• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
@twininky
Chápu :unamused: ale já na neschopence nemám napsanou diagnozu,takže přijít můžou :confounded: no ještě cca měsíc do MD,tak to už v poho vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla bych jít něco poklidit,ale táááák se mi nechce :confounded:
9. máj 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,dnes mě čeká další Ket ,tak držte palce.Budem vkládat 2 Embrya,prý jsou mnohem lepší kvality ,než minulé,tak se snad konečně dočkáme dobrého konce.Přeci se říká do třetice všeho dobrého :slight_smile: .Dostala jsem teď ještě prednison,mám od minule fraxiparin,estrofem a utrogestan,tak s takovou lekarnou to musí vyjít :slight_smile:
10. máj 2012 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kerkyra
Držím palce,určitě už to vyjde :dizzy_face:
10. máj 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
Ahoj, s tolkymi liekmi a peknymi embryjkami to musí vyjst!!
10. máj 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky
Pohlavie sme zatial nevideli, doktor povedal, ze o mesiac sa to uz asi dozvieme :slight_smile:
Ale mám taku teoriu, ze by to mohli byt dve dievcata..lebo v 13 tyzdni majú srdecnu akcií 160 a 161 a to je dost vysoka a citala som, ze chalani maju pomalsiu okolo 140-150...
10. máj 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@twininky
A vam ked robili utz aku srdecnu akciu namerali?
10. máj 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky
Tak to tiez vypada na dievcatko, lebo to je blizsie k 160....
Taka som zvedava....
11. máj 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zojaaa máš moc pěkný výsledky ... gratulka :wink: a jsou teda pěkně velcí :slight_smile:
Nám naměřili 12+4 tt - CRL 58,4 - NT - 2,5 mm - je to hraniční, ale podle výsledku krve, věku a těch jejich tabulek jsme v pořádku, jen má prcek trochu vodu na šíjovém projasnění, tak pro můj klid jdeme ještě v 16 tt na další screening. Podle krve je to 1:1400 tak říkala, že se nemusíme ničeho bát.To už snad bude vidět pohlaví. Teď nás mávalo a mělo překřížené nožičky :sweat_smile:
11. máj 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@twininky děkuji za optání, teď už je krvácení pryč, ale tři týdny jsem teda trpěla. Naštěstí to samo odešlo. Byla jsem minulý týden na krvi a ze žíly mi nekápla, ani kapka :grinning:
11. máj 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra moc ti držím palečky ... teď už to vyjít musí, hlavně odpočívej :wink:
11. máj 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, pri nahradnom protokole ste brali od zaciatku prednison? ja mam od dnes 2 fazulky v brusku, len na tom nahradnom protokole som nemala prednison a tak som ho nebrala. myslite,ze to je zle? :frowning2: mala som ho brat?
11. máj 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@twininky - no ja mam taky presny rozpis co a ako kedy ake lieky brat (aby to clovek nedomotal) a co sa kedy ako udeje - ma to nazov nahradny protokol.. a prednison som tam nemala. upokojila si ma trosku. :dizzy_face: ja tiez zacinam brat az dnes v den ET. A blahozelam, vidim ze si uz v 19 tt. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. máj 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky - vydrzi, neboj. :dizzy_face: a kolko si ho brala? iba polovicu ci celu tabletku? som vdacna, ze sa mam s kym poradit a pokecat. :wink: dik
11. máj 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reklamka gratuluji k mimískům v bříšku, opatruj se ... já brala 1/2 tab.prednisonu :wink:
11. máj 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rosalu dakujem, aj mne hovorili polovicu. :slight_smile:
11. máj 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky - nech sa vydari a chuti. :wink:
11. máj 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. máj 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twininky - beriem obycajnu, ale planujem kupit femibion
11. máj 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok