Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

stastenka42
1. sep 2013

@kikacka tak to je perfect,neboj budu to nakoniec HB🙂🙂🙂drzim palceky

stastenka42
1. sep 2013

@megie4 ja som mala rapidclear a tiež mi neukazovalo tmave kolajnicky a pritom Hcg 7200 takze never uplne testom a chod na krvicku...urcite je to tam🙂🙂🙂🙂🙂

majka43
1. sep 2013

@kikacka Držím pěsti na blastičky.

majka43
1. sep 2013

@megie4 A kdy jdeš na krev?

megie4
2. sep 2013

@kikacka Děkuju a myslíme na Tebe. 😉 Určitě dej vědět,kdy bude transfer.Budete mít určitě prodlouž.kultivaci,že?Ono je to lepší.Alespoň se vyselektují embryjka,která by se ve vývoji stejně zastavila.Držím palečky!

megie4
2. sep 2013

@stastenka42 Vážně?Tak vidíš,no a pak má člověk něčemu věřit 🙂

megie4
2. sep 2013

@stastenka42
@majka43 Děvčata,na krev jdu tento pátek.A takto vypadal dnešní mamatest,sice zase duch,ale pomaličku sílí.Tak snad.... 🙂

majka43
2. sep 2013

@megie4 Jé tak to jdem spolu, ty na krev a já na UZ.

majka43
2. sep 2013

@kikacka Ahoj, tak jak to vypadá? Co SMS dneska ještě nepípla?

megie4
2. sep 2013

@majka43 Super!Budu na tebe myslet,ať máme obě všechno na jedničku,ať se nás ty naši dárečci drží zuby,nehty. 😉 😀

majka43
2. sep 2013

@megie4 Já na tebe taky. Pak už snad budu klidnější, když bude srdíčko, nebo ještě lépe srdíčka.

megie4
2. sep 2013

@majka43 Dnes jsem na tebe zrovna ráno myslela,že se tě také zeptám,kdy jdeš na uz a jestli už víš,zda jsou u tebe 2 bobíšci nebo 1. 🙂 Já osobně myslím,že 2. 😉 ,ale i když bude 1,hlavně,ať je silný a zdravý. 🙂 Je to dlouhá doba to naše čekání,jestli ano nebo ne.....Já myslím,že pokud se mi v pátek krev potvrdí,stejně jako ty a spousta dalších,budu klidnější až uvidím srdíčko.Kéž by to už bylo...... 😅 Dnes mi jede manžel pro ty jiné testy,tak jsem zvědavá,pokud bude velký rozdíl,dám vědět.

stastenka42
2. sep 2013

@megie4 to je super🙂🙂🙂pekne sa tu budeme gulatit🙂🙂

majka43
2. sep 2013

@megie4 to bude rozdíl uvidíš. určitě ho pak sem musíš dát.
a jak ti jinak je? Já včera měla žaludek jak na vodě, ale dneska to zatím jde. Uvidím co bude zas večer.

megie4
2. sep 2013

@majka43 Mě bolí stále prsa,trošku bříško a pořád bych něco jedla.A když se najím,chce se mi spát,ale to je asi normální i normálně,ne? 😀 To s tím spaním. 🙂 Jo,a je fakt,že pořád lítám na malou. 😖 🙂
@stastenka42 Kéž by holka zlatá.....Zatím mě můj dobrý vnitřní pocit neopouští,takže stále věřím.... 🙂 A jak se daří Tobě mamčo?

majka43
2. sep 2013

@megie4 Já co si našla pozitivní test, tak jsem nemohla spát, Usnula jsem třeba ve 12 ve dvě jsem byla vzhůru až třeba do pěti a pak jsem zase usnula třeba do sedmi a přes den mě to nešlo vůbec. Teď tři dny už spím celou noc, ani na malou se nevzbudím. Prsa už bolí míň ale byly dny když jsem myslela, že se zblázním a musela i doma nosit podprdu, aby tolik neboleli.

stastenka42
2. sep 2013

@majka43
@megie4 prsia bolia aj mna,ako svina🙂ale niekedy menej niekedy az mi je do revu ked vstavam z postele,chute nemam ziadne,zaludok trochu na vode ale v pohode,ja cikam asi podla toho kolko vypijem,snazim sa minimalne 1,5-2litre vraj treba,pritom stale som velmi smadna..jediny moj problem je ta hnusna zapcha..v stredu mi musí dr nieco na to dat lebo mne nic nezabera...a inac ja som na zaciatku tiež spala,aj teraz ale uz menej,brusko a krize stale bolia..

megie4
2. sep 2013

@stastenka42 Tak to znamená,že je vše jak má být. 😉 🙂 Vždyť co bychom mi ženy nevydržely pro to naše štěstíčko,že?I kdyby nám bylo mnohem hůř,tak to tiše protrpíme,jen aby se nás ten uzlíček nepustil. 🙂 Tak přeji dál pěkné a zdravé těhulkování zlato. 😉 🙂

megie4
2. sep 2013

@majka43
@stastenka42 Kočky,tak tohle je dnešní odpolední Pregnant. 😀 10.den po KET

majka43
2. sep 2013

@megie4 No vídíš, to je rozdíl proti mamatestu. Zítra schválně udělej oba dva a uvidíš ten rozdíl. Teď už máš krásnou čárku.

megie4
2. sep 2013

@majka43 Díky.Jsem šťastná jak blecha,i když vím,že je to jen začátek.Ale všechno musí nějak začít. 😀 Zítra už Mamatest udělat nemůžu-došly 😅 ,tak už jen Pregnant.

majka43
2. sep 2013

@megie4 Tenhle je můj desátý den po Ket. Asi jsi to psala, ale jak starý jsi měla embryjka?

megie4
2. sep 2013

@majka43 Jedno 6ti buněčné a jedno 8mi buněčné.Doufám,že ráno bude také ještě o něco silnější.Ten tvůj je krásný. 😉A ty jsi měla 2 a 4 buněčné,nepletu se?

majka43
2. sep 2013

@megie4 Jo já měla jen dvoudenní, přesně jak píšeš, zítra bude určitě silnější. To už tam bude pěkná kolejnice.

agneszka
2. sep 2013

Ahoj dámy,také mám zprávy z dnešního výletu v Reprofitu. Tak máme od 22 leté dárkyně studentky VŠ 8 vajíček a zítra budu vědět kolik se jich oplodnilo. těším jak děcko,a modlím se at je z toho miminko... 😵

megie4
2. sep 2013

@agneszka Držím palečky!!!!Určitě vše dobře dopadne,MUSÍ! 😉 🙂

agneszka
2. sep 2013

@megie4 děkuji,tobě také držím palečky at se ti vyplní vše co si přeješ... 😉

kikacka
2. sep 2013

@majka43 Ahoj, sms dnes nepípla, ale slečna z Gennetu mi volala, že 3 embryjka z těch čtyř se zdárně vyvíjí - mají 6 buněk a kvalitu 1-2. Embryolog rozhodl pokračovat v kultivaci dál a transfer s největší pravděpodobnosti ve středu kolem poledne.
Snad se už nic nepokazí. Nechám si zavést 2 embryjka a pak už jen dlouhé čekání ....

kikacka
2. sep 2013

@agneszka koukám, že jsme téměř na stejné startovací dráze a čeká nás to nekonečný čekání....Držím pěsti.Máte víc vajíček než měli my, tak to určitě bude dobré.

agneszka
2. sep 2013

@kikacka no my dostali smlouvu a tam je že za ty prachy dostanem 8 vajíček ..kolik se jich oplodní netuším,ale zítra podám zprávu...my neměli žádné požadavky ,jen prověřenou dárkyni a to mi bylo splněno. myslím prověřenou jako že z jejich vajíček vzešlo těhotensv,í tak budu také doufat,že i u mne se jim bude líbit. 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre