• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
@sonka43 dekuji Ti za info, hrozne me to povzbudilo! Snad to bude dobry!
10. nov 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca bude,neboj sa :slight_smile:
10. nov 2012 o 21:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby chcem sa poradit ci niektorej sa take nieco stalo, vcera vecer som si na gatakach nasla trochu krvi, aj ked som sa utierala tak na na papieri, ale nebola to taka cervena krva ako byva krv skor taka do ruzova ako keby s vodou, chvlku som to mala este na papieri a botom uz nic a dnes rano uz vobec nic. volala som aj do centra a vraveli mi ze to by mohla byt iba prasknuta mala cievka , co si myslite? mala niektora take nieco?
11. nov 2012 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca jezis moja zlata co som sa to o tebe docitala, neboj drz sa a verim ze dobre dopadnes, ja som vcera vecer trochu krvacala ale to bolo take ruzove a ani nie cervene, tiez sa bjim co bude somnou, ale mne sa to este vecer ustalilo, a neisli zomna ziadne kusky, myslim velmi na teba, drz sa
11. nov 2012 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina6 ahojky! No byl to sok, hlavne ten pristup pani doktorky s ukrajinskym prizvukem! Od vecera ale uz ani kapka krve :slight_smile: jedna sestricka me tu hodne podporuje a rikala, ze pokud se to takhle uplne zastavilo, ze je to dobre znameni! HCG mi pry brat dnes nebudou, az zitra aby bylo jasne, zda se zdvojnasobilo.. Snad to bude dobry a zitra me odpo pusti, sem cela rozlamana, nevyspala.. No nic moc! Ale pro mimco cokoliv :slight_smile: a ty neboj, byla to urco jen mala cevka, to nic neni jen se trochu vic setri!
11. nov 2012 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sambuca jaj boze nech tieto zle veci idu rychlo prec, vcera som sa strasne zlakla, uz viem ci si musela prezivat ty! ja som sa vcera snazila zachovat klud a nestresovat ale nebolo mi vsetko jedno
11. nov 2012 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca a ta krv co isla s teba bola cervena? ci taka ruzova?a tie kusy to bola ako zrazenina?
11. nov 2012 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina6 ahojky! No byl to sok, hlavne ten pristup pani doktorky s ukrajinskym prizvukem! Od vecera ale uz ani kapka krve :slight_smile: jedna sestricka me tu hodne podporuje a rikala, ze pokud se to takhle uplne zastavilo, ze je to dobre znameni! HCG mi pry brat dnes nebudou, az zitra aby bylo jasne, zda se zdvojnasobilo.. Snad to bude dobry a zitra me odpo pusti, sem cela rozlamana, nevyspala.. No nic moc! Ale pro mimco cokoliv :slight_smile: a ty neboj, byla to urco jen mala cevka, to nic neni jen se trochu vic setri!
11. nov 2012 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zeina6 to byla vylozene cerstva tepla krev a bylo ji tolik, ze jsem si byla jista, ze sem potratila! Nez sem dojela do nemocnice, tak mi protekla alwayska na noc! A cucky ze me sly jen na zacatku tmavy skoro cerny kusy srazene krve.
11. nov 2012 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca ufff boze dufam ze budes ok velmi ti drzim palce
11. nov 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca takze aj ty si mala dva ak som dobre rozumelaco som citala a ostalo jedno?
11. nov 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca Ahoj Sabinko, tak dneska ti HCG nebudou brát? Až zítra? Moc držím pěstičky ať už jsi doma. Ale povim ti, je to šílený, že ty doktoři, jsou takový kreténi-jsem myslela, že na blbce jsem narazila jen já a vyjímečně. Moc na tebe myslím!
@zeina62 kočko to mohla být opravdu cévka.
11. nov 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87 ako dufam aj ja ze to nebude nic vazne, citim sa dnes dobre, ale viac sa bojim o sabinku, dufam ze bude ok
11. nov 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca fuu,drz sa dievca a Hlavne vela lez a oddychuj,nic neutecie,mimi je dolezite. A tej trube neprijemnej ,ked budes odchadzat povedz nech sa chová ako lekarka co zachranuje zivoty a nie ako masarka.
11. nov 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zeina62 neboj to je v poriadku,maternica sa ti teraz dvojnasobne zvacsuje tak mozu ti praskat cievky,ja som to mala tiez ked som cakala dvojcata az do 10tt a potom to prestalo.
11. nov 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 dakujem ti za povzbudenie
11. nov 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky moc Vam vsem dekuju za povzbuzovani, ste skvele!!! Jinak tu byla zase ta pipka doktorka a rikam ji, ze embryo je dnes 22 dni stare, tak ze si myslim, ze ten utz nalez byl v poradku (ona cekala asi srdecni akci nebo cele embryo) tak na me pred ostatnima (pri vizite) hledela a zakoktala neco jako ze to teda asi bylo brzo no a hlavne at se neraduju, ze uvidime zitra! Ale logicky mi mozec rika, ze pokud jsem po hodine prestala krvacet a uz ani nespinim, nemohlo jit o klasickej potrat, to by sla i sliznice a trvalo by to furt. Takze ja tomu mrnouskovi verim at si rikaji co chtej!
11. nov 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@sambuca nenehaj sa holka a drz sa
11. nov 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sambuca ty ratas od dna oplodnenia vajicka ze kolko ma embrio hej? to znamena ze ked napr 15ho oktobra oplodnili nase embia ,tak myslis?
11. nov 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 presne tak, porad mlela o mem MS, jenze ja ji pred stimulaci dostala o 5 dni driv, tak sem ji spocitala realne stari plodu. Opu bylo 19/10 tak dnes je prcek 3+1
11. nov 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca ja budem zajtra v 6tyzdni tak mi to vyratal moj doktor, a oplodnenie bolo 15oktobra
11. nov 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca-to je kráva doktorka!!!! Bych si na ní stěžovala, to je dobře, žes jí takhle setřela!! Jak ti je kočičko? Neboj prďolka se bude zakousávat :wink: .
Mě pobolívá spodek a při zavádění utrouše mám vnitřek pěkně citlivej-tak snad je všechno dobroš. Místo, abysme se radovali, tak se furt bojíme :unamused:
11. nov 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87 ja uz chcem aby ten stres bol za nami:frowning2:
11. nov 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca Jejda co se to děje,prosím tě není tam jiný lékař než ta pipina ,nemáš raději kontakt na lékaře z centra?Může to být i ten hematom,prý se to stává a hlavně po IVF a pak holky tu psaly,že hodně krvácely a mimi se udrželo.Mohlo odejít to jedno a druhé se vyvíjí dál,uvidíš jak stoupá hcg.Hodně štěstí, ať se miminko drží zuby nehty!!Když u tebe zůstane tak mu naslibuj hory doly a hlaď pupík :slight_smile:
11. nov 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 to jo, to Ti mudr spocital spravne, ja jsem podle klasickyho vypoctu dle MS 5+4 ale plod je od oplodneni 3+2.
no to je fuk, jen je na tom prikladu krasne videt jak ignorujou logiku a ridej se 100 let staryma pravidlama podle menstruace. Pak presne vznikaj situace kdy nas zbytecne stresujou.. Zacinam toho naseho zdravotnictvi mit plny zuby!
11. nov 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87 julinko je mi skvele, krev zadna, brisko neboli, uz tady poletuju a nakukuju jinejm pacientkam do vozejcku s prdolkama. Jedna pani tu rodi akorat.. Modlim se aby bylo zitra hCG aspon 15000 a pustili me domu!!
11. nov 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sambuca ja uz druhy den ked zavoniam jedlo tak mi je na zvracanie, hned ma napina :frowning2: ale nechcem zvracat aby som netahalo brucho aby som nahodou nekrvacala
11. nov 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca strasne ti drzim palce aby to bolo dobre to hcg, a aby to bol len taky poplach
11. nov 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sambuca Sabinko to je supéééér!!!! Zítra už nám budeš psát doma z pelíšku :wink:
11. nov 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra ahoj ako sa mas?
11. nov 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok