• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

24. apríla 2017 
@monnn dakujem :slight_smile: som v cakacej dvojtyzdnovej dobe, bambulku mi transferovali teraz v stredu, takze si pockam na krvny test. Bodaj by si mala pravdu! :slight_smile: Vybrali sme si zmrazene darovane vajicka, pretoze nemusis cakat na darkynu a odpada aj synchronizacia cyklov s darkynou. pozri http://www.reprofit.cz/porovnani-metod--lecby . Samozrejme ceny pre vas cesky su lepsie, kedze ste poistene. Ja som samoplatca. A chodim k Dr. Machacovi, pretoze on je veduci lekar darcovskeho programu v Reprofite a samozrejme je velmi fajn, ostatne tak ako vsetci v Reprofite. Ale kazdy si moze vybrat lekara akeho chce. Takze velmi drzim palce, aby ste sa dobre rozhodli :sunglasses:
13. okt 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sonka43, no je to statni CAR, takze darkyne se jim tam asi nehrnou:slight_smile: Ale zase je to tam podstatne levnejsi nez jinde:slight_smile: Zalezi na tom, co je pro koho dulezitejsi, jestli cas nebo cena-)
14. okt 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
ahoj,jako čárka tam je,tu vidí i slepej...ale já měla takovou cca osmý den,a bylo to z ranní moče?zkus ještě tt a jinak jak jsi psala skoč do nemocnice na krev,stojí to 200kč a budeš vědět....moc,moc držím palečky a myslím na tebe,at je to prosperující těhu :dizzy_face:
14. okt 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@baculiatko40 moc držím pěstě at se miminko chytne tam kde má a at se hezky zahnízdí na celých 9 mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra ahoj, jaj tak ti drzim palce, dufam ze to bude stupat. a neboj bude to dobre :slight_smile:
14. okt 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kerkyra taky držím pěsti at čárka i krev hezky stoupá :wink: :dizzy_face:
14. okt 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko.Vidim,ze se vsechny opravdu snazite drzet palecky.Vysledek-carka malinko zesilila.Ono se rekne-testovat z ranni moci,ale ktera to je,kdyz ja chodim i v noci kazdou treti hodinu curat :grinning: .Proto asi jeste nemam dalnice.A taky jsrm premyslela,jestli na hladinu hcg i v krvi nema vliv ma nadvaha.To telo by muselo podle me vytvaret mnohem vic hcg nez u hubenouru :wink: .Jinak bez snidane nedokazu vylezt z postele,zaludek mam az v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2012 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kerkyra Dobré ráno,tak čůrat chodíš stejně jako já :slight_smile: a ten žaludek...vypadá to slibně :slight_smile: :slight_smile: důležité je jak roste hcg.
A kdy jdeš na další krev?Držím pěstičky :slight_smile:
15. okt 2012 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adella1 do car na krev jdu v patek.Budu zkouset ob den z moce.Kdyby se test zhorsil,dojdu si jako samoplatce.Jak jsem byla trpeliva prvnich 14dnu,tak jsem ted nedockava :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kerkyra tak ať se miminku u tebe líbí a krásně roste jak má,budu držet dál pěstičky :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vcera jsem se radovala predcasne.Na slipovce nic,ale na papire jsem 3x utrela cervenou s trochou srazeniny :angry: .Ted uz jen lehce nahnedly hlen.Lezim s nohama nahore,mamku jsem vyslala pro ascorutin(ten jsem zatim nebrala) a doufam,ze je jeste sance.Bricho trochu poboliva jako na MS.Ach jo...Chtela jsem si zajet pro testy,ted budu muset vydrzet do patecni krve.
16. okt 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kerkyra...mne radila bylinkarka,ze ked zostanem tehotna,mam ist okamzite od pocitaca,vraj v zaciatku tehotenstva to skodi (ziarenie)....tak neviem,to ma len napadlo,clovek by chcel vediet druhemu pomoct a poradit:slight_smile:
16. okt 2012 o 16:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonka43 dekuju za radu.Ja nepouzivam pocitac,ale mobil Ale i tak ho radsi odlozim :wink:
16. okt 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
To,že trochu krvácíš nebo špiníš,nemusí vůbec nic znamenat,já krvácela kvůli hematomu,nejdřív jsem měla jeden,ležela jsem a při další kontrole,kdy jsem myslela,že už tam nebude,jsem jich měla celkem šest,a zmizely až na konci prvního trimestru.Takže žádnou paniku :slight_smile:
16. okt 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra jejda,tak snad to nebude nic vážného a je to malinký hematom a miminko se drží fest ...odpočívéj a pevné nervy :slight_smile:
16. okt 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra hodně štěstí na zítřek :slight_smile: ať hcg krásně roste :slight_smile:
18. okt 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.Moc všem děkuju za podporu :wink:.Červenà byla jen malinko v utery,od te doby nic.Ale nejsem vubec moudra z testu.Nastesti neslabnou,ale ani nesilej :angry:.Nemate nekdo zkusenost?Jinak tehu priznaky spis sili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak jsme byli v úterý v CARu. Dr. napsala žádanku na injekce pro dárkyni. Vzali mi krev na výsledek FSH. Dostala jsem recept na Estrofem 2mg, začínám ho brát příští MS (teď mi zrovna MS končí) a pak 8.den na UTZ. Potom jsme šli ještě na konzultaci k dr. kde nám znova něco řekla o dárkyni atd., dala nám ceník a přítel dostal žádanku na odebrání a poté zamražení spermatu, že to prý dělají z toho důvodu, že kdyby byl třeba přítel v době odběru vajíček nemocný (chřipka nebo tak), tak aby měli radši v záloze tento vzorek (kdy by byl zdráv). Ale samozřejmě, že to jinak dělají z čerstvých! Nevím,jestli je to takhle všude, ale to už není tak důležitý :wink: Dárkyni budeme dávat 22.500,- Kč.
18. okt 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra tak nejsem z toho moudrá ani já :unamused: mně když to bylo biochemické těhotenství tak byla silnější čárka a pak špinění a čárka slábla :frowning2: nezbývá než vydržet do zítřka :wink: hodně štěstí!!!
18. okt 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
A jaký máš testy?sice je dobrý,že to neslábne,ale myslím,že by to mělo sílit :confused: snad budeš moudřejší z krve-držím palce,pak se ozvi :dizzy_face:
@twininky
Holka koukej se ozvat,už je to dlouho co jsi o sobě nedala vědět :frowning2:
18. okt 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anubis mam mamatest 10,ten by mel byt ok.Ja teda moč udrzim max 2-3hodiny,pak musim curat,tak si rikam,jestli to neni slabe pozitivni proto,ze se nestihne nahromadit hcg.Nejak se musim uklidnit :wink:
18. okt 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
Je dobře,že pořád věříš,že se to povedlo a že jsi těhu...já to měla taky tak,nevím proč,ale nějak jsem věděla a cítila,že se to povede a povedlo...a taky jsem byla přesvědčená,že to bude kluk a fakt je...takže tfuj tfuj na zítra :dizzy_face:
Začínám se bát o twininky-už je to fakt dlouho-skoro měsíc,co tu nebyla...a termín měla 10,a kdyby ležela v porodce,tak ji nenechaj přenášet a holčičku už musí mít u sebe a že by si nenašla minutku,aby se ozvala,doufám,že jsou v pořádku,škoda,že na ní nemám telefon :frowning2:
18. okt 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
A mamatest je dobrej,taky jsem s ním začínala testovat :dizzy_face:
18. okt 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis taky si kolikrat tikam,co je s twininky.Snad ji jen nefunguje net a vsechno je v poradku.
18. okt 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anubis taky si kolikrat rikam,co je s twininky.Snad ji jen nefunguje net a vsechno je v poradku :wink:
18. okt 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hcg se za tyden jen zdvojnasobilo,v utery jdu na dalsi krev a i ultrazvuk,tak se konecne neco dozvim.Nejsem z toho moudra,ale sance pry jeste je.
19. okt 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
Tak at ten víkend co nejdřív uteče,at víš na čem jsi :wink:
19. okt 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, dlouho jsem se tu neukázala, hodně diskutuju s Julinkou po zprávách, ale teď bych potřebovala vědět něco od Vás holky, co už máte darované za sebou. Kolik měla Vaše dárkyně vajíček a kolik z toho bylo nakonec vhodných k ET případně vitrifikaci? Moc děkuju za odpovědi, jsem trochu nervózní... naše dárkyně dnes měla odběr a volala mi koordinátorka, že jich máme 7, bojím se zda to stačí. :frowning2:
19. okt 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra tak hlavně,že tam ta šance je :slight_smile: držím pěsti dál!!
19. okt 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca Naše dárkyně měla 10 vajíček, všechny se oplodnily, jen 2 později zaostávaly ve vývoji. Jedno mi zavedli a zbytek se mrazí :slight_smile: . Neboj, budete to mít podobně.
19. okt 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok