrůza, strašně moc touží po miminku, tak doufám, že až se do toho pustí znovu, že se konečně zadaří.

rosalu
8. máj 2012

Ahojky holky 🙂

tak co je tady nového, jak se všichni máte ?
Já byla včera na screeningu a ve čtvrtek budou výsledky.

zojaaa
8. máj 2012

@rosalu
Ahoooj 😀 aj ja som mala vcera screening, utz merania dopadli dobre, 1. Nt 1,9 a 2. Nt ma 1,8 😵
Celych ich pomeral, aj vnutorne organy, uz len vysledky z krvi budem mat zajtra....ale vsetko je v poriadku 😀
Vcera som bola 12tt+5 a su trosku vacsi, vyzerali na 13 tt+3 😵
Jeden ma 7,5cm a druhy 7,3cm 😵

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
9. máj 2012

@twininky
Jasně že jsme OK 😀 a co vy?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
9. máj 2012

@twininky
Nojo máme to jak přes kopírák-a ještě jsme obě chtěly dvojčátka a ani jedné to nevyšlo 😀 a co by tě ted mělo čekat?druhý screening,test na cukr 🙂 to už mám hurá za sebou,v pátek jdu na KO a další velký utz až ve 30tt 🙂 no i když až-dnes jsem si všimla,že jsem prošvihla 100dnů do porodu-už to mám jen za 97 😵 a jinak je mi fajn,občas únava a vadí mi sedět-bříško mi roste hned pod prsama a tlačí to pod žebrama,ale jinak super-nahoře cca 8kg a to se docela hlídám a snažím se zdravě 😀 a tobě to taky koukám pěkně letí-19tt 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
9. máj 2012

@twininky
Do práce joooo?docela závidím,i když já to už do tý MD nějak překlepu 😝 a to jsi přibrala tak málo? já měla ve tvém tt už o 3,5kg víc 🙂 a to jsem nezačínala jako hubenour 😀 jooo žebra bolej pořád-hlavně v sedě-protože mám bříško hned pod svýma Déčkama 😀 a spadne prý až tak za měsíc 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
9. máj 2012

@twininky
To si pořid,aby se ti nestalo,že ti v nákupním centru budou nabízet konzultaci ohledně dietetiky-když jsem odmítla,dostala jsem leták-zbavte se svých kil navíc!!!! přitom jsem měla upnuté tričko a fakt je poznat,že tam mám mimino a né bůček 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anubis
9. máj 2012

@twininky
Když já si to přečetla až doma 😎 a ty už jsi měla 6 kontrol?to fakt nepochopím,já klepu,zatím ani jednu 😕

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre