Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

ny020
29. mar 2013

@evitaa Tak som zvedavá teda, dúfam, že to výde...urobím si test ešte v pondelok na ten 10. den...

evitaa
29. mar 2013

@ny020 Já myslím, že to bude v pohodě a za 9. měsíců budeš mít v náručí miminko 🙂

ny020
29. mar 2013

@evitaa Dúfam, že hej 🙂 🙂 🙂
Ani nevieš ako mi pomáha, keď si s tebou takto môžem popísať...som o troška kľudnejšia 😉

evitaa
29. mar 2013

@ny020 Já jsem dneska přesně v půlce - 140 dní od početí, 140 dní do porodu.

kerkyra
29. mar 2013

@misha83 @ny020 teda holky,krasny prekvapeni.Koukam,ze moje bacilky byly dostatecne infekcni.Gratuluju a preju,aby vam // pekne silily 😉

misha83
29. mar 2013

@ny020 To je parada, potichu gratuluji. Slaba carka je taky carka, ted bude silit uvidis. Ja vcera mela ducha a dnes uz jasnou ale porad jeste slabou carku

zeina62
30. mar 2013

@kerkyra ahoj jak sa mas , kukam ze uz i v 13 tyzdni pekne to rychlo leti 🙂 co mas nove?

lucavka
30. mar 2013

Ahojky. Já jsem 10. den po transferu s darovanými vajíčky. Včera jsem měla na testu hodně slabounkého ducha. Dneska sem zkusila jinou značku testu a nebylo tam skoro nic. Tak jsem zvědavá jak dopadnem. U prvního prcka jsem měla ducha už pátý den a hezky sílil. Jinak všem držím moc palečky ať se těhulení daří.

kerkyra
30. mar 2013

@zeina62 ahoj,zatim nic noveho,screening mam ve ctvrtek,tak zacinam byt pomalu nervozni.Docela to utika.A co teprv u tebe,uz jsi pekne za pulkou.Uz se ti prckove ukazali?
@lucavka Ahoj,jaky jsi mela testy?Ja mam nejlepsi zkusenost s mamatest 10.Drzim pesti,at carka pekne sili 😉 .Prvni mimco mas taky z darovanych?

misha83
30. mar 2013

@lucavka mam stejny dotaz jako @kerkyra jake mas testy? Ja pozivam taky mamatesty, i kdyz oni je ted zmenili a jsou s nima pry problemy.

adella1
31. mar 2013

Veselé Velikonoce všem,ať se vám splní velikonoční sen.
Zdraví váš hodný strýček,velikonoční zajíček. 🙂

lucavka
31. mar 2013

@kerkyra a @misha83 ten test co byl duch byl mama test 10, ten negativní byl z max lékárny nějaký maxtest. Dneska na něm taky duch byl, tak fakt nevím, musím vydržet do krve. Prvního raubíře mám také z darovaných vajuch 😀
,

misha83
31. mar 2013

@lucavka Tak moc drzim pesti at je z ducha poradna carka. 🙂

misha83
31. mar 2013

Holky dotaz. MS jsem mela naposledy 27.3. OPU byla az 18.3. Pocita se tt i tak od posledni MS nebo jak kdyby OPU zacina treti tyden? Nazory na netu jsou ruzne a tim, ze jsem mela umely cyklus sladovany s darkyni, tak nevim a dela mi to vlastne tyden rozdil.

lucavka
1. apr 2013

@misha83 Mě teda u prvního prcka počítali taky podle mrchy, i když sem přesně věděla kdy sem otěhotněla. Takže jsem byla jakoby o dva týdny těhotná víc. Ale do 12. týdnu jsem neměla určený termín porodu, protože mi synátor hodně rostl a pokaždé vypadal starší, tak to rozsekly až po screeningu na genetice 😀.
Jinak dnes jsem si udělala další test, ten co sem dostala v IVF centru, a je tam zase slabota duch, tak sem fakt zvědavá jak teď dopadneme...

kerkyra
1. apr 2013

@misha83 me to dr.pocita podle ms darkyne,ja uz ms nemam.
@lucavka jsem moc zvedaca na vysledek.kdy jdes na krev?

misha83
1. apr 2013

@lucavka To je teda vazne napinavy a kdy jdes na krev?

lucavka
1. apr 2013

@kerkyra , @misha83 na krev si zajdu zítra. Je to 13. den po transferu. Manžel zrovna totiž kupodivu nebude v práci, tak nebudu muset řešit hlídání 🙂. No je to hrozně napínavý. Synátor se nám tehdy povedl na poprvé a vůbec nás nenapínal. Od 5. dne po transferu sem měla positivní test a duch krásně sílil v pořádnou dálnici. Taky sem byla na krvi 13. den a už sem měla HCG pomalu 800, tak sem zvědavá jak dopadnu zítra....

ny020
1. apr 2013

Tak a je to tu...čiaročka krásne zosilela 🙂 🙂 🙂 v stredu 10.4. ideme na krv a aj na ultrazvuk, tak dúfam, že bude všetko v poriadku 🙂

muchotravka166
1. apr 2013

@ny020 jeej aka silna ciarka to mas kolaty den po et alebo ket no neviem

muchotravka166
1. apr 2013

@evitaa ahooj evita jezis ja som sem skoro zabudla napisat tak uz mam testiky

muchotravka166
1. apr 2013

@ratatooy ahooj tak jakooo no jsem tehu dam to sem jak to sililo ale nevim jestli to budou dvojky nebo jedno

ny020
1. apr 2013

@muchotravka166 Dnes som 10. den po KET...

muchotravka166
1. apr 2013

tak mi k tomu nieco povedzte 😝 😀

muchotravka166
1. apr 2013

@ny020 uff ty kokso ty to mas silnejsie ako ja 12ty den po et noo neviem tak predsa to mozno nebudem mat dvojky, ale ked mi ciarku ukazalo uz siesty den no som zvedava zajtra idem na krv

muchotravka166
1. apr 2013

@ny020 ale inak moze to zalezat aj od testu nie? ja neviem aky je to test co testujes?

muchotravka166
1. apr 2013

@misha83 jeej tobe taky gratuluju misicko ja jsem zapomnela fakt napsat

ny020
1. apr 2013

@muchotravka166 Ja som si dala vložiť len jedno a ujalo sa 🙂 na prvýkrat...len veriť, že ešte všetko dobre dopadne...
Prvé dva testy som mala značky WOMAN SECRET,,BABY,, a tretí som mala CEMIO SWITZERLAND,,Gravitest 10 Direct,,

muchotravka166
1. apr 2013

@ny020 ty kokso ja mam presne women secret je mozne ze tak slabo ukazuje? aj pri dvojkach fiiha takze dufam ze nebudem mat biochemicke preboha ked ja som si dala dve a tak slabo mi ukazuje ten women a tebe pri jednom ukazuje aku silnu jaj strasne sa bojim no ale kedze ukazuje uz od 6ho dna nemalo by to byt bio? a ty si kedy nasla uz duchov u seba?

ny020
1. apr 2013

@muchotravka166 Určite to bude dobré, musíš veriť....ja som si robila test na 7. deň a 8. deň a čiaročky boli dosť viditeľné...a dnes total silná...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre