• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

29. decembra 2016 
@kerkyra ahoj, také si dovolím ti odpovědět ... příprava na KET většinou trvá dýl než 14 dní, takže těžko by ti transfer vycházel na Silvestra nebo na 1.1., na tyto dny by ti asi spíš vycházel ultrazvuk na kontrolu sliznice ... vzhledem k tomu že jsou svátky by bylo možná lepší se nejdřív informovat, zda vůbec v těchto dnech ve tvém CAR pracují, každé centrum to má nastavené jinak ... KET se většinou dělá mezi devatenáctým a jednadvacátým dnem cyklu, v tu dobu by snad už tvoje centrum mělo být otevřené, ale určitě je lepší před začátkem stimulace si tohle všechno ověřit ... a mimochodem, u nás v centru třeba nedoporučují KET hned po předchozím stimulovaném cyklu, doporučují měsíc pauzu, protože po vysazení léků nepříjde úplně přirozená menstruace, ale takzvané krvacení ze spádu, čili z poklesu hladiny hormonů :slight_smile:
17. dec 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra anjelik zle si si to vysvetlila ale ja ti chcem dobre lebo niekto ti moze poradit nieco a nebude to pre teba dobre a nahodou sa toho chytis a bude zle,ja viem ze tu si menime rady a skusenosti ale nie ohladom liekov to je vazna vec. ja viem ze chces ist na to hned ze uz nevladzes dalej ale niekedy pomaly dalej zajdes vsetko potrebuje svoj cas, a ja som toho nazoru ze co sa tyka liekov sa radsej porad s odbornikom ktory ta sleduje cely cas. mojko velmi ti to prajem ani si neviem predstavit ako ale zase nechcem aby si hupla do niecoho nerozvazne. a nechap ma zle
18. dec 2012 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na posledni kontrole v car mi dr.rek,abych 1.den MS zacala brat estrofem,10.den prisla na utz a kolem 14.dne by byl transfer.V car mezi svatkama funguji.Jen jsem chtela vedet,jestli se estrofem bere dyl,nez 14.dni.
18. dec 2012 o 06:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra určite môžeš brať estrofem dlhšie a aj v Reprofite sa robí vklad pri KET na 19. a 20. deň cyklu, ale každé car to má inak. Veľa šťastia :grinning:
18. dec 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dekuju :slight_smile:
18. dec 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kerkyra dufam ze si sa na mna nenahnevala?
18. dec 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dle dr.by mi transfer opravdu vychazel na Silvestra,tak jsme to odlozili.Stimulovat nebudu,uziju si svatky bez hormonu.4.1.jdu na konzultaci a pak na to vlitnem.Tak to do konce ledna stihnem.
18. dec 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky jaké jsou kritéria prodarování vajíček ???
:unamused:
18. dec 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra Tak to máme stejný termín :wink: Já jdu do poradny také 4.1. 2013 :slight_smile:
18. dec 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra
Já jsem brala estrofem 3 denně asi 6 týdnů před Etem...držím pěsti :dizzy_face:
18. dec 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera jsem nastoupila skoro po 3.mesicich do prace.Nejak nestiham.
@luca77 to je docela dobry,zas se do toho pustime spolecne,tak tentokrat snad uz s uspechem
@anubis dik za info.nakonec jsem estrofem vysadila,telo si aspon na chvili odpocine.
20. dec 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: hlásím se po delší době, něják nestíhám.
Dneska jsme byli na kontrole, zítra skáčem do 17tt a brouček je zdravoučkej a čiloučkej :wink: , měříme 17cenťáků :slight_smile: .
Přeju Vám všem krásné a pohodové Vánoce a úspěšné nakročení do dalšího roku-spoustu splněných přání a vytoužených miminek!! :slight_smile: :wink:
21. dec 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@julinka87 aj tebe napodobne:slight_smile: chcem sa ta opytat ty si brala estrofem a utrogestan? ak hej ked si ich vysadzala citila si nieco?
21. dec 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 děkuju :slight_smile: , brala jsem estroferm i utrogestan-když jsme byli na screeningu ve 12tt tak mi doktor řek, že už máme placentu-a že už ho nemám brát a estroferm jsem brala myslim 1denně a pak jsem ho taky vysadila-měla jsem to rozepsaný z caru, jak co mám vysadit. Nejdýl jsem brala prednison, ten jsem vysadila někdy minulý týden.
Kdy máte screening?
21. dec 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87 v nedelu idem na screening, ja som tento tyzden estrofem znizla na polovicu, a utrogestan este budem brat do odvolania 1x400
22. dec 2012 o 02:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hedulinek Ahojky, já sama jsem dárkyní a stačí se podívat na jakoukoliv kliniku, odkaz na darování a u každého to mají :slight_smile: Nejdůležitější je věk do 35, ale hlavně musíš projít genetickýma testama, už jen malinká odchylka od normálu a bohužel neprojdeš :frowning2:
22. dec 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
**** Přeji Všem krásné a pohodové Vánoce a do Nového roku 2013 hodně zdraví, radosti, a nám , které pořád bojujeme, tak ať se brzy dočkáme toho malého uzlíčku :wink: ****
22. dec 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babenky...je medzi vami nejaká, ktorá podstupila ivf s darovanymi vajickami v Iscare BA?
22. dec 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 ahoj, ja som bola 2X a neuspesne
22. dec 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 ... a mohla by som sa ta spytat nieco? napisem ti ip
22. dec 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 ok napis mi
22. dec 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mile baby,Aby ste v čarovnej atmosfére Vianoc zabudli na starosti všedných dní a nový rok prežili čo najlepšie a aby ten nový rok bol uspešny na babetka zo srdca vám to prajeme
23. dec 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zeina62 ... dakujeme Zeinička :slight_smile: krásne Vianoce aj tebe, aj tvojim fazuľkám v brušku a do Noveho roku vela radosti :slight_smile:
23. dec 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Preju krasne Vanoce vsem maminkam,miminkum,tehulkam,miminkum v brisku,cekatelkam na oplodneni i embryim v mrazaku.Brzy se vsichni dockame opravdoveho stesti.
23. dec 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kerkyra aj tebe prajem krasne sviatky a aby sa ti splnil konecne ten vytuzeny sen, stastne a vesele:slight_smile:
24. dec 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby , zistili mi tehotensku cukrovku, ma niektora s vas s tym skusenosti?
27. dec 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,,,zazrak sa nekonal :cry: dalsie sklamanie a smutok :cry: ale vraj tento rok 2013 ma byt stasny a ja verim,ze bude a dockame sa nasich vytuzenych babatiek :wink:
@kerkyra uz si zacala??
3. jan 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slavka_2012, urcite tI to ted uz nekdy vyjde, kdyz mame ten stastny rok, moc drzim palce:slight_smile:)))
3. jan 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slavka_2012 zitra jdu na konzultaci,zrejme zacnu zobat estrofem a do 14 dnu by mohl byt KET.
@luca77 taky jdes zitra k dr?Jsem zvedava,jestli do toho pujdem znova spolu :wink:
3. jan 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, dnešní utz ukázal bijící srdíčko :slight_smile: . Termín porodu podle utz je 19. 8. 2013, ale podle data oplodnění 15. 8. Myslíte si, že to může být problém? Vím, že v takhle raném těhotenství je každý den znát, tak jestli to není moc velké zpoždění?
3. jan 2013 o 19:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok