Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

kerkyra
1. dec 2012

zase se nudím
MAMINKY
@anubis -Honzíček
@brita -dvojčátka
@twininky -Kristýnka
@zojaa -dvojčátka
@rosalu -Anička
@evulatko
@jada1
@jitu27

TĚHULKY
@reklamka -TP leden
@clera -TP leden
@petral -TP březen
@lenusika -TP květen
@adella1 -TP květen dvojčátka
@baculiatko40 -TP červen
@julinka87 -TP červen
@zeina62 -TP červenec dvojčátka
@sambuca -TP červenec
@staga -TP srpen
@nika009 -TP srpen

PO ET,KET
@luca77 -ET 24.11.
@evitaa -ET 27.11.
@kerkyra -KET 30.11.

ČEKATELKY NA ET,KET
@slavka_2012
@gaga83
@julie74
@luskacik16
@bakajka
@ciglianova
@monnn
@sonka43 ?????
@hope ????? čeká na adopci

kerkyra
1. dec 2012

za chyby se omlouvam,kdyztak pisnete a opravim to.
uz neopravim @hope ma byt @hope1 omlouvam se 😉

luca77
1. dec 2012

@kerkyra Šikulka, je opravdu vidět, že se nudíš ! 🙂

twininky
1. dec 2012

@kerkyra to je krásný mamino... už tě mimísek hřeje?? 😉
hele ale máš to super zmáklý ten přehled tady 🙂

kerkyra
1. dec 2012

@twininky no s tou maminou jsi me rozesmala 😀 .Na KET jsem byla vcera,to se prcek jeste ani nestacil zabydlet 😉

twininky
1. dec 2012

@kerkyra jen se nerouhej 😉 kolikadenní embryjko/a máš?

kerkyra
1. dec 2012

@twininky pred zamrazenim bylo 3denni a rozmrazovali ho do druheho dne.Takze je asi ctyrdenni.Embryolozka ho vychvalovala,tak budu doufat.Jen me hned od transferu boli podbrisek,obcas vic pichne.Snad je to utrogestanem.Mam trochu strach,jestli jsem po tom mimodeloznim moc nespechala.Ale na psychiku to bylo to nejlepsi.Tak uvidim.
Jak se ma Kristynka?Urcite vam dela jenom radost 🙂

zeina62
1. dec 2012

@kerkyra strasne ti drzim palce🙂 ja som uz na druhy den od ET vedela ze som tehu, 3 dni som vkuse vracala a bolela ma hlava

twininky
1. dec 2012

@kerkyra no tak to už se pomalu uhnizďuje když je to morulka 😉 , já ti tak strašně držím palce aby už ti to konečně vyšlo, zasloužíš si to, věřím že budeš mít ten nejkrásnější dárek od ježíška 🙂
Kristýnka je potvůrečka milovaná 😉 , je pořád hladová, ale začíná se na mě smát, a to mi věř že je to nejkrásnější i když darované, trošku mě je pořád líto že v ní hledají nějakou mojí podobu, ale marně, trhla se celá po mužovi, což je jedině dobře.... 🙂
Jinak mám malou taky vymodlenou takže vím co to je za trápení, když to nejde....
kolik je ti vlastně let, jestli to není tajné?? 😉

twininky
1. dec 2012

@zeina62 sem ráda že ti to taky konečně vyšlo, ať se u tebe mimískové drží zuby nehty, a přeješ si nějaké určité pohlaví??? 🙂
Já teda byla ráda že sem vůbec otěhotněla ale stejně sem toužila strašně moc po holčičce, a sen se mi vyplnil 😉

zeina62
1. dec 2012

@twininky dakujeeem aj ja som tomu na zaciatku nemohla verit, velmi sa tesime, a co sa tyka pohlavia tak mi to je jedno hlavne nech su zdrave

twininky
1. dec 2012

@zeina62 tak to určitě to je v první řadě, hlavně ať jsou dvojčátka zdravoučká a mají se k světu, držíme s Kristýnkou palečky 😉

zeina62
1. dec 2012

@twininky daujeeem

zojaaa
1. dec 2012

@julinka87
@kerkyra
@anubis
@rosalu
Ahojte baby, vsetkym gratulujem k babatkam, tehotenstvu a drzim palce, nrch vsryko dobre dopadne a nech sa nam dari aj nadalej...
Ja mam dvoch krasnych synov, narodili sa celkom velki a hlavne zdravi. My sme boli. v nemocnici 6 dni, chalani nemali ani zltacku ;-
)

kerkyra
1. dec 2012

@twininky je tak to je fajn,ze je mala po muzovi.Me je skoro 38,tak uz se trochu bojim,abych to do 40stihla.Rekla jsem si,ze pak uz snazeni vzdam.Je to tezky,nikdy jsem nemela zadny gyn.problemy,nebrala jsem HA a otehotnet jsem zkousela poprve az pred 2lety a v tu dobu jsem prestavala menstruovat a byl tu prechod.Co ti budu povidat.Aspon,ze je tahle moznost

kerkyra
1. dec 2012

@zojaaa velka gratulace k chlapeckum.Krasne jste to zvladli 🙂.Preju vam hodne zdravicka,at se dari a jste porad statni.

twininky
1. dec 2012

@kerkyra no tak já přestala menstruovat ve svých 26letech což je o deset let dřív než ty, takže mazec, no co, holt bůh vzal, ale zase aspoň mi bylo dopřáno donosit dítě i když holt ne moje, ale miminko mám, moc moc moc přeju ať se miminko chytí a nepustí, ten věk trochu roli hraje, přece jen čím starší organismus tím horší, ale veřím že ti to dopbře dopadne, no musí už, dyť už si na řadě.... 🙂

bakajka
1. dec 2012

@kerkyra cakatelka na ET hmmm. .... Ako blbo sa to cita,kruta realita,no lekar este chce nieco vo mne skriesit tak teraz beriem nejake lieky, moc tomu nedavam, pekne sa tu cita ako baby pisu,ze maju dve ciatky

kerkyra
1. dec 2012

@bakajka Budu ti drzet palce,rada te z nasi tabulky vymazu.Aspon muzes jeste doufat,ze to vyjde s vlastnimi vajicky.Ja ani nemela nikdy moznost to zkusit.Ale jsem strasne rada,ze tady ta moznost darovanych je,uz mi to ani neprijde,ze nejsou moje.

luskacik16
1. dec 2012

@kerkyra ahoj jeej tohle jsi jako dobre napsala no i mne tak ja cekam a cekam mam schvalenou zadost ale strasne mne uz stve ten cas, a mrcha nebude kym mi nenajdou darkyni budou mne stymulovat zaroven sni uz se nevim dockat jsem jeste zvedava kolik dni nebo tejdu trva sladovani? hm?

zeina62
2. dec 2012

@zojaaa gratulujeeeem🙂 velmi sa tesim s tebou🙂 chcem sa ta opytat ked cakala chlapcov mala si problem s krckom maternice? ci nebol kratky alebo ci sa neskracoval?

zojaaa
2. dec 2012

@zeina62
Ahoj, ku koncu tehu som ho mala skrateny, ale nic dramaticke....v podstate som mala uplne bezproblemove tehotenstvo 😉

sambuca
3. dec 2012

@kerkyra ahojky, tak jak se cítíš..???

kerkyra
3. dec 2012

@sambuca 3.den po ET a je mi divne 😝 To je fakt brzo.A co tvoje nevolnosti,uz je lip?
@luca77 uz te svrbi prstiky na testik?Nezkusis zitra?Ja 10.den // uz mela 😀
@evitaa jak je tobe,nejaky priznaky?

kerkyra
3. dec 2012

@luskacik16 ja jsem cekala,az darkyne dostane MS(to muze byt max mesic,podle toho,jak ma dlouhy cyklus)a v ten den mi volali,ja nasadila estrofem na rust sliznice a et byl do 14dnu.Drzim palce,at se brzy dockas 😉 .

kerkyra
3. dec 2012

@zeina62 cau mamino,tobe bylo taky blbe hned po et?A pak to prestalo a vratilo se to?

sambuca
3. dec 2012

@kerkyra no nechci to zakřiknout, ale moje celodnní nevolnosti se změnily na ranní objímání záchodu a poté večerní.. během dne, mi sice není dobře, ale díky Bohu už nezvracím celý den v kuse. Zatím sem i dost pod původní váhu a jídla sním fakt pramálo, ale myslím, že se to časem srovná.. Ráno frčíme na KO do CARu, tak se těšíme, že prcka uvidíme a odpo pak hned k mojí gyn. dr. s papírama a v pátek první opravdová těhotenská poradna 😀
Budeš testit? Já teda nevím jak ty, ale já do Tvé krve nevydržím... 😀 😀 se připrav, že Tě budu bombardovat, protože budu zvědavá.. 😉

kerkyra
3. dec 2012

@sambuca 😀 😀 😀 jsi me tak rozesmala,az jsem si cvrkla do slipovky 😀 😀 😀
ja s tim testovanim nevim,jsem vzdycky desne nervozni uz vecer pred,nespim z toho,pro me je lepsi si uzivat 14.dni tehotenstvi.Ale mozna zkusim.Uvidim,jak se budu citit a jak moc me budete tady bombardovat 😀
Ty uz do CAR nebudes chodit?To je parada.Kdyz si vzpomenu,jak te ve spitale strasili...

evitaa
3. dec 2012

@kerkyra Test na naplánovaný na středu. Sice to bude teprve 8. den, ale ze zkušenosti ostatních maminek jsem usoudila, že pokud to má vyjít, dušík už tam je. Většinou když tam // nejsou, tak už nebudou ani později. I když samozřejmě stát se to může, ale to je spíš uklidňování. Pro mě to je jako mučení, teda to čekání, radši vím, na čem jsem 😉

kerkyra
3. dec 2012

@evitaa ja jsem u prvniho et 8.den nemela ani ducha a 10.den slabou carku.No stejne to nedopadlo.Testy mam nakoupeny,tak uvidim.Treba budu mit pocit,ze je ten spravny cas driv,nez bude krev.Moc drzim na stredu palecky,at najdes dve carecky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre