Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

evitaa
11. aug 2013

@agneszka Nám se povedlo napoprvé 🙂

agneszka
11. aug 2013

@evitaa to je krása napoprvé...já v to taky doufám,už mám za sebou pokusů až běda a všecko z vlastníma a bez uspěchu,jen jednou jsem viděla dvě čárky a hned mi zas odešli,trošku dramaticky ,bylo to před 6 lety a od té doby nic...tak doufám,že se smůla odlepí a příjde štstíčko po kterém tak moc toužíme.Ještě jsem nezačla menstruovat a už ted jsem nervozní... 😅

laura35
12. aug 2013

@agneszka Tiez sa nam zadarilo na prvykrat s darovanym vajickom. A predtym som sa trapila s vlastnymi, po 10 ET som prestala pokusy radsej pocitat, ale hlavne neprisiel ziadny zasadny zlom..tak to rozhodnutie bolo jasne,pokracovat s darovnymi..Drzim peste!!!

agneszka
12. aug 2013

@laura35 děku za povzbuzení,já mám zasebou 15 stimulací a stoho bylo 12X ET,ale těhule jsem byla jen jednou a to jen na chvilku...takže jsme se rozhodli pro výměnu lékaře,vlatsně celé kliniky a udělali jsme dobře ,to vím již nyní. A stou výměnou doufám,že to s DV dopadne konečně dobře..Už nyní se těším ...jen čekám na měsíčky,které mají jako obvykle zpoždění 🙂

agneszka
13. aug 2013

stále zpoždění ..to je asi naschvál 😀

carlik
14. aug 2013

@agneszka to tak bejvá...dej si teplou vanu, červený vínko a snad mrcha dorazí 😉 No a pak šup pro miminko a třeba se to taky podaří napoprvý jako u některých 🙂

agneszka
14. aug 2013

@carlik kurnik....když já nemám vanu 🙄 ...no já mám poslední rok trošku poruchy nějak často..jak to nepříjde do konce týdne zajdu na injekci..ale to víno si dám určitě...

carlik
14. aug 2013

@agneszka vana je teda důležitá 😉 a čaj z kontryhele piješ?

agneszka
14. aug 2013

@carlik když nám se do koupelny už nevešla 🙂 ,kontryhel jsem pila mnohokrát a nic nezměnil,je to čím dál horší..něčeho mám moc ,nečeho málo,a tak si to dělá co chce..jak papám hormony tak je cyklus pravidelný jak nepapám tak na prd...
jak to nepůjde po dobrém tak to půjde po zlém...já beru v druhé polovině cyklu utrogestan,a menze pak příjde,ale tentokrát se jí nějak nechce...asi proto,že to tak moc očekávám 🙂 já doufám,že se dočkám a pak už nebudu nic potřebovat 😀 aspon tak na třičtvrtě roku 😀 😀 😀 😀

agneszka
14. aug 2013

@carlik jo a víno piju ....jihomoravské....

carlik
17. aug 2013

@agneszka tak co, vínko zabralo?

agneszka
17. aug 2013

@carlik zdravím..nevím co zabrala ,ale je to tady...hned ránko,krása.....takže už zobu estrimax 3x denně jednu tabletku a kontrolní ultrazvuk vychází na 28.-29. srpna..v pondělí hned zvolám at mne objednají

majka43
17. aug 2013

Holky to máte pro inspiraci. Také z darovaných. Devátý den po Ketu. Snad už to vyjde.

carlik
17. aug 2013

@agneszka no hurá, tak ať pak všechno klape jak má a obrázek nade mnou ti jde příkladem 🙂
@majka43 potichoučku gratulujeme 🙂

agneszka
17. aug 2013

@carlik to je ale motivace 😉

rokytka11
18. aug 2013

@majka43 to je krása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! At vydrzí uz az do porodnice! Hned mám lepší pocit, ze by nám to holky fakt mohlo vyjít.

rokytka11
18. aug 2013

@agneszka tak uz se ti to blíží. Já budu v těsném závěsu. Ještě 3 dny zobu prášky na zpoždění mrchy a pak hned jak přijde tak začnu zobat Estrimax.

majka43
18. aug 2013

Tady máte další. Mám zavedený jedno dvou a jedno čryřbuněčný emryjko. Říkala jsem si že dvoudenní nemají šanci a podívejte co je to za bojovníčky.
Je to 8, 9 a 10 den po Ketu DV zamražených embryjek.

agneszka
18. aug 2013

@majka43 já otěhotněla ze 4 buněčného,ale pak odešlo...ale šanci mají všecky...jsem o tom přesvědčena...je to krása,tiše gratuluji a malinko závidím...ale fakt jen malinko 😀

majka43
18. aug 2013

A jak dlouho jsi byla těhotná?

agneszka
18. aug 2013

@majka43
@majka43 no ani nevim,nedoslo ani na srdicko....

rokytka11
21. aug 2013

Holky, dnes poslední prášek, a od zítřka vyhlížím mrchu. Majka43 kdy se chystáš na krev??? Držím vše co se držet dá!!!!! Doufám, že tě s agneszka budeme následovat 😎

majka43
22. aug 2013

@rokytka11 Na krev jedu zítra, tak mě držte palce a ještě jedna fotečka.

misha83
23. aug 2013

@majka43 krasny test, krev to jen potvrdi 🙂.

rokytka11
23. aug 2013

@majka43 super sílí. Tak dnes: tfuj, tfuj, tfuj.

majka43
23. aug 2013

@rokytka11
@misha83 Ještě dnešní, ale ve tři jsem musela nutně na malou, tak není tak silná.

rokytka11
23. aug 2013

@majka43 to je jasný, už je to více naředěný a hlavně to má skákat po dvou dnech takže dneska je v poho.

zojaaa
23. aug 2013

@agneszka
Ahoj, ja som mala za sebou 4ivf s vlastnymi 2ket a nic
S darovanymi vajickami mi to vyslo hned na prvy krat a mam dvoch naozaj krasnych a zdravych synov a este mame 3 embrya zmrazene, kebyze sa este raz rozhodneme mat mimi 🙂))

majka43
23. aug 2013

@rokytka11
@misha83
@agneszka Tak HCG 464, a prý je to jak má být.

majka43
23. aug 2013

@rokytka11
@misha83
@agneszka Tak na tohle jsem čekala 28 let.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre