• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
@anubis U nás v CARu mrazí i po jednom embryu :wink: Já mám zamrazeny ještě 4kusy - 2x po jednom a 1x po dvou embryí.
26. feb 2013 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitaa A to ti povedal doktor v sanatoriu o tej blastocyste či ako :slight_smile:
27. feb 2013 o 20:24  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak bych se taky ráda přidala do debaty. Ono to pomůže si vzájemně předat zkušenosti.
S manželem se snažíme už přes tři roky...podstoupili jsme dvě ivf s mými vajíčky, ale ani v jednom
případě to nedošlo do fáze přenosu. Jednou byla vajíčka nekvalitní a podruhé bylo málo a i se
pak přestaly vyvíjet, takže taky přenos nebyl. Tak jsme přistoupili na možnost darovaných vajíček, protože
to doktor doporučil, vzhledem k tomu, že jich mám málo a i nekvalitní.... Takže se dárkyně stimulovala
a při odběru zjistili, že neměla žádné vajíčko, což nás neskutečně zklamalo a fakt jsme to nečekali, protože
to vlastně dopadlo ještě hůř než u mě. Ale sebrali jsme psychickou sílu a ted začínáme znovu s jinou dárkyní,
více vyzkoušenou a plně věříme, že teď už se na nás štěstí usměje....
28. feb 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alice31 Ahojky, budu moc drzet pesti. Tedy to je skutecne velka smula s tou darkyni, ach jo. Tentokrat to urcite budenfajn!
28. feb 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosim vas o prosbu,kamaratke (33r) zistili PREDCASNE ZLYHANIE VAJECNIKOV tak su na cakaciej listine darkyn :frowning2:
Otazka teda dve ako dlho ste cakali na darkynu a dalsia otazka kolko vas to celkovo stálo prosim iba ceny na SR .dakujem
28. feb 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 To ano, absolutně jsme to nečekali, to jsme se bavili s doktorem a on říká, že to
určitě bude lepší apod. a že to dopadne takhle hodně špatně, nás nenapadlo ani na chvíli.
Ale snad jsme si to špatné už v tomhle vybrali a ted to bude už jen dobré, lepší a nejlepší :slight_smile:
28. feb 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute holky som z ba a chodim aj do iscare v ba ake mate skusenosti tu s DV?mala by som kazdu chvilu ist na et prave sa vzajomne stimulujeme, bojim sa ci to vide alebo nie
28. feb 2013 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alice31 Nezoufej.Naše první dárkyně měla po odběru 2 vajíčka pouze na jeden pokus,na zamražení nic.Tento pokus nevyšel a CAR garantoval vajíček více.Takže jsme dostali novou dárkyni a od té 7vajíček.Všechny se zamrazili na tři pokusy.Při postupném rozmrazování se přestalo vyvíjet pouze jedno a těch krásných 6 se při třech pokusech zaváděli.Vyšel až ten poslední pokus.Mám problémy s imunitou atd.,takže se při každém pokusu upravovala léčba a poslední pokus jsem zkusila s akupunkturou.Je mi 37 a dárkyni bylo taky 30něco.Nyní začínám 5měsíc a i všechny screeningy na vrozené vady,hodnocené podle dárkyně dopadli zatím na výbornou.Dokonce mě minul i odběr plodové vody,přestože už v tomto věku se dělává.Dárkyni moc děkujeme....Držím palce,ať vám také vše dobře dopadne!
1. mar 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa vas spytat, na kolkaty DC ste isli na odbery no vlastne manzel a darkyna pretoze mne to asi vychadza ze bude mat darkyna 19dc, to neni dost? zacala som od dnes brat prednison a anopyrin
1. mar 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnešní kontrola v 9.tt ok,jen mám hemtom,tak můžu občas zakrvácet.Za 14.dní další utz a pošle mě už k obvodnímu gynekologovi.Snad bude vše v pořádku.
1. mar 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnešní kontrola v 9.tt ok,jen mám hematom,tak můžu občas zakrvácet.Za 14.dní další utz a pošle mě už k obvodnímu gynekologovi.Snad bude vše v pořádku.
1. mar 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@kerkyra drzim palceky:slight_smile: ja som mala takmer 5 cm hematom od 7.tyzdna s dvojickami, v 12. tyzdni tam uz nastastie nebol. Dovtedy som stale spinila. Takmer dva mesiace som si odlezala doma, odvtedy som na rizikovom, ale zatial je vsetko v poriadku:slight_smile:
1. mar 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika009 ja jsem 2x krvacela odchazely i kusy srazenin,ale vzdy to bylo po zatezi.kdyz jen lezim,tak ani nespinim.Tak budu radsi porad v posteli.
1. mar 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra- Kerky krásný miláčky máš u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: . Jen pěkně odpočívej :slight_smile:. Paráda, za chvíli máte 1.trimestr za sebou :wink:
2. mar 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka87 děkuju.doufám,že mi dá hematom brzo pokoj a já si těhotenství začnu konečně užívat.zatím jsou to kvůli krvácení pěkný nervy.
2. mar 2013 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alice31 Ahoj Ali, a ve kterém CARu a kdy jsi tam prosím byla?
2. mar 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra ahoj moja ako sa mas? Krasna fotka:slight_smile:) ako prezivas tehu? Ja uz itim zataz na krize a uz nedokazem dlho stat, a aj chodidla ma bolia, boze a to som este nebi u konca :frowning2: mame sa na co tesit:slight_smile:
2. mar 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 nastesti me minuly nevolnosti,krom vetsi spavosti a obcasnyho paleni bradavek ani nevim,ze jsem tehu.jen me trapi hematom,jak vic funguju,tak krvacim,takze spis polehavam a hrozne se nudim.
2. mar 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra a s coho je ten hematom? Preco sa ti to vytvorilo?
3. mar 2013 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 Pri zvetsovani delohy praskaji drobne cevky a jak se krev nahromadi a srazi,je z toho hematom.Muze se sam vstrebat,nebo odejit.Je nebezpeci,ze sebou muze vyplavit i embrya,nebo na ne tlacit a ty pak nemuzou rust.Budu doufat,ze brzy zmizi a neuskodi.
3. mar 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kerkyra aha, tak dufam ze ti to rychlo zmyzne. Ja som iba raz spinila v 6 tydni ale bolo to velmi slabe a bolo to iba chvilocku
3. mar 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitaa Ahoj, môžem sa spýtať na koľký deň si išla na ultrazvuk a na koľký deň ti vkladali vajíčko?
Ďakujem
4. mar 2013 o 10:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ny020 Transfer probíhal v nativním cyklu. Kontrola sliznice 12 DC, oplodnění 14 DC, vklad 19 DC.
4. mar 2013 o 10:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitaa Lebo dnes som si tam volala a mne povedali, že na kontrolu sliznice mám prísť 17.3.(t.j.14 DC)
4. mar 2013 o 10:47  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitaa A ešte sa chcem spýtať aký to je ten nativny cyklus...o tom som nič nepočula?
4. mar 2013 o 10:49  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ny020 Nativní cyklus je běžný ms cyklus, bez stimulace sliznice, bez posunu ms. Je možný, pokud se nepotřebuje sladit cyklus s dárkyní.
4. mar 2013 o 12:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitaa Aha,ďakujem....som zvedavá teda ako to všetko dopadne, už sa to pomaly, ale isti blíži...
4. mar 2013 o 16:24  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitaa A robili ti aj genetiku vajíčok?
4. mar 2013 o 22:24  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ny020 Ne, nemáme genetickou zátěž v rodině. Ani manžel.
4. mar 2013 o 23:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitaa ahoj , citam tu diskusie a citam, ze ty si mala nativ, to znamena , ze ziadny estrimax, ziadny utrogestan a ostatne lieky ? pytam sa preto, ze aj ja by som to rada skusila bez liekov, od darkyne mame este jedno embryo zamrazene , takze bol by to KET s nativom , je to to ., co si mala aj ty ? vopred ti pekne dakujem za odpoved .
6. mar 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok