• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
@kerkyra tolko pokusov a nic?:slight_smile:boze,dufam,ze ti to teraz vyjde...ja nemam tolko trpezlivosti...my sme boli na dvoch IVF,ale nedopracovali sme sa k vajicku...teraz uvazujaeme o darovanych,ale my pocitame,ze nam to na prvykrat vyjde!musi:slight_smile:
mozem sa opytat kolko mas rokov?
29. sep 2012 o 21:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonka43 napsala jsem ti do IP
29. sep 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonka43 promiň, že se do toho míchám, ale neblázni, jedno vajíčko mít určitě nebudeš. V mém centru zaručili myslím 5 odebraných vajíček. Jinak by dali jinou dárkyni. Zaváděli mi nakonec jen jedno embryjko nejvyšší kvality a výsledek spinká v kočárku :slight_smile: . Tak hlavu vzhůru! Když to vyšlo nám,určitě to vyjde i tobě a kerkyra
29. sep 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem...nemam to este nastudovane,my sa tym zaoberame len treti den,tak neviem ako to presne je...urcite to vyjde:slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2012 o 21:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra moc ti držím palečky, teď už to výjde :wink: ... prskám na tebe těhu vlnu :grinning:

Jinak já jsem ve 34 tt a už nevím, jak si lehnout ... malá je akční v noci, tak mi dává pěkně zabrat. Už aby byla mezi námi.
30. sep 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rosalu doufam,zes prskla poradne :grinning: :grinning: :grinning:.Uz tomu po tech neuspesich ani neverim,ze by se zadarilo.Dokonce jsem si ani nekoupila testy-ja takovej testovaci maniak.Uvidim 12.10. z krve.Tobe uz to pekne utece a malou budes mit u sebe.Drzim pesti,at vse dobre dopadne :wink:
1. okt 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam sa k vam dnes som mala mat ET ale kedze sa embrya nevyvijali tak ideme do darcovskych vajicok, dostala som od lekarky 1ks-DIPHERELINE, ktory si mam pichnut niekedy od 1-5 dna menzesu,
napiste mi prosim ako to bude prebiehat, aby som bola ako- tak pripravena :slight_smile:
dakujem za kazde info
1. okt 2012 o 17:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@staga Ahoj :slight_smile: Uz mate vybranou darkyni?Musite nejdriv sladit cyklus.Dal ti neporadim,protoze ja menses uz nemam.Pred ET beru jen estrofem na sliznici a pak pridavam utrogestan na vytvoreni placenty.Preju brzy uspesny ET :wink:
1. okt 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra lekarma hovorila ze ma 15 darkyn a v novembri ideme do toho, tak nam prajem aby to vyslo .....a co vy uz mate darkynu?kde chodis?do blavy?
1. okt 2012 o 20:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga ja uz jsem 4.den po ET :grinning: .Ted mi nezbyva,nez cekat do 12.10.na vysledek z krve.
2. okt 2012 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra jeee to ti velmi drzim palce nech tam mas poriadne // a kolko ti vkladali?
3. okt 2012 o 20:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@staga dekuju za podporu.Vkladali mi 2 ctyrdenni embrya nejvyssi kvality.Ale uspechu po 3 nezdarech s DV uz moc neverim...
3. okt 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kerkyro :slight_smile:
Neztrácej naději. Já jsem Dneska 15 den po ET. Vkládali mi dvě blastocysty-včerejší hcg 3650j. a na ultrazvuku byli vidět maličkatý fazolky-jedna pořádně zakouslá a druhá menší a schovaná. Doktorka mě upozornila-že může být slabší a může se časem pustit, ale já jim oboum moc věřím a jsem schopná udělat cokoliv, abych oba broučky udržela.
2 čtyřdenní embryjka-to je paráda, určitě to budou siláci. Neboj se :wink:
4. okt 2012 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kerkyra ale moja co to citam hlavu hore musis si verit! preco si neisla na PK?
4. okt 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87 moc gratuluju k "fazolkam" :grinning: :grinning: :grinning: Nekde uvnitr porad verim,jinak bych do zoho nesla,ale ty nezdary..

@zeina62 ja mela PK na pojistovnu je jen48 hod a ja mela ctyrdenni.Taky jsem to priplacela.Termin transferu urcila embryolozka podle vyvoje embryi,tak snad vi,co dela :wink: Jak pokracujete vy?
4. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra tak uz som zacala stimulovat a 20 oktobra idem na to s PK tak hadam to uz musi podarit
4. okt 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kerkyro moc děkuju, ale jak říkám, jsme na začátku, jsem hodně nohama na zemi, ale věřím, že to dotáhnem do dobrého konce a moc moc si přeju a věřím,že se budou oba broučkové pěkně držet. Moc ti přeju, aby ti to utíkalo a aby jsi brzy měla dvě krásný čárečky na testíku :wink:
4. okt 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 tak to na vas budu moc myslet a drzet pesti :wink:
@julinka87 s tak vysokym hcg bych se nebala,mas silny bojovniky a urcite se udrzi :slight_smile: .Chtela jsem se zeptat,jaky mas rezim po ET?Jsi na PN?Odpocivas,nebo normalne fungujes?Ja jsem na PN a spis polehavam,jen uvarim a jinak nic.Tak nevim,jestli to je dobre.
4. okt 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra kde chodim teraz do centra tak tam skor odporucaju aby sme fungovali normalne ze vtedy je to lepsie ako len lezat
4. okt 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeina62 moc moc držím pěstičky :slight_smile: :wink:
Kerky po ET jsem na PN,priznám se, že hodně odpočívám,opravdu se šetřím, spoustu věcí nechávám na manžovi :slight_smile: , jen ať si zvyká :grinning:
A i dál jak se budou mimísci držet budu na PN.
V práci jsem to nemohla utajit-dělám v jeslích-se samýma ženskejma a moje fantastická vedoucí, který jsem včera volala že pokračuju s PN to stihla rozkecat.. Nejradši bych jí nakopla..
První otázka, na kterou se mě ptala-jak dlouho budu na mateřský-a to jsem podle výsledků věděla 15 min. že jsem opravdu těhotná.. Jsem z nich docela zklamaná-v práci mám odpracovaný 4 roky, všechno v naprostý pohodě a přiznám se, že mě trošku mrzí, jak to berou.. Jako, kdybych na tu mateřskou neměla nárok-původně jsem se chtěla vracet za rok-ale jestli se to podaří a budou dvojky-budu v klidu doma do tří let.
Ještě mám od léta novou kolegyni a ta se těšila, jak spolu budem na oddělení a už všechno plánovala-tak jsem jí brzdila, že jdu na IVF, aby nebyla pak zklamaná,furt dobrý a po včerejším výsledku uplně otočila a je na mě pěkně nepříjemná.. Si člověk fakt nevybere.. Kerky kam chodíte do centra?
4. okt 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj kocky.Dnes jsem 9.den po ET.Od rana mi je divne :stuck_out_tongue_closed_eyes:,trochu jsem spinila(jen na toaletaku).Tak nevim,co si o tom myslet :astonished: .Testovat nechci,cekam na krev v patek.
7. okt 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87
Ahooj, gratulujem, to je super, ze sa ti to podarilo....aj ja som to mala tak, ze jedno bolo hned super vidno a to druhe ako keby trosku slabsie a vidis.......za chvilu budu chalani na svete :grinning:
Drzim palce, nech to uz pekne ide ako po masle :wink: :wink:
7. okt 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
Booooze, to by bolo uzasne, keby si sa pridala k julinke.....baby drzim vam moc palce, stale chodim priebezne citat tuto diskusiu a az mam slzy v ociach, lebo presne viem, co prezivate......
Vela stastia :dizzy_face:
7. okt 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kerkyra já jsem zašpinila 5den po ET...nepočítám den ET ,ale jen malilinko a druhý den nic a některé holky taky špinily divně mi bylo kolem 11dne po ET i mě to prohnalo...tak držím pěstičky ať je to hnízdění :slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra ahoj dufam ze to je uhniezdenie , drzim palce :slight_smile:
7. okt 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
Tak co,jak je?a fakt vydržíš netestovat?já bych čůrala jak pominutá :grinning:
8. okt 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @Zojaaa :slight_smile: jak se ti daří mamino? Už se vám to pěkně blíží a za chvíli budeš mít broučky u sebe :wink:
@adella ty taky čekáš mimi z darovaných?
Ahoj @anubis :slight_smile:
8. okt 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes se mi mota hlava.Testovat nechci.Vzdycky jsem testovala jak blazen a nedopadlo to :angry: ,tak jsem si rikala,ze tentokrat nebudu a treba to dopadne :wink: .Holky,moc dik za podporu.Kupodivu to docela utika,tak to uz do patku vydrzim.A kdyz to dopadne,tak papirek pocuram po krvi,abych se neosidila o // :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kerky moc ti držím pěstičky :wink:
8. okt 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87 ahoj,čekám z nich dvojčátka :slight_smile: :slight_smile:
8. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok