Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

sambuca
30. okt 2012

@zeina62
@evulatko moc děkuju holky!! Chtěla jsem se zeptat ještě, mám to své koordinátorce říct, nebo počkat na oficiální termín testování a pak jí zavolat že je to pozitivní a dělat blbou.. 😀 😀

zeina62
30. okt 2012

dievcata dnes som isla na krvne testy a vysledok bude bud poobede alebo rano , som celkom kludna, ale sestricka u mojej doktorky ma vyplasila ze ked test s mocu vyde nemusi to vzdy tak byt. ale stelcl mi pisal ze to vyzera nadejne, ja verim ze to vyde

julinka87
30. okt 2012

@sambuca Sabííí no to je supééééér zprávička!!!!! Já jsem to věděla 😉 ,jen tak dál,pěkně se šetři, žádný vylomeniny 😉
@zeina62 ze sestřičky si nic nedělej-věř v pozitivní výsledek 😉
@kerkyra-jak to s tebou kočičko vypadá? Opravdu to může být hematom, jak psala Sabinka. Já jsem s hematomem skončila v 6 týdnu na pohotovosti v motole-a nebylo to pro mě nic příjemnýho, byla jsem dost vyplašená, nejdřív šlo ze mě dost krve,bála jsem se, že se jeden mimís pustil a odpoledne ze mě šli kusy-a doktor v motole mě akorát strašil potratem, byl dost arogantní.. Ptám se ho, jak mohl vědět, že jsem potratila.. A on mi ironicky povídá,no a co byste si asi myslela,že to je,když z vás jdou kusy.. Nakonec podle vyšetření a ultrazvuku zjistil, že miminka se drží obě a že už máme dokonce srdeční akci. Ale nervy to byly šílený!!! Když jsem vylezla z ordinace, padla jsem manžovi do náručí a brečeli jsme oba.. Naštěstí je všechno dobroš! Holky potřebovala bych poradit,trpím na hrozný nevolnosti-nezvracím-ale je mi dost zle-hlavně večer a v noci, to nemůžu mít na břiše ani peřinu a nemůžu spát na boku-šíleně mě tlačí žaludek. Dneska jsem si ve tři ráno brala suchou housku. Těhu lízátka nepomáhaj a na piškoty už se nemůžu ani podívat..

zeina62
30. okt 2012

@sambuca ja som svojmu doktorovy napisala o vysledku test a este aj fotku som mu poslala 🙂 preco by si mala byt za blbu?

petruska83
30. okt 2012

Ahojte děvčata, můžu se zeptat.....Mám po prvním ivf a žádné vajíčko ze 6 se neoplodnilo. Měli jsme 2 vajíčka picsi a 4 icsi. Přitom máme už 7 letého chlapečka a před 3 roky jsem měla mimoděložní. Všechny testy-imunologie, genetika, spermie jsou ok. Tak mám strach, jestli to byla jen náhoda a měla jsem špatný měsíc, když žádnou chybu nenašli a nebo mám špatné vajíčka? Dá se to nějak zjistit, že jsou špatné vajíčka? Děkuji za odpověď a přeji vám hezký den.

sambuca
30. okt 2012

@julinka87 Julinko moc děkuju!! Jsem šťastná jako blecha!!

zeina62
30. okt 2012

akurat my zavolali vysledok boze som tehotna!!!!! krv je pozitivna , ja tak palcem od radosti ) HCG bolo 298,1

julinka87
30. okt 2012

@zeina62 supéééééér!!!!!!!!!!!! Blahoželám!!!!!!! Teraz v sobotu budeš 14 dní po ET?
Mám velkou radost!!!!! Hurááááá další těhulka!!!! 🙂 🙂

adella1
30. okt 2012

@petruska83 Dá se zjistit rezerva vajíček z krve-FSH-a teď se dělá i -AMH-(Anti Mullerian Hormone)Podle výsledků ti určí jak na tom jsi,ale to by ti měl vysvětlit tvůj Dr. 🙂 Já jsem měla fsh 10 a rok od roku se to zhoršovalo až na 20,což šance s mým materiálem jen asi prý 5% ☹ .Tak jsem se na to vykašlala a šla do darovaných,(ale mě tlačil věk,žádné dítě,hodně jsme toho vyzkoušeli) a ejhle zadařilo se na poprvé 😀

adella1
30. okt 2012

@zeina62 blahopřeju,další těhulinka 🙂 🙂

zeina62
30. okt 2012

@julinka87 dakujeeeeeeem boze ja som taka rozrusena 🙂))) v sobotu bude 14 den po transfere

petruska83
30. okt 2012

@adella1 No tak to já mám fsh taky 9 nebo 10 a to je tak hodně špatné? Ale ovulaci mám každý měsíc, ale asi spíš záleží na kvalitě vajíček než na tom, že mám pravidelnou ms a každý měsíc ovulku, co?AMH mi nikdo nenavrhl. Já naštěstí jedno dítě už mám....A před ivf mi fsh dělali a bylo taky kolem 10 a říkala, že je to ještě jakštakš v normě....Tak gratuluji k těhotenství.....

adella1
30. okt 2012

@petruska83 já když jsem začala s IVF tak jsem měla fsh 10,ale pak během 3let se to vyšvyhlo na 20 ☹ a u 20 už říkali 5% uspěšnost,ale přesnější rezervu udělají z toho AMH.Hodně štěstí 🙂

sambuca
30. okt 2012

@julinka87
@zeina62 tak tady je ta slíbená fotka testíků, jsou dva protože sem tomu nemohla uvěřit a tak udělala další 😀

sambuca
30. okt 2012

@kerkyra beru tak jak to s Váma s miminečkem vypadá??

anubis
30. okt 2012
julinka87
30. okt 2012

@sambuca Sabinko to je paráda!!! Krásný testíky 🙂
@kerkyra-kerky taky na vás moc myslím, doufám, že je všechno v pořádku.
@anubis-Honzíček je brouček krásnej!!! 🙂 😉

zeina62
30. okt 2012

@sambuca krasa velmi velmi sa tesim s tebou a gratulujem 🙂

zeina62
30. okt 2012

@anubis boze to je krasne 🙂

anubis
30. okt 2012

@zeina62
@julinka87
Díky,díky,jsme se s pučmelounkem nudily 😀

anubis
30. okt 2012
sambuca
30. okt 2012

@anubis no ten je Anubísku!! Krasavec malej roztomilej, ale roste jako z vody, co? Pamatuju tu první fotku co si sem dávala, jakej byl malinkej králiček.. 🙂

anubis
30. okt 2012

@sambuca
Jojo pěkně rosteme-od porodu o 11cm a skoro zdvojnásobil svou váhu 😀

anubis
30. okt 2012

@kerkyra
Tak jak?doufám,že ok 😕

julinka87
30. okt 2012

@kerkyra-kerky já už si o vás taky dělám starosti...

sambuca
30. okt 2012

@julinka87 to já taky, pořád sem nakukuju, jestli se neobjevila.. 😕

baculiatko40
30. okt 2012

@zeina62 @sambuca gratulujem dievcata! Tak sa to tu pekne rozrasta..... 😵

staga
30. okt 2012

@lenusika dakujem a kolko ivf s darcovs.mas za sebou? ako si na tom teraz? ked mozem 😉

sonka43
30. okt 2012

@baculiatko40 ako sa ti dari?vsetko v poriadku?

luca77
30. okt 2012

@anubis jéé, to je ale hezoučkej synáček 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre