Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

sonka43
29. sep 2012

@kerkyra tolko pokusov a nic?🙂boze,dufam,ze ti to teraz vyjde...ja nemam tolko trpezlivosti...my sme boli na dvoch IVF,ale nedopracovali sme sa k vajicku...teraz uvazujaeme o darovanych,ale my pocitame,ze nam to na prvykrat vyjde!musi🙂
mozem sa opytat kolko mas rokov?

kerkyra
29. sep 2012

@sonka43 napsala jsem ti do IP

jitu27
29. sep 2012

@sonka43 promiň, že se do toho míchám, ale neblázni, jedno vajíčko mít určitě nebudeš. V mém centru zaručili myslím 5 odebraných vajíček. Jinak by dali jinou dárkyni. Zaváděli mi nakonec jen jedno embryjko nejvyšší kvality a výsledek spinká v kočárku 🙂 . Tak hlavu vzhůru! Když to vyšlo nám,určitě to vyjde i tobě a kerkyra

sonka43
29. sep 2012

gratulujem...nemam to este nastudovane,my sa tym zaoberame len treti den,tak neviem ako to presne je...urcite to vyjde🙂 🙂

rosalu
30. sep 2012

@kerkyra moc ti držím palečky, teď už to výjde 😉 ... prskám na tebe těhu vlnu 😀

Jinak já jsem ve 34 tt a už nevím, jak si lehnout ... malá je akční v noci, tak mi dává pěkně zabrat. Už aby byla mezi námi.

kerkyra
1. okt 2012

@rosalu doufam,zes prskla poradne 😀 😀 😀.Uz tomu po tech neuspesich ani neverim,ze by se zadarilo.Dokonce jsem si ani nekoupila testy-ja takovej testovaci maniak.Uvidim 12.10. z krve.Tobe uz to pekne utece a malou budes mit u sebe.Drzim pesti,at vse dobre dopadne 😉

staga
1. okt 2012

ahojte, pridavam sa k vam dnes som mala mat ET ale kedze sa embrya nevyvijali tak ideme do darcovskych vajicok, dostala som od lekarky 1ks-DIPHERELINE, ktory si mam pichnut niekedy od 1-5 dna menzesu,
napiste mi prosim ako to bude prebiehat, aby som bola ako- tak pripravena 🙂
dakujem za kazde info

kerkyra
1. okt 2012

@staga Ahoj 🙂 Uz mate vybranou darkyni?Musite nejdriv sladit cyklus.Dal ti neporadim,protoze ja menses uz nemam.Pred ET beru jen estrofem na sliznici a pak pridavam utrogestan na vytvoreni placenty.Preju brzy uspesny ET 😉

staga
1. okt 2012

@kerkyra lekarma hovorila ze ma 15 darkyn a v novembri ideme do toho, tak nam prajem aby to vyslo .....a co vy uz mate darkynu?kde chodis?do blavy?

kerkyra
2. okt 2012

@staga ja uz jsem 4.den po ET 😀 .Ted mi nezbyva,nez cekat do 12.10.na vysledek z krve.

staga
3. okt 2012

@kerkyra jeee to ti velmi drzim palce nech tam mas poriadne // a kolko ti vkladali?

kerkyra
3. okt 2012

@staga dekuju za podporu.Vkladali mi 2 ctyrdenni embrya nejvyssi kvality.Ale uspechu po 3 nezdarech s DV uz moc neverim...

julinka87
4. okt 2012

Ahoj Kerkyro 🙂
Neztrácej naději. Já jsem Dneska 15 den po ET. Vkládali mi dvě blastocysty-včerejší hcg 3650j. a na ultrazvuku byli vidět maličkatý fazolky-jedna pořádně zakouslá a druhá menší a schovaná. Doktorka mě upozornila-že může být slabší a může se časem pustit, ale já jim oboum moc věřím a jsem schopná udělat cokoliv, abych oba broučky udržela.
2 čtyřdenní embryjka-to je paráda, určitě to budou siláci. Neboj se 😉

zeina62
4. okt 2012

@kerkyra ale moja co to citam hlavu hore musis si verit! preco si neisla na PK?

kerkyra
4. okt 2012

@julinka87 moc gratuluju k "fazolkam" 😀 😀 😀 Nekde uvnitr porad verim,jinak bych do zoho nesla,ale ty nezdary..

@zeina62 ja mela PK na pojistovnu je jen48 hod a ja mela ctyrdenni.Taky jsem to priplacela.Termin transferu urcila embryolozka podle vyvoje embryi,tak snad vi,co dela 😉 Jak pokracujete vy?

zeina62
4. okt 2012

@kerkyra tak uz som zacala stimulovat a 20 oktobra idem na to s PK tak hadam to uz musi podarit

julinka87
4. okt 2012

Kerkyro moc děkuju, ale jak říkám, jsme na začátku, jsem hodně nohama na zemi, ale věřím, že to dotáhnem do dobrého konce a moc moc si přeju a věřím,že se budou oba broučkové pěkně držet. Moc ti přeju, aby ti to utíkalo a aby jsi brzy měla dvě krásný čárečky na testíku 😉

kerkyra
4. okt 2012

@zeina62 tak to na vas budu moc myslet a drzet pesti 😉
@julinka87 s tak vysokym hcg bych se nebala,mas silny bojovniky a urcite se udrzi 🙂 .Chtela jsem se zeptat,jaky mas rezim po ET?Jsi na PN?Odpocivas,nebo normalne fungujes?Ja jsem na PN a spis polehavam,jen uvarim a jinak nic.Tak nevim,jestli to je dobre.

zeina62
4. okt 2012

@kerkyra kde chodim teraz do centra tak tam skor odporucaju aby sme fungovali normalne ze vtedy je to lepsie ako len lezat

julinka87
4. okt 2012

Zeina62 moc moc držím pěstičky 🙂 😉
Kerky po ET jsem na PN,priznám se, že hodně odpočívám,opravdu se šetřím, spoustu věcí nechávám na manžovi 🙂 , jen ať si zvyká 😀
A i dál jak se budou mimísci držet budu na PN.
V práci jsem to nemohla utajit-dělám v jeslích-se samýma ženskejma a moje fantastická vedoucí, který jsem včera volala že pokračuju s PN to stihla rozkecat.. Nejradši bych jí nakopla..
První otázka, na kterou se mě ptala-jak dlouho budu na mateřský-a to jsem podle výsledků věděla 15 min. že jsem opravdu těhotná.. Jsem z nich docela zklamaná-v práci mám odpracovaný 4 roky, všechno v naprostý pohodě a přiznám se, že mě trošku mrzí, jak to berou.. Jako, kdybych na tu mateřskou neměla nárok-původně jsem se chtěla vracet za rok-ale jestli se to podaří a budou dvojky-budu v klidu doma do tří let.
Ještě mám od léta novou kolegyni a ta se těšila, jak spolu budem na oddělení a už všechno plánovala-tak jsem jí brzdila, že jdu na IVF, aby nebyla pak zklamaná,furt dobrý a po včerejším výsledku uplně otočila a je na mě pěkně nepříjemná.. Si člověk fakt nevybere.. Kerky kam chodíte do centra?

kerkyra
7. okt 2012

ahoj kocky.Dnes jsem 9.den po ET.Od rana mi je divne 😝,trochu jsem spinila(jen na toaletaku).Tak nevim,co si o tom myslet 😲 .Testovat nechci,cekam na krev v patek.

zojaaa
7. okt 2012

@julinka87
Ahooj, gratulujem, to je super, ze sa ti to podarilo....aj ja som to mala tak, ze jedno bolo hned super vidno a to druhe ako keby trosku slabsie a vidis.......za chvilu budu chalani na svete 😀
Drzim palce, nech to uz pekne ide ako po masle 😉 😉

zojaaa
7. okt 2012

@kerkyra
Booooze, to by bolo uzasne, keby si sa pridala k julinke.....baby drzim vam moc palce, stale chodim priebezne citat tuto diskusiu a az mam slzy v ociach, lebo presne viem, co prezivate......
Vela stastia 😵

adella1
7. okt 2012

@kerkyra já jsem zašpinila 5den po ET...nepočítám den ET ,ale jen malilinko a druhý den nic a některé holky taky špinily divně mi bylo kolem 11dne po ET i mě to prohnalo...tak držím pěstičky ať je to hnízdění 🙂 🙂

zeina62
7. okt 2012

@kerkyra ahoj dufam ze to je uhniezdenie , drzim palce 🙂

anubis
8. okt 2012

@kerkyra
Tak co,jak je?a fakt vydržíš netestovat?já bych čůrala jak pominutá 😀

julinka87
8. okt 2012

Ahoj @zojaaa 🙂 jak se ti daří mamino? Už se vám to pěkně blíží a za chvíli budeš mít broučky u sebe 😉
@adella ty taky čekáš mimi z darovaných?
Ahoj @anubis 🙂

kerkyra
8. okt 2012

Dnes se mi mota hlava.Testovat nechci.Vzdycky jsem testovala jak blazen a nedopadlo to 😠 ,tak jsem si rikala,ze tentokrat nebudu a treba to dopadne 😉 .Holky,moc dik za podporu.Kupodivu to docela utika,tak to uz do patku vydrzim.A kdyz to dopadne,tak papirek pocuram po krvi,abych se neosidila o // 😀 😀 😀

julinka87
8. okt 2012

Kerky moc ti držím pěstičky 😉

adella1
8. okt 2012

@julinka87 ahoj,čekám z nich dvojčátka 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre