• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

24. apríla 2017 
@irennn v kazdom pripade ma kazdy pravo na vlastny nazor a je kazdeho osobna vec ci sa to rozhodne dietatu povedat alebo nie. Je to len na rodicoch. To, ze buduca matka dietatka z DV rozmysla nad tym ako bude male vyzerat, sa mi zda prirodzene. My to dietatku povieme, lebo si myslime ze ma pravo to vediet. Lebo pred nim nechceme mat ziadne tajomstvo. Lebo by ma bolelo srdce keby sa ma pytalo, v com sa na mna podoba, co po mne zdedilo a ja by som musela klamat. Lebo nie je nikdy 100% istota, ze sa to same nedozvie. A keby som bola na jeho mieste, tiez by som to chcela vediet.
30. jan 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kerkyra jééééj to sú krásne čiaročky, gratulujééééém a teším sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra supeeeeeeeeeer jezis tak sa tesim gratulujeeeeeeeem tehulka moja zlata konecne :slight_smile:))))
30. jan 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra inac tie ciarky na 12 den su dost silne!! Ja mam taky pocit ze budu dva :slight_smile:
30. jan 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pixie18 @misha83 @evitaa @anubis @zeina62
holky moc děkuju,doufám,že jsem konečně na správném startu,který mě dovede do vytouženého cíle :dizzy_face: .
Zašla jsem si dnes na krev a HCG 12.den je 333.Myslíte,že by se mohla chytit obě embrya?
V pátek mám jít na krev do CAR,tak uvidím,jak to do 14.dne naroste.
Jsem fakt moooc šťastná :slight_smile:
30. jan 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra no moja tak ti gratulujem k dvojcatam, ja som na 12 den ak sa dobre pametam mala 198 a cakam dvojcata, supeeeer takze teraz hlavne oddychuj hladkj brusko, a zacni sa pripravovat na krasne tehu :slight_smile:
30. jan 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Na tu temu ci to povedat alebo nepovedat diettu by som len tolko povedala, ze kazdy by sa mal na to rozhodnut sam a nepytat sa ostatnych ze co robit, lebo kazdy mme na to iny nazor, a hlavne by ste nemali hrat na citlivu strunu na osttnych lebo nie kazdemu je to prijemne.
30. jan 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zeina62 zlatíčko,,moc děkuju.teď nevím jestli se radovat.Dvojky jsem si moc přála,ale bojím se většího rizika v těhotenství.No ještě to není jisté.Utz mám až 15.2.Zatím nebudu stresovat a budu si těhotenství užívat.Žaludek v krku je moc krásnej pocit :grinning:
30. jan 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra neboj sa ziadne riziko ti nehrozi ked si budes davat pozor a hlavne ked ta lekari budu dobre sledovat,a hlavne treba uzivat lieky. A na tvojom mieste by som ani o roboty nechodila aby sa nic nestlo
30. jan 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra gratulujem,až mi slza vybehla,tie pocity poznam!!!! Podla Hcg si myslim,že jedno
30. jan 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zeina62 Zítra jdu do práce naposled.V pátek si nechám napsat PN.Jen jsem čekala,až budu mít výsledky.A pak se budu jen válet :grinning:
30. jan 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kerkyra Ty se mas)
30. jan 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra tak tak, teraz neni nic prednejsie ako to aby presli tie prve tri mesiace aby si i mohla vydichnut takze sa setri moja, a hoci co by si potrebovala vediet alebo poradit tak kludne mi napis moja ok
30. jan 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monologue neboj,taky se dočkáš.Všechny se jednou dočkáme.Nám se (snad) povedlo až při 6.transferu.
@zeina62 děkuju.Jsi můj anděl strážný.
30. jan 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra ani nachvilku som nikdy na teba neprestala mysliet, nikdy nezabudnem ako si ma na moje zaciatky podrzala a dodavala mi silu, velmi sa tesim s tebou, konecne, boze to musite oslavit ale uz len bublifukom :slight_smile:
30. jan 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zeina62 prej bublifukem :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kerkyra krásné dvě // máš... mooc gratuluji ještě jednou :slight_smile: Teď jsem ještě zvědavá, zda budou dvě! :wink: Za ty nervy co jsi si prožila, ti přeji, ať jsou dvě a hezky si to naplno pak užiješ!
30. jan 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kerkyra Gratuluji.Já měla 13.den HCG 660.A čekám jedno mimi.Zaváděli se dvě embryjka a chytlo se jedno.V duchu jsem počítala s dvojčaty,ale podvědomě jsem z toho měla obavy.Teď jsem docela ráda za jedno.Je mi 37,takže i kvůli komplikacím v tomto věku je to asi příznivější...Tak ať se dobře daří a hnízdí.
31. jan 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lacenda děkuju.To jsme stejně staré :slight_smile: .Mam to jakos to měla ty.Dvojčata jsem vždy chtěla,ale teď mám z toho spíš strach.Musím těch 14dni do utz vydržet
31. jan 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62
@kerkyra V první řadě stráááášnááá gratulace KERKY!!!!! Strašně Ti to přeju! Já měla takový test 6. DPO (5 denní kultivace) a byla dvě. Myslím, že to bude jeden mrňousek. Odpočívej a užívej si to!!
Dnes je opravdu den super zpráv, kamarádka porodila krásného chlapečka, akorát se za nima chystám do porodnice. Ty máš pozitivní testík a já... byli jsme s partnerem na kontrole a čekáme krásného chlapečka!!! :slight_smile: Pindíka viděl i přítel a mudr. říkala, že z tohohle frnda už určitě nebude! :grinning:
31. jan 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sambuca děkuju Sabi.Já gratuluju moc k chlapečkovi.Snad mi to konečně vyjde.Moc tomu věřím.
31. jan 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kerkyra vyjde neboj!! Když se to povedlo nám, tak sem sama sebe chlácholila slovy, že by to musela bejt už kurva velká smůla na bedra jednoho člověka, kdyby to už teď konečně nevyšlo!!! Mysli jen pozitivně a uvidíš, než se rozkoukáš, budeš mít pupík :wink:
31. jan 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sambuca gratulujem k chlapcekovi, ja este stale neiem co cakame , ale uz oskoo sa to dozviem hadam
31. jan 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sambuca Sabíííí gratuluju k chlapečkovi!!!! To je paráda!!!!! :slight_smile:
31. jan 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62
@julinka87 děkuju holky, jsme nadšenííí oba!!
31. jan 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dnešní HCG 14.den po KET 1060.Za 48 se HCG ZTROJNÁSOBILO !!! Nevím,nevím,jestli bude jenom jedno :grinning: :grinning: :grinning:.
Co myslíte?
1. feb 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
1. feb 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra to je perfektne,moc ti gratulujem,ty si mala mrazaciky? Ja si idem v pondelok pre mrazaciky,tak dufam ze si rozbehla poriadnu tehuvlnu a vsetky nas poriadne nakazis virusikmi :slight_smile:
1. feb 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra supeeeeeeer, no mozno aj trojcata boh vie :slight_smile:
1. feb 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 rozmrazili 1morulku a 1osmibunecny.Drzim palce.Urcite tenhle rok bude stastny a my se dockame miminek.

@zeina62 :grinning: :grinning: :grinning: jeste to by mi chybelo ke stesti
1. feb 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok