• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

24. apríla 2017 
@agneszka Už něco víš? O embryjkách a kdy bude teda transfer?
3. sep 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka :grinning: aktivna matka,len nezabudni ze si mala o 23 rokov menej:grinning: ja som bola tentokrat pekne doma,oddych,leharko a lenosim doteraz:grinning: velmi sa mi to zapacilo...ale podla toho co si pisala mas narocnu pracu a ta za to urcite nestoji...nie? Dva tyzdne bez teba budu musiet vydrzat ,alebo sa hod na Pn
3. sep 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Moc děkuju. Budu, budeme to potřebovat :wink:
3. sep 2013 o 19:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka Děkujuuuu !
3. sep 2013 o 19:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka Já první den po transferu skoro celej prospala. Během dne jsem usnula 3X a pokaždý se vzbudila úlně mokrá, že jsem se musela jít převlíct do suchého. Pak jsem ještě dva dny dost ležela a pak teprve začala trochu fungovat. Šetřím se doteď, přítel mě stejně hned nadá když chci něco dělat a taky mám strach, nejsme nejmladší a zbytečně riskovat se mě nechce. Já už do práce nejdu, dělám v hospodě a ještě k tomu čtyřiadvacítky a to bych nedala.
3. sep 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka Teda pokud mě porvrdí v pátek srdíčko, tak do práce nepůjdu :wink: :wink: :wink:
3. sep 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 máme 6 oplodněných embryjek....zítra opět budu volat...
3. sep 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 jo jo,já vím..já to semka hodila jen jako usměvnou historku..ale je fakt,že jsem při svých tratsferech většinou PN neměla ,protože v bývalém centru ji moc nedávali,a jednou se mi povedlo otěhotnět,ale jen na chvílí...vlastně jsem byla těhotná už 6X,ale nikdy to nedopadlo dobře jen jediné dítě mám a to byla vlastně jen náhoda,první sex a už to bylo a pak už nic...no nic jdu do hajan ,brzy vstávám
3. sep 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše miniaturní dětičky mají většina 4 buňky a jedno má dvě buňky a jedno tři buňky....rostou hoši ,rostou :wink: :wink: :wink:
4. sep 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj dievcata,dnesna kontrola dopadla vyborne,Pusinka ma 1,89cm,srdiecko bije o zivot...akurat ten hnusny hematom tam stale mam a vobec sa nezmensuje:'(takze lezat,lezat...
4. sep 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 tak lež ani se nehejbej...určitě se vstřebá ,nebo co říkali dr.? nejdůležitěší je že srdíčko bije ...držím palce
4. sep 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka tak praveze len treba cakat..sa ti to blizi:wink:
4. sep 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 ano blíží a jsem čím dál tím nervoznější...dnes jsem tam opět volala a říkali,že jsou pěkná tak doufám,že vydrží a porostou ve mně dál... :slight_smile:
4. sep 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka Vydrží a transfer teda v sobotu?
4. sep 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Pěkně odpočívej, já dneska odpoledne vytuhla na tři hodiny, to jsem zvědavá co zase budu dělat v noci.
4. sep 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Ano Et bude v sobotu v 9 hodin ...
4. sep 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 tak si predstav ze ja tiez spim aj cez den,a v pohode zaspim aj v noci :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Moc blahopřeju mamičko :dizzy_face: a neboj,hematom určo zmizí :wink: :slight_smile:
5. sep 2013 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes 13.den po KET-vypadáme takto....tak snad už se nepustí :dizzy_face: :zipper_mouth: :slight_smile:
5. sep 2013 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@megie4 ty kokso to kolko mas tych testov? Ja mam dokopy 5 testov...ty si mala zavislacka:grinning::grinning::grinning:
5. sep 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 To máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, tak od včerejška tam mam malý dva, tý nejlepší možný kvality - bastocysta AA.
Včera jsem měla opravdu pocity radosti a štěstí. Kéž to vydrží. Moc tomu tentokrát věřím. jedno embryjko máme ještě zamražené.
Jak jsi na tom ty agnezsko ? Sobota se blíží.
5. sep 2013 o 11:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@megie4 Už máš krásnou čárku, to už se nepustí.
5. sep 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kikacka Supr, takový blastičky se musejí chytit. Posílám těhu virusky. TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
5. sep 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Já byla dneska v Pelhřimově na hematologii. Místo Clexanu teď budu píchat Zibor, prý je lepší. Za dva týdny zase kontrola.
5. sep 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky chtela jsem se zeptat jestli nevite co vse je potreba pro darcostvi vajicek?jestli jsou nejaky podminky a jak je to vubec financne?dekuju predem za odpovedi :wink:
5. sep 2013 o 12:44  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@punky Záleží jestli jsi samoplátce, nebo ne.
5. sep 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@punky záleží jestli chceš vajíčka darovat nebo přijmout :sunglasses:
5. sep 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikacka Za chvilinku tu určitě budou i tvé pozitivní testíky!!!!Držíme palečky! :wink: :slight_smile:
5. sep 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Tak Majko :slight_smile: ,zítra hooooooodně štěstíčka na ultrazvuku,ať je vše v pořádku!!!! :wink: :slight_smile:
5. sep 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok