Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
16. sep 2013

@stastenka42 Já mám vyhlídnutej na aukru z druhý ruky za 500.

majka43
16. sep 2013

@rokytka11 Tak ať všechny čtyři krásně rostou.

agneszka
16. sep 2013

@rokytka11 je uplně stejný jako ten včerejší..ve čtvrtek nafotím všecky i ten co mám od Reprofitu a doufám,že ně něm to bude lépe vidět s odstupem několika dnů...

agneszka
16. sep 2013

@rokytka11 to uteče jak voda a budeš mít miminka u sebe v bříšku... 😉

agneszka
16. sep 2013

TAK SEM TO TEDY NAFOTILA A TED SI JDU SPOČNOUT,SEM SE UNAVILA...

majka43
16. sep 2013

@agneszka Vidím je tam.

carlik
16. sep 2013

@agneszka hele bacha na ty RF testy, ukazujou většinou ještě blbějc než Mammatesty 😒

carlik
16. sep 2013

@megie4 no šak jsem furt spala, hlavně po obědě s kocourem 😉 naštěstí jsem nechodila do práce.
@stastenka42 jo tak to by ses měla zkamarádil s háčkem, dyť to je jednoduchý a je tolik krásnejch předloh. Jo a ten monitor srdíčka jak říkají holky, někoho to uklidní, ale taky rozhodí, že třeba to hned nenajdeš a nervy pracujou. Ty budeš určo chodit na KO a UTZ co 14 dní jako já, tak to budeš mít v poho 😉

megie4
16. sep 2013

@agneszka Paráda,jsou tam.Tak ať sílí!TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTposílám těhuvirusky 😀 😀

megie4
16. sep 2013

@kikacka Tak zítra se těšíme!!!! 😉 🙂

agneszka
16. sep 2013

@majka43
@megie4 JÁ SEM HOLKY BOJÍM ABY SÍLILY...to jsou nervy to je děs.no už žádný doma nemám takže počkám do toho čtvrtečního a snad tam bude něco víc vidět než jen moje představa 😉 😉 😉

agneszka
16. sep 2013

@agneszka tohle jsou testy Dr. maxe

majka43
16. sep 2013

@agneszka to bude dobrý, není to jen představa, já je vidím taky. Taky jsem zkoušela testy dr maxe, ale nebyly tak pěkný, jako ten pregnant.

rokytka11
16. sep 2013

@agneszka duchové jsou to parádní. když si vemu, že na fotce je to hůře vidět než ve skutečnosti tak já bych to viděla fakt na dobré cestě. A ještě co je důležité že to není vlásečnicový duch ale skutečne široký proužek. Takže neboj ve čtvrtek to bude určo silnější!!!!!!!!!!!!!

stastenka42
16. sep 2013

@carlik to je urcite pravda ze je plno krasnych veci,ale ja nemam k tomu vztah..fakt neee . A ten monitor neviem ci by som chcela ,ja som stresmen aj bez toho.. mna len prekvapilo co vsetko uz ludia vymysleli.
@agneszka su perfektne neboj

stastenka42
16. sep 2013

@agneszka pre istotu chytaj tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

agneszka
16. sep 2013

@stastenka42 chytáàám..diky

agneszka
16. sep 2013

nelekněte se změnila jsem si fotečku,tohle je můj hafík 😉

misha83
16. sep 2013

@carlik
@agneszka mne testy z RF ukazovaly naprosto spolehlive, ale pozor mamaresry jsou 10 a ty RF 20. Ty dr.max jsou taky 10.

megie4
17. sep 2013

Holky moje,právě mě přijali do nemocnice s krvácením.☹Miminko ale žije,krásně mu bušilo srdíčko,tak snad mě v tom nenechá samotnou☹bojím se....:'(

misha83
17. sep 2013

@megie4 drz se zlatko, uvidis, ze to bude dobre. Hlavni je, ze jsi pod kontrolou a oni ted prijdou na to, cim to je. Moc na tebe myslm

majka43
17. sep 2013

@megie4 To nééé, držím palce ať je všechno v pořádku. Budu na tebe myslet.

kikacka
17. sep 2013

Ahoj holky. Tak ja bohuzel. Nikdy jsem dve carky nevidela a ted fakt myslim, ze je asi uz nikdy neuvidim. Nevim co je spatne, kazdopadne to zase neklaplo.

majka43
17. sep 2013

@kikacka Jak to víš? Testila jsi?

kikacka
17. sep 2013

@majka43 jo. Je tam jedna

rokytka11
17. sep 2013

@kikacka tak to mě ale FAKT mrzí............já myslela, že se tu svezeme na těhu vlně a ono ejhle ☹ ☹ ☹ . Holka, teď je jasné, že máš černé myšlenky a žádné vyhlídky ale ono to přebolí a půjdeš do toho určo znova. Jen to chce čas. ☹

majka43
17. sep 2013

@kikacka Ani náznak druhé? Je my tě líto, moc vím jak ti je, ale příště to vyjde, uvidíš. Máš nějaký mrazáčky?

rokytka11
17. sep 2013

@kikacka a kolikátý to byl pokus? A jestli se můžu zeptat, ty jsi třicítka nebo jako já už čtyřicítka (věk)?

kikacka
17. sep 2013

@majka43 ani naznak. Mame jeste jednoho. Prestavam ale doufat...

majka43
17. sep 2013

@kikacka To vyjde, já vím, teď si říkáš, že už je to v pr..., ale podívej na mě. Musíš bojovat dál. Odkud jsi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre