• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
@kikacka Jednu jsem dostala před transferem a druhou po transferu a je to na to, aby tělo neodmítalo embryjka, ale to ti můžou napsat jenom na imunologii. Je to prý poslední šance a mají s tím úspěchy.
17. sep 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikacka ach jo, to me strasne mrzi :frowning2:.
17. sep 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 do jakeho car chodis? Pokud mas imunologicky nalez, tak ta lecba je opravdu dulezita. Bez toho bych do dalsiho pokusu nesla. Jinak nam vysel 8. pokus. S Dv jsme to zkusili 2x, pokazde jsem hned otwhotnela, jeenou to bohuzel nedopadlo. Ale ja nemam problem s imunologii, u me je skutecne problem to AMH.
17. sep 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ja na imonologii byla také a měla jsem mírně zvýšený nějaký ten ukazatel na reakci proti embryjku. Brala jsem 3 měsíce prednison (mám dojem 10 nebo 15 mg) a po přetestování jsem byla v normě. Bohužel ani po tom jsem neotěhotněla a tak to asi ten hlavní problém nebyl. Super je doktorKa imunologie Malíčková na Karláku v Praze.
17. sep 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Já do Sanusu Jihlava
17. sep 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Já právě místo prednisonu, měla ty infuze.Mají lepší účinek. Napsala mě je Dr. Malíčková z Prahy z Imunologie.
17. sep 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 je já k ní chodila také. Je to kapacita v oblasti imuno reprodukce.
17. sep 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misha83 no ono to je s těma testama podle šarže pokaždý jinak, ale nejdůležitější je říct vl ékárně, že chceš ten dvoučárkový :wink: Ale tobě už to je jedno :slight_smile:
@kikacka to mě mrzí, ale víš co je 100%? Až krev, takže radši si zajdi na krev, než úplně vysadíš léky.
@megie4 tobe hodně sil a pevný nervy a ať se miminko drží dál! Já taky skončila tenkrát hned po zjištění těhu v porodnici, nechali si mě tam týden a hele co mám doma....20měsíční bojovnici :slight_smile:
17. sep 2013 o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@megie4 Zlaticko ako,moc drzime palceky
17. sep 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Snažím se být silná,když bojuje i ten mrňousek,musím i já.Doktoři mi zvedli dávky léků:Estrimax 2 2 2,Utrogestan 2 2 2,ale polykat,Anopyrin celý ne půlku,Ascorutin 2 2 2 a ještě Magne B6+Femibion nebo Bu-met.Tak to je prozatím,kdyby se to zhoršilo,tak infuze.Samozřejmě přísný klid na lůžku,smím jen na záchod a do sprchy.To je jedno,hlavně,ať to pomůže.
17. sep 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 musis vydrzat,viem ako ti je..dolezite je ze miminecko je ok....ja som takto doma na prisnom kludovom doma treti tyzden,a celkom si zvykam :slight_smile: bude to dobre,lebo musiiii
17. sep 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Děkuju vám všem děvčata!Bez boje to určitě nevzdáme,ani já,ani mimísek.
17. sep 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Já vám všem taky moc děkuju za rady a pomoc. K panu lečiteli jdu ve čtvrtek je také v Dobříši.
Držím vám všem pěsti !
17. sep 2013 o 16:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kikacka Tak to je supr, on jezdí i jinam, to jsem ti zapoměla napsat a Dobříš máš určitě blíž?
17. sep 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikacka Pak musíš poreferovat, Já ve čtvrtek jedu do Pelhřimova na Hematologii, jsem zvědavá, jak mě ty jiný injekce zaberou. Léčitel je supr, uvidíš jak budeš nadšená.
17. sep 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 jj, já jednou zas měla místo prednisonu injekce, i když nemám problém, chtěla jsem zkusit už vše, a taky to byla jen jednorázová a prý účinnější. Ale pro přeléčení je nutná douhodobá léčba, jinak to nepomůže.
17. sep 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 jeej,uz mas 30tt:grinning:
18. sep 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misha83 @stastenka42 no holky, vy ty týdny snad přeskakujete ne? Za chvilku k nám hodíte i vy fotečky mimóšků a my maminy budeme vzpomínat, jak jsme si ty naše dárečky vezli domů :wink:
@agneszka co ty holka, už tam je silnější čárka nebo jsou to zase prd testy? A kdy jdeš na krev až v pondělí? A to asi nejedeš do OL co?
18. sep 2013 o 07:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj děvčátka, tak jak vám je?
18. sep 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carlik ahoj,test budu dělat zítra ráno a kdy pojedu na krev nevím,ale asi bych to spíš vyřešila tady u svého gyndaře pokud bude macháč chtít dělat krev,protože v pokynech to nemám..jen udělat test a objednat se za dva týdny na kontrolu..takže zítra se s nimi rovnou domluvím,ale minule mne poslali na krev tady u nás.
18. sep 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak já vyhlížím jestli agnezska dneska testla a jak je na tom duch :sunglasses:
18. sep 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@megie4 držím palce at vydržíte ... :wink:
18. sep 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka aha takže dnes jsi netestila?
18. sep 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, dneska jsou bobánci prý stále všichni 4 plně akční, ve stavu: pěkně kompaktní.... takže definitivně zítra transfer a budeme zavádět dva bobany a ze dvou budou sněhuláci kdyby bylo potřebo jerště zkusit jednou.
18. sep 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj dámy,včera se opět objevilo špinění,ale zase jen malinko,takže zase stejný scénář...panika ,však to znáte..test mám dělat tedy zítra ten co mi dali v reprofitu tak jsem docela zvědavá a docela se hodně bojím..manža mne pořád sleduje,kdy začnu zvracet ,že prý to těhule mívají tak jsem mu řekla,že né všecky ženy zvrací a on že čekal že bez zvracení to nejde..tak sem se zasmála,ale asi i tak má pocit že to asi nevyšl,o..já u syna zvracela třikrát,jak sem snědla smažák,jak sem cítila kouř z cigarety a pak jednou v buse..
18. sep 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 5 dní do UZ...to jsou nervíky, co? Ale neboj bobánek/fazolka bude určo úplně vpohodě :sunglasses:
18. sep 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikacka tak jak tak koumám,tak zlé zprávy..zrovna včera jsem na tě myslela ,ale nemohla jsem tě najít spletla jsem si diskuzi,já jsem drbna a kecám kde mne napdane..to je mi moc líto a zárověn sem se lekla..vypadalo to tak slibně..slova utěchy asi nepomohou ,sama mám zasebou nespočet stimulací a dvanáct neuspěšných transferů a na výsledek třináctého čekám,mohu jen napsat,že to nesmíš vzdát,vyplakat se a jít dál..ten boj jednou vyhrát musíme
18. sep 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 držím všechny palce ... :wink:
18. sep 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 ne netestila,necháme se překvapit..manžel zítra odjíždí na služební cestu tak udělám test a pošlu ho na výlet...doufám,že nepojede smutný
18. sep 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka drzim palceky na zajtra:grinning::grinning::grinning:
@rokytka11 Takze od zajtra ta mozeme zasypavat tehuvirusikmi:grinning::grinning:. @megie4 Zlaticko ako sa drzite? Uz je to ok?
18. sep 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok