Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

luca77
30. aug 2013

@megie4 To jsme taky říkali, že všechno zlé je pro něco dobré 😉 Děkuji.

carlik
30. aug 2013

@agneszka jo, jo Machač dětičky umí, hlavně holky 🙂 doma má 3 + manželku 🙂

agneszka
30. aug 2013

@carlik ty jo,tři holky....jako můj brácha..ten taky pořád dělal syna a jsou to zatím tři holky 😉

majka43
31. aug 2013

@megie4 Moc držím na zítra palce.Já zas dneska nevydržela a testla a druhá čárka se objevila, když byl test ještě v kelímku. To se my stalo poprvé, ale znamená to, že HCG zase zesílilo, tak už jsem zase klidnější. Už aby byl pátek a já jela na UZ.

majka43
31. aug 2013

@luca77 tenhle manžel bude určitě lepší 😉

majka43
31. aug 2013

@luca77 Já po 17 letech v devětatřiceti odešla od chlapa, který děti nechtěl. Během tří týdnů jsem se seznámila s nynějším přítelem a ten je chce moc. Tak se nám konečne snad zadařilo, ale už mě je 47. Jemu je 35 a je moc šťastnej.

carlik
31. aug 2013

@majka43 máš to teda ohromný štěstí a tak trochu závidím...ale já mám te´d svůj poklad a snad i ten nový přítel se objeví...
@agneszka zatím jo? 😀 já ám zase kámošku a ti maj 3 kluky, teda už konečný číslo 😉

majka43
31. aug 2013

@carlik Objeví, určitě, já jsem se na to štěstí načekala a ještě čekat musím, ale snad už mě neopustí.

agneszka
31. aug 2013

@carlik švagrová ještě přemýšlí o dalším,protože oni to mají trošku složitější...první dceru má brácha s první ženou a ty další dvě s tou nynější...ale má je všecky ve své péči,ta první má zrovínka pubertu a ty dvě už taky rostou...ale jsou to dračiče,tak brácha že další už ne ne,ale jak bude švagrová chtít tak ho stejně přemluví ..si myslím 😀
můj muž by nejradši dvojčátka,ale já sním jeho názor nesdílím,ale kdyby byly tak neva,snad to zvládnu ..teoreticky by nebyly moc po mně ,ale po něm ,tak třeba to budou hodné dětičky... 😀

agneszka
31. aug 2013

@majka43 nechápu,že chlap nechce děti..ten můj je chce od prvního dne co jsme se seznámili...nějak jsme cítili,že jsme si souzeni a nijak jsme se nechránili...ale chápu ,jsou i takoví jedinci co se asi necítí,asi ta tíha zopovědnosti či co..no co už ,je fajn ,že máš chpala co má víc odvahy a jde s tebou do toho,život bez dětí je na ho..o..
jak se syn odstěhoval,tak je tu takový strašný klid až mne to štve..i když sem si celá léta přála,jaký tu bude klid až vyroste a odstěhuje se 😀 😀 😀

luca77
31. aug 2013

@majka43 Ahoj, já myslím, že větší štěstí mě nemohlo potkat, než ten můj chlap. Vyhovujeme si po všech stránkách a snad jsem nikdy nezažila takhle milujícího chlapa a hlavně on nezažil to, aby ho někdo takhle miloval jako já! Co mi vyprávěl o bejvalce, tak to byla vyloženě čubka a škoda 20tilet s ní! Ty bláho, to jsi dobrá, že se pustíš ještě ve 47letech do mimča, ale přeju ti to, proč ne 😉 Držím ti palce, ať je vše v pořádku.

megie4
31. aug 2013

@majka43 Ahoj mamulko 🙂 To víš,že bude vše o.k. 😉 Moc ti to přeju!Já to nevydržela a dnes 8.den po KET jsem udělala testík(Mamatest mimochodem) a je tam takový sotva viditelný dušíneček 😅 ,ale viděl ho i manžel,takže halušky asi nemám. 😀 Je fakt,že prsa už mě bolí celkem dost,což je dobré znamení,a to tak 2 dny.Fotečku nepřidám,jelikož foťáček to nepobírá,ale hned zítra ráno testím zas a pokud už bude vidět víc,hned vám to sem nalepím 😀 A hlavně,mám v sobě takový zvláštní vnitřní klid,tak věřím,že je vše jak má být.Snad už se konečně nebudeme muset trápit.Tak zatím papa a přeji krásný den. 🙂

majka43
31. aug 2013

@agneszka On měl holku z prvního manželství a to mu stačilo. nechápu jak jsem s ním mohla těCh 17 let vydržet.
@luca77 když já chtěla už dřív, ale nešlo to a vzdát jsem to nechtěla a hlavně to nechtěl vzdát přítel a to je taky veliký plus.
@megie4 Jak je tam dušík, tak už je skoro vyhráno. Už se těším zítra na tvůj testík.
@agneszka A na tvůj taky.

majka43
31. aug 2013

Tady je můj dnešní, silnější asi už být nemůže.

megie4
31. aug 2013

@majka43 Teeeen je! 😀 Nádhera!

agneszka
31. aug 2013

@majka43 to je kráááása...taky chcíííí

agneszka
31. aug 2013

@megie4 zítra nafotit a hodit semka...motivací není nikdy dost 😉 😉 😉

agneszka
31. aug 2013

@majka43 jo ten čas letí...já jsem z nynějším mužem 16 let a je škoda,že jsme se nepotkali dřív...ale i tak ten život byl pěkný,ale s ním je to lepší 😉 ,hodný ,pracovitý,prostě chlap..ten první co sním mám syna stál za prd,naštěstí jsem to zjistila docela brzy,ale ještě chvíli trvalo než jsem poznala toho pravého 😀

majka43
31. aug 2013

@agneszka Taky se už brzo dočkáš.

carlik
31. aug 2013

Vy tady píšete o super chlapech...chci taky, kde je hledáte?
@majka43 to je super dálnice 🙂
@megie4 teď duch a za 40 tt miminko v náručí 😉

megie4
1. sep 2013

Tak dnes taky nic moc,jen dušík.Mám radost,ale rezervu si přece jen nechávám.Už jsem se jednou radovala ze dvou mnohem silnějších čáreček a do týdne bylo vše pryč. 😒

megie4
1. sep 2013

Ten vrchní test je ze včerejška,spodní je dnešní.

megie4
1. sep 2013

A je to 8.a 9.den po KET jednoho 6ti a jednoho 8mi buněč.embryjka.

majka43
1. sep 2013

@megie4 co to máš za test, jakou značku?
Já myslím, že to tam je.

majka43
1. sep 2013

@megie4 Ty máš určitě ten mamatest a s tím nebudeš mít pěknou čárku ani za týden.

megie4
1. sep 2013

@majka43 jj,je to mamatest.Manžel mi zítra koupí nějakou jinou značku.Jen nevím jakou.Cože jsi to měla ty?

majka43
1. sep 2013

@megie4 Já měla pregnant

majka43
1. sep 2013

@megie4 Myslím, že každej jinej bude lepší.

megie4
1. sep 2013

@majka43 Děkuji,já to manželovi napíšu. 🙂

kikacka
1. sep 2013

Ahoj holky,

tak vám chci poreferovat, jak se to u nás vyvíjí .
Ale nejdřív moc gratuluju majce k dálnic ( a moc smekám, že to nevzdala ani ve 47 letech !) i a vlastně i megie gratuluju, protože to vypadá velmi slibně.

Holky, tak v pátek odběr dárkyně, z Gennetu poslali sms až večer v 18h. - že máme 6 vajíček. ( měla jsem trošku nervy - slečna v Gennetu původně říkala, že se ozvou odpoledne)
Včera pípla další sms, že z toho se 4 oplodnily a dnes - že se zatím všechny 4 zdárně vyvíjí.
Jsem docela v klidu a moc věřím v to, že to vyjde. Zítra se mi znovu ozvou. Pevně věřím, že ještě transfer nebude a budeme kultivovat dá 🙂) Držte pěsti.
Hezký večer

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre