• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
@stastenka42 Tak jsem poslala jednu zprávu sobě, místo tobě.
12. sep 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka43 Ano mavam aj take,niekedy s takymi akoze hnedymi vlasocnicami akoby nejakymi zbytkami z natravenej krvi....nie urcite to neprezeniem,davam si velky pozor:slight_smile:len musím aj nakup urobit a aj ked mm ide a kupi co chcem tak aj tak kupi ine...ved to poznas...
12. sep 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 daj si tt do profilu nech pekne vidime ako ti to rastie:grinning:
12. sep 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 No ty tu vlásečničku jsem měla taky, tak jsem ráda, že to je v pořádku.
12. sep 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 a kde to mám dát? To jsem ještě nikdy nedělala.
12. sep 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Zase jsem to poslala sobě, mě asi hrabe
12. sep 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 no super mamina 8tt....kludne si to posielaj,ja si to precitam:grinning::grinning::grinning:
12. sep 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky,těhu průkazka se dostává až okolo 12tého týdne,že?Ptal se mě manžel a já popravdě ani pořádně nevím.Každý doktor ji dává jinak. :sweat_smile:
12. sep 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 To já nevím, ale myslím, že ti jí vystaví až tvůj gyndař.
12. sep 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Myslíš, že mám ten ascorutin jíst pořád, nebo ho mám vysadit, když už nešpiním?
12. sep 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 preukaz ti vystavi tvoj gyndos po potvrdeni srdiecka...ja som mala hned,ale zalezi od kazdeho gyndosa..
12. sep 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 kludne ho ber dalej,je to aj na spevnenie stien cievok aby nepraskali...ja by som ho brala do dalsej kontroly..teraz sa tvori placenta,tak cievy budu napate a prekrvene,aby sa ti nestalo to co mne...mne popraskali a urobil sa mi hematom...Takze radsej papaj,to ti neublizi ani babatku...po 12 tyzdni sa aj tak skoro vsetky lieky vysadzaju...
12. sep 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 ja ji dostala v osmem tydnu :slight_smile: .
12. sep 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky jak se máte?
13. sep 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko maminky :grinning: :grinning: :grinning: je všetko ako ma byt ? dufam že ano ,a hlavne baby dnes je PIATOK13 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes som si vyrazila rano k lekarke na EKG a aj tam maju dnes pre istotu volno...tak si davajte pozor na seba a na miminka :grinning: :grinning: :grinning: @kikacka chytaj tehuvirusiky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
13. sep 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 já zatím od rána v pohodě i když je třináctého, ale už teda budu na sebe dávat pozor.
13. sep 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 napjatě čekáme, piš jak jsi dopadla?
13. sep 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikacka a jak ty? Taky ti pro jistotu posílám TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTttt
13. sep 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky.Tak jsme dopadli prozatím výborně. :grinning: Ve zprávě je psáno,že jsme 5+2,ale já si myslím,že 5+4.Odpovídáme podle utz 5+3 a pan doktor říkal,že už vidí i náznak srdíčka,ale já,že to ještě moc neuvidím.Je to na první fotečce ta šipka.Na kontrolu za 14 dní a to už prý dostanu průkazku a budou mi dělat odběry na prvotrimestrální screening.A dvojčátka nebudou,je tam jeden,ale už teď ho milujeme nade vše. :grinning: To zas bude dlooooooooooooooouhýýýýýýýých 14 dní...... :sweat_smile: :sweat_smile:
13. sep 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@megie4 Krásný, za čtrnáct dní bude bouchat jako zvon. Já pojedu na UZ za 10 dní, taky už se nemůžu dočkat a když bude všechno v pořádku, tak mě prý předá na gyndu, tak pak by ta průkajda taky už mohla být.
13. sep 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@megie4 no Nadhera:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: super mamco:grinning::grinning::grinning::grinning: to ubehne jak nic...ja mam tiež dlouhe dva do prveho trimestrialneho screeningu....
13. sep 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@megie4 já už od rána nakukuji a je to konečně tady :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :wink: :wink: SUPEEEEEEEEEEEEEEEER.
13. sep 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 obroooovska gratulace :slight_smile: .
13. sep 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky !
@majka43 a @stastenka42 děvčátka moc díky těhusy virusy :slight_smile:)

@megie4 Ode mě také velká gratulace ! Krása! Kéž bch měla za 3 týdny taky takový krázný obrázek :slight_smile:)
13. sep 2013 o 16:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Děkuju :slight_smile: :slight_smile:
13. sep 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikacka Děkuju moc a určitě budeš mít i ty takovou fotečku,držím palečky!!! :wink: :slight_smile: A myslím,že i já už ti mohu posílat těhuvirusíky :grinning: :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
13. sep 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rokytka11 Že jo? :grinning: Já jsem šťastná jak blecha!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. sep 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42
@majka43 Děkuju holky.I za vaší podporu,moc mi pomáháte. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
13. sep 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tesim sa ze sme to tu takto pekne rozbehli:grinning::grinning::grinning:to bude deticiek:grinning::grinning::grinning:
13. sep 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky ja vam to vsem tak moc preju. Je to krasny pocit. Nikdy jsem si nemyslela, ze si tehotenstvi budu tolik uzivat.
13. sep 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok