Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

anubis
9. máj 2012

@twininky
Chápu 😒 ale já na neschopence nemám napsanou diagnozu,takže přijít můžou 😖 no ještě cca měsíc do MD,tak to už v poho vydržím 😝 měla bych jít něco poklidit,ale táááák se mi nechce 😖

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
10. máj 2012

Dobre ranko,dnes mě čeká další Ket ,tak držte palce.Budem vkládat 2 Embrya,prý jsou mnohem lepší kvality ,než minulé,tak se snad konečně dočkáme dobrého konce.Přeci se říká do třetice všeho dobrého 🙂 .Dostala jsem teď ještě prednison,mám od minule fraxiparin,estrofem a utrogestan,tak s takovou lekarnou to musí vyjít 🙂

anubis
10. máj 2012

@kerkyra
Držím palce,určitě už to vyjde 😵

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
10. máj 2012

@kerkyra
Ahoj, s tolkymi liekmi a peknymi embryjkami to musí vyjst!!

zojaaa
10. máj 2012

@twininky
Pohlavie sme zatial nevideli, doktor povedal, ze o mesiac sa to uz asi dozvieme 🙂
Ale mám taku teoriu, ze by to mohli byt dve dievcata..lebo v 13 tyzdni majú srdecnu akcií 160 a 161 a to je dost vysoka a citala som, ze chalani maju pomalsiu okolo 140-150...

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
10. máj 2012

@twininky
A vam ked robili utz aku srdecnu akciu namerali?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
11. máj 2012

@twininky
Tak to tiez vypada na dievcatko, lebo to je blizsie k 160....
Taka som zvedava....

rosalu
11. máj 2012

@zojaaa máš moc pěkný výsledky ... gratulka 😉 a jsou teda pěkně velcí 🙂
Nám naměřili 12+4 tt - CRL 58,4 - NT - 2,5 mm - je to hraniční, ale podle výsledku krve, věku a těch jejich tabulek jsme v pořádku, jen má prcek trochu vodu na šíjovém projasnění, tak pro můj klid jdeme ještě v 16 tt na další screening. Podle krve je to 1:1400 tak říkala, že se nemusíme ničeho bát.To už snad bude vidět pohlaví. Teď nás mávalo a mělo překřížené nožičky 😅

rosalu
11. máj 2012

@twininky děkuji za optání, teď už je krvácení pryč, ale tři týdny jsem teda trpěla. Naštěstí to samo odešlo. Byla jsem minulý týden na krvi a ze žíly mi nekápla, ani kapka 😀

rosalu
11. máj 2012

@kerkyra moc ti držím palečky ... teď už to vyjít musí, hlavně odpočívej 😉

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reklamka
11. máj 2012

baby, pri nahradnom protokole ste brali od zaciatku prednison? ja mam od dnes 2 fazulky v brusku, len na tom nahradnom protokole som nemala prednison a tak som ho nebrala. myslite,ze to je zle? ☹ mala som ho brat?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reklamka
11. máj 2012

@twininky - no ja mam taky presny rozpis co a ako kedy ake lieky brat (aby to clovek nedomotal) a co sa kedy ako udeje - ma to nazov nahradny protokol.. a prednison som tam nemala. upokojila si ma trosku. 😵 ja tiez zacinam brat az dnes v den ET. A blahozelam, vidim ze si uz v 19 tt. 😵 😵

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reklamka
11. máj 2012

@twininky - vydrzi, neboj. 😵 a kolko si ho brala? iba polovicu ci celu tabletku? som vdacna, ze sa mam s kym poradit a pokecat. 😉 dik

rosalu
11. máj 2012

@reklamka gratuluji k mimískům v bříšku, opatruj se ... já brala 1/2 tab.prednisonu 😉

reklamka
11. máj 2012

@rosalu dakujem, aj mne hovorili polovicu. 🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reklamka
11. máj 2012

@twininky - nech sa vydari a chuti. 😉

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reklamka
11. máj 2012

@twininky 😵 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reklamka
11. máj 2012

@twininky - beriem obycajnu, ale planujem kupit femibion

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre