Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

agneszka
7. sep 2013

@majka43 díííky moc...nechala jsem si vypsat neschopenku ,at mám trochu klid z práce,je tam stres a chaos tak sice asi budou nadávat,ale já chci udělat vše aby to konečně vyšlo..

majka43
7. sep 2013

@agneszka To je dobře, kor když máš těžkou práci, já měla neschopenku vždycky. Hlaď si bříško a odpočívej.

misha83
7. sep 2013

@kikacka jeste to nevzdavej, naopak se mimi treba zakusuje. Spineni byva caste, moc drzim pesti. Jinak bych toho utrouse pridala a pij vodu s citronem. Ta je proti krvaceni, misto ascorutinu.
@megie4 ja mela 12. den pres 400 a 16. den pres 5000, 18. den pres 12000 a cekam jedno mimi, to je hrozne individualni.
@agneszka taky posilam tehu virus a hodne stesti.

megie4
7. sep 2013

@agneszka Držím palečky! 😀

carlik
7. sep 2013

@agneszka super a kdo ti dělal teda ET? Jo a ještě doporučují na uklidnění a zahnízdění 2deci červenýho, tak si večer smanžou dej na zdar a sílu mimíškům!!!
@megie4 to je opravdu individni s tou hodnotou HCg a dvojčata...nepořídíš se hodnotou, ale až na 1. utz, tož nezbývá než čekat 😉 Já měla12. den po ET 380.
@kikacka opravdu se neboj a neplaš, nohy hore, 2 utroše navíc v poledne a držet palce dál. Má to takhle skoro každá druhá těhule.

stastenka42
7. sep 2013

@agneszka jeej super😀😀😀krasne embryjka,tak vitaj tehulka..takisto posielam tehuvirusiky tak chytaj tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

stastenka42
7. sep 2013

@megie4 ja som mala 16den 7200 a tiež cakam jedno miminecko musís vydrzat do utz:-P😀😀

majka43
7. sep 2013

@megie4 A kdy jedeš na UZ?

agneszka
7. sep 2013

@carlik Transfer dělal takový mladý brýlatý Kozumplík Michael. Byl šikovný ani jsem to necítila,většinou to pro mne býval zákrok nepříjemný ,ale tentokrát ůplně hladký průběh.

agneszka
7. sep 2013

@stastenka42
@megie4
@misha83
Děkuji děvčátka za těhuvirusiky

majka43
7. sep 2013

@stastenka42 Co ti dal doktor, když jsi začala špinit? Já jsem totiž začala špinit taky. nevím co mám dělat?

stastenka42
7. sep 2013

@majka43 Zlaticko nic,vraj kludovy rezim,utrogestan beriem 4-0-4 a v lekarni homeopaticum Arnica 30 davkovanie 5-0-5 guliciek to je bez receptu,odobrila mi to aj hematologicka aj gyndoska...ak je to tmava krv tak je to ok,ak je to svetla cervena bez na pohotovost,hlavne lezat,,moze to byt roztahovanim maternice kedy praskaju cievky alebo ako ja ze hematom...vraj ak to ide von je lepsie ako keby to tam malo zostat..

majka43
7. sep 2013

@stastenka42 Tak jsem volala na gynekologii, nasadila askorutin a snad to bude dobrý. Už nešpiním, bylo to jen takový jednorázový, ale radši budu ležet.

majka43
7. sep 2013

@stastenka42 A bolelo tě taky tak břicho na MS?

stastenka42
7. sep 2013

Tak to si nepamatam,lebo som bola v strese,ja som citila ze nieco ide ale myslela som ze utros,tak som potom isla na wc a mala som plne gatky...ale tmavej krvi,no hned panika...mne dr tiež povedala ze zbytocne bude do mna sparat ze to aj tak bude ako priroda rozhodne,...tak lez,lez...mne to potom preslo,uz som nespinila ale za to dnes ma kruti od bolesti cely den,ake pre zmenu lavy vajecnik,,od rana v kuse..ale aj ja radsej lezim

megie4
7. sep 2013

@majka43 Na utz jedu v pátek,tak ještě uvidím jestli pojedu jako samoplátce-možná to vydržím,nevím. 😅

stastenka42
8. sep 2013

@majka43 Zlaticko ako? Preslo ti to?

majka43
8. sep 2013

@stastenka42 Jo pak už jsem nešpinila, bylo to jen tu chvilku, ale břicho mě bolí jako při MS. Budu ležet a ráno zavolám do sanusu co a jak.

majka43
8. sep 2013

@stastenka42 Jo tak nepřešlo, teď jsem byla na velký a trošku špiním dál. Myslíš že tam mám jet, nebo počkat do zítřka?

stastenka42
8. sep 2013

@majka43 mna upozornili v nemocnici .ze mozem este dva tri dni spinit a ze to je dobre lebo to co tam nepatri musí von...u mna to prestalo hned a mozno preto stale mam ten hematom,nevyplavil sa...hlavne sleduj intenzitu a farbu,ak te to len trochu mozu to byt pozostatky zo vcera,ale ak sa ti to rozbehne znovu viac tak radsej vybehni..

kikacka
8. sep 2013

Ahoj holky, tak me to spineni snad ustava. Ted uz jen leholince kdyz jdu na zachod. Zvysila jsem ten utros a vcera cely den poctive lezela. Dnes manzel odjel pracovne pryc, tak mam trochu povinnosti s tim mym uzasnym stenetem s prochazkamj, ale nebudeme to prehanet. Myslite, ze i kdyz to bude zitra dobry, mam tu vikendovou spinici prihodu volat do gennetu? A nebo by jste to nechali?
Majko, je mi lito, ze Te taky to spineni trapi. A zrovna na vikend... Klasika. Tak si mozna zkus radsi nekam zavolat, at si klidnejsi. Drz se brouku ! Myslim na Tebe.
Agnezsko, gratuluju k mrnouskum v brisku ! At hezky rostou!

majka43
8. sep 2013

@stastenka42 Tak jsem volala do sanusu, prý než zabere ascorutin tak to může rvat dva tři dny, mám přijet, jen kdybych začala krvácet hodně. já špiním jen malinko, jen když se utřu

kikacka
8. sep 2013

@stastenka42 stastenko a ty jsi cekala dvojcatka a jedno odeslo ?

kikacka
8. sep 2013

@majka43neboj, urcite to bude dobry. Lez a bud v klidu. Jsou to nerviky....

majka43
8. sep 2013

@kikacka já bych do toho genetu v pondělí zavolala

stastenka42
8. sep 2013

@kikacka nie moja,mne sa urobil hematom:'(tak teraz musím dodrziavat prisny kludovy rezim lebo ho mam pod placentou a hrozi mi potrat:'(:'(

kikacka
8. sep 2013

@majka43 tak ja tam zavolam. At mam taky klid. Snad uz to bude dobry. Kez to opravdu bylo to zavrtavani se mimca... Vcera jsem mluvila jeste s kamaradkou a rikala, ze kdyz cekala dvojcata, tak to taky mela . A ta dokonce spinila 4 tydny pak.

stastenka42
8. sep 2013

@majka43 tak super,to ti do zajtra prejde uvidis🙂 boze mi si to asi musime extra vyzrat,az do porodu....

majka43
8. sep 2013

@stastenka42
@kikacka kdybych aspon věděla, že mimi je v pořádku, ale když jsem mluvila včera s doktorkou z gynekoligie a řekla jsem jí, že jsem byla v pátek na uz a všechno bylo v pořádku, tak pookřála a řekla, že to bude dobrý, tak snad

stastenka42
8. sep 2013

@majka43 urcite Ano...ja som tebe pisala ze nespinim a idem na wc a bim....zase take natravene akokeby cievky..plno s utrosom..normalne hnedy papier...ale vcera ma dost vela bolelo brusko a dnes aj krize..tak uvidíme...lezat lezat..aj ty moja to dame neboj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre