Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

clera
18. máj 2012

ahojky, já jsem taky bez příznaků .. chodim do práce a mam jen bolestívá prsa jako před MS a občas nějaká ta křeč nebo boset projede ale také je to mnohem menší než v prvních dnech .

zeina62
18. máj 2012

@clera ja si aj tak myslim ze na nejake vyrazne tehu priznaky je priskoro, mozno sa mylim ale myslim si ze to co pocitujeme je s liekov skor a ak sa nam to podari ze tie priznaky pridu trochu neskor

clera
18. máj 2012

@zeina62 - pravdou je že kdybychom o tom nevěděli tak se tak nepozorujeme takhle hledáme vše ve všem 😠

zeina62
18. máj 2012

@clera presne tak 🙂 ja sa tiez snazim nepozorovat tolko ako predtym a hlavne nemyslim na to

kerkyra
18. máj 2012

ahoj,já jdu na krev 24.5.Jsem vyřízena,včera mi umřel z nezjištěné příčiny 40.lety kamarad,nemám se stresovat ,ale kdo poradí jak.Mám strach o embrya,nevím,jak být v pohodě.Holky držte se,já se aspoň pokusím.

zeina62
18. máj 2012

@kerkyra to mi je hrozne luto ale musis mysliet hlavne na seba teraz, zivot je taky ale ty musis mysliet na to male co rastie v tebe. nesmies podlahnut smutku, a radim ti aby si neisla urcite na pohreb, to ta polozi!

twininky
18. máj 2012

@kerkyra no co na to říct, je to smutné a takové situace se bohužel mezi námi dějí, ale ty teď opravdu přepni všechno svý myšlení a musíš opravdu musíš myslet jen a jen na sebe.... a na ty maličké....

zeina62
18. máj 2012

@kerkyra
fakt musis byt silna, dnes cely den na teba myslim musis sa prekonat koli mimi, ved uz si si kolko vytrpela kvoli mimi, nesmies tomu podlahnut.

kerkyra
19. máj 2012

děkuju vám za podporu.dnes už je mi trochu líp,na pohřeb určitě nepůjdu,když už se s tím začínám vyrovnávat.Pomáhá mi rodina,malé neteře mě vždycky umí rozveselit . Snad se s drobeckama nic nestalo a drží se.
@clera už jsi testovala?nemuzu se dočkat na pozitivní výsledek 😉

clera
19. máj 2012

@kerkyra - testovat budu zítra ráno, stále jsem bez jakýchkoli příznaků mimo těch stávajících a i ty polevují.

clera
19. máj 2012

@kerkyra -vlastně jo ještě mam navíc nějaký ten pupen na ksichtíku, ale ty mi před MS lzou taky takže zatim nic co by napovídalo uspěchu

kerkyra
19. máj 2012

@clera že bych zítra taky tesla?Budu 10.den,tak uvidím,jak se na to vyspim 😉 .Chtěla jsem vydržet do krve,ale moc tomu nevěřím 😀 .

clera
19. máj 2012

@kerkyra - možná se to zdá dvný ale po těch x neúspěších se mi ani testovat nechce ... ta naděje je docela milá a nechcese mi o ní přijít 😉

kerkyra
19. máj 2012

Jinak už mám zase mořskou nemoc a bolesti v podbřišku,někdy mě píchne víc a pořád jsem ospala .asi to bude utrogestan 😀

clera
19. máj 2012

@kerkyra - mě už ta ospalost po něm přešla ale jinak stejné příznaky a co jsem četla tak je přisuzujou právě utrouši. takže asi to tak bude

kerkyra
19. máj 2012

@clera taky po tom teste teď tak neprahnu ,naděje je fakt pěkná.Ale posledně jsem věřila až do krve,ikdyz byly testy negativní.Uvidím ráno.

clera
19. máj 2012

na druhou stranu občas zvítězí i zdraví rozum a řikam si že na příznaky je brzo kdybych nebyla na IVF tak taky touhle dobou ještě nevim že jsem těhotná ... max začínám mít podezření protože se courá MS ... tak není třeba ještě panikařit. naděje je vždy

zeina62
19. máj 2012

aj ja si myslim tiez ze na priznaky je skoro

kerkyra
20. máj 2012

10.den po Ket test negativní 😠 .Třeba je ještě brzo .

clera
20. máj 2012

ahojky, všem a hlavně těm co čekají na výlsedek a pozorují se a hledají na všem alespoň náznak znamení zda je akce úspěšná. nejem ještě v cíli ale udělala jsem první krok a mam na testu //. do cíle daleko ale v této fázi pozorovat na sobě sebemenší náznak změny je blbost protože já necítila nic moc extra mimo různých občasných bolestí a našla na testu //. i ostatním přeji mnoho štěstí a taky takové prima ráno jako mam dneska já.

clera
20. máj 2012

@kerkyra - ahojky, já měla 13 dní od transféru 5ti denních takže ještě tomu dejn čas .. držim palečky

zeina62
20. máj 2012
zeina62
20. máj 2012

@clera gratulujem velmi sa s tebou tesim 🙂

zeina62
20. máj 2012

@kerkyra mojko este vydrz mozno sa to zmeni a neplas sa hlavne a nebud v strese

zeina62
20. máj 2012

@clera ja som sa ta este chcela opytat ze ake si mala tazkosti ze si isla na DV? ja som nikdy nemala menstruaciu spontane sama iba za pomoci liekov, chybali mi hormony, a jeden vajecnik mi odstranili kvoli ciste a druhy je vraj zakrpateny.

kerkyra
20. máj 2012

@clera gratuluju a moc ti to přeju a držím pesti do dalšího kola 😉 Já už testovat nebudu a počkám na krev.

clera
20. máj 2012

@zeina62 - MS já mám do dneška pravidelnou jak hodinky ale výsledky AMH ukázaly že vajíček je nedostatek a to torzo co tam je není kvalitní, zkoušela jsem jak s lékama tak v bez a vždy jen jedno dozrálé vajíčko ale bez valné kvlaity, nikdy se neuchytilo. takže selhání vječníků

clera
20. máj 2012

nevíte o nějaké diskuzi těhotných které budou mít mimčo cca na přelomu ledna aúnora pokud pujde vše ok tak bychse tam přesunula. zítra se objednam na krev a pak se uvidí.

zeina62
20. máj 2012

@clera skus vyhladat vo forach mozno to tam bude, drzim ti palce 🙂 a dakujem za odpoved

zeina62
20. máj 2012

baby vy co ste otehotneli, je niektora medzi vami ktora nemala ms ciklus a napriek tomu otehotnela?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre