Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

kikacka
8. sep 2013

@majka43 Bude to dobry ! jeste me napadlo, treba jestli to spineni neni po uz , je to tam vsechno ted prekrvene... Kdyby ale zitra rano neprestavali a mela jsi z tobo blby pocit, tak asi byt Tebou , tak tam mozna i zajedu. Prece se nebudes dal nervovat. Zatim bud v klidu a uvidis. Kazdopadne drzim palecky, at spineni ustane.

kikacka
8. sep 2013

@stastenka42 aha. No tak to jsou taky radosti.... Tak to taky pekne v klidku....Jako by to, ze to neslo otehotnet, nestacilo...

majka43
8. sep 2013

@stastenka42
@kikacka já bych ted taky měla ms, tak jestli to taky není tím

kikacka
8. sep 2013

@majka43 tak to klidne muze byt ono. Ja bych treba nevedela, protoze me pred stimulaci a transferem tri tydny Norethisteronem posouvali cyklus. Tak si taky rikam, ze to moje telo z tech posunu a hormonu musi byt uz totalne zmatene. Takze ja ani nevim, kdybych vlastne mela mit ms... A mam pocit, ze mmohe telo je na tom stejne... Nicmene doufam, ze uz zadny ms mit ted dlouho nebudu...

kikacka
8. sep 2013

@kikacka chtela jsem napsat " moje telo" a ne mnohe... Pisu z telefonu a na tom dotykaci to obcas ujede 🙂)

misha83
8. sep 2013

@kikacka
@majka43
@stastenka42 holky moje to je trapeni. Ja s tim hematomem taky spinila, zacalo to spinenim a asi treti den hrozne moc tmave krve, tak jsem valila k doktorovi a prave zjistil ten hematom. Nastesti ja ho mela ulozeny dobre a sam odesel, ale byla jsem tri tydny na neschopence. Pak uz byl klid.

carlik
8. sep 2013

@stastenka42 ty babo jedna, nestraš, a lehnout a nechodit ani na WC a nekoukat na papír 😀
@agneszka tak s Kozumplíkem jako jediným jsem tu čest neměla, prej teda podle některých holek- nic-moc. Ale hlavně že ty jsi byla spokojená a bylo to bez bolestný!

agneszka
8. sep 2013

@carlik Kozumlik mi to udělal skvěle,ale nechtěl mi dád neschopenku ..moje dr. mně chce mít doma tak at si tam zajdu..já mu říkám,že moje dr. je Soušková a že přeci nepojedu do Olomouce ,když tam nikdo není o víkendu. Tak že mi stačí nedělat těžkou práci a jinak ,že můžu fungovat jako normálně tak mu říkám,že mám noční a tahám třistakilové palety...sestřička mi to vypsala s usměvem.

kikacka
8. sep 2013

@agneszka To nechapu, co dela fooory kvuli neschopence ... To by melo byt snad auzomaticky u Ivf, natoz s darovanymi. Mne ji v Gennetu pani doktorka docela hodne nabizela. Ja nechtela, ze v praci na to nebudu mit cas myslet. Slibila jsem, ze ale pracovne trochu zvolnim. Doufam, ze uz to spineni zitra nebude. Jinak bych si pro ni nakonec asi stejne sla ...jen pekne odpocivej doma.

agneszka
8. sep 2013

@kikacka docela mne to zaskočilo,přiznám se..moje dr. soušková ta mne minule vyloženě přemlouvala at jsem doma a kladla mi na srdce at jsem raději i nyní doma...

stastenka42
8. sep 2013

@agneszka mamino chytaj tehuvirusiky tie su pre teba tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

agneszka
8. sep 2013

@stastenka42 děkujiiiiii 😉

carlik
8. sep 2013

@agneszka sprominutím to je blb a nevím o co mu šlo? Ať si to přiště zkusí sám že? Jsem ti měla říct dopředu, že tu PN ti mohly vystavit sestřičky tady v Ol zítra, no nic. A Míša je super, ta mě taky pak se Štěpánem nechtěla pustit do práce, a to jsem měla sedavý zaměstnání, akorát že někdy o nervy 😒

agneszka
8. sep 2013

@carlik no jo,já jsem ale z Ostravy tak bych tam musela zase jet...

carlik
9. sep 2013

@agneszka tož to ja 😉

kikacka
9. sep 2013

Ahoj holky, tak ja zase spinim. Ach jo. Jdu volat do Gennetu.

kikacka
9. sep 2013

Tak mam vysadit anopyrin a dat si navic utros pred spanim. A cekat do testu . Achjojda...

stastenka42
9. sep 2013

@kikacka a je to tmava hneda krv? Lebo to fakt moze byt uhniezdovanie,ja pred tym ked som bola tehu tak som tak spinila az do 12tt normalne na vlozku a bolo to ok..horsie by to bolo ak je krv cervena...musís vydrzat a verit babatku..

majka43
9. sep 2013

@kikacka
@stastenka42 já pořád špiním taky, sice malinko, tak nevím, jestli mám zase někam volat

majka43
9. sep 2013

@stastenka42 a co ty už tě to přešlo?

kikacka
9. sep 2013

@stastenka42 je to tmavy. Ja nikdy dve carky nevidela a u me vzdy spineni znamelo zacatek konce. Ale snazim se stale doufat. Obcas me ve vnitr slabolince pichne, tak si rikam treba je to to zahnizdovani. Nadeje umira posledni. Ale jsou to er y...

kikacka
9. sep 2013

@majka43 zavolej urcite. Ja mam taky zitrs volat, jestli se to nejak zmenilo. Kdyby to melo byt horsi, tak bych tam mela prijit na uz.

majka43
9. sep 2013

@kikacka Když mě včera řekli, že to buď mimčo vydrží, nebo ne, že mám volat, kdybych začala krvácet hodně. Já ještě počkám, co bude do odpoledne, teď mě stejně nemá kdo odvézt a autobusem nepojedu.

majka43
9. sep 2013

@kikacka že to tak tři dny trvá, než zabere ascorutin a špiním od soboty od večera.

kikacka
9. sep 2013

@majka43 ale nemas to horsi nez vcera?

stastenka42
9. sep 2013

@majka43 presne aj mne tak povedala,mam radsej lezat tiež s tym ze bud alebo...ja zatial zase klud,davala som si utros tak s nim mi vychadza trochu...musíme asi fatkt len vydrzat,len mna uz dva dni dost boli brusko

majka43
9. sep 2013

@kikacka ne, myslím, že je to stejný.
@stastenka42 mě řekli ať utroš polykám

majka43
9. sep 2013

@kikacka a to teď budeš utroš brát 4x denně?

kikacka
9. sep 2013

@majka43 tak to bude urcite dobry , ale opatruj se. Musime holt jen cekat i kdyz to cekani je na budku

kikacka
9. sep 2013

@majka43 mam ho brat 2 rano, 2 vecer a 1 tesne pred spanim. A vysadit ten anopyrin, ktery pry muze zpusobovat nekdy prilisne prekrveni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre