Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

rokytka11
20. sep 2013

@agneszka tak držím paslce a moc na tebe myslím. Asi jsi toho moc nenaspala, viď?

rokytka11
20. sep 2013

Holky mám takový asi dost hloupý dotaz, tak se předem omlouvám za stupiditu. Asi 2 hodiny po transferu ze mne vyšla ta tekutina v která mi šoupali Boba a Bobka do klobouku. Když si vemu, že embryo je menší než zrnko prachu, nemohlo ze mě s tou tekutinou vytéci ven?

majka43
20. sep 2013

@rokytka11 Já myslím, že ne. Mě jednou doktor vysvětloval, že děloha je jako když namažeš dva chleby vysoko máslem a slepíš je. Že to vypadnout nemůže.

agneszka
20. sep 2013

@rokytka11 krásné fotečky..my to tentokrát nestihli jaký to byl fofr...ale máme ještě jednoho nanuka tak třeba to pak stihnu sním

agneszka
20. sep 2013

@rokytka11 ale jo spala jsem jak dřevo,ale brzy ráno se budím ,tak jdu na procházku s hafíkem a pak ještě do pelechu...a usla jsem zbudila jsem se přřed chvílí..takže zase ven a ted jsme si tedy dali oběd co zbyl ze včera a budem čekat na výsledky

agneszka
20. sep 2013

@rokytka11 ale jo spala jsem jak dřevo,ale brzy ráno se budím ,tak jdu na procházku s hafíkem a pak ještě do pelechu...a usla jsem zbudila jsem se přřed chvílí..takže zase ven a ted jsme si tedy dali oběd co zbyl ze včera a budem čekat na výsledky

agneszka
20. sep 2013

@rokytka11 taky ze mne vytekla jakási voda...měla jsem pod sebou uplně mokro...ale neptala jsem se na to

agneszka
20. sep 2013

dneska mi nějak blbne spojení..nejprve žádná zpráva pak dvakrát naráz... za chvíli budu volat tak vám všem děkji za držení palců a uvidíme......

fidorka33
20. sep 2013

Holky moc děkuji za vaše zkušenosti,pomůže mi to hodně v rozhodování.Přeji krásný den 🙂

agneszka
20. sep 2013

HCG 5,1 negativní - zněl ortel

rokytka11
20. sep 2013

@agneszka 😢 😖 😠 😨 moooooooooooooc mě to mrzí holka. Já to viděla fakt nadějně, ten duch byl tak ukázkový duch. Ach jo.

majka43
20. sep 2013

@agneszka ale je vidět, že se to chytlo, ale neudrželo, taky jsem to dvakrát měla.

majka43
20. sep 2013

@agneszka jdeš ještě na krev?

misha83
20. sep 2013

@agneszka je mi to lito... ☹ .

agneszka
20. sep 2013

@majka43 nic mi zatím Dr nenapsal,ale předpokládám,že v pondělí v caru mi ji vemou pro jistutu...já nevím jaký je v takových případech v reprofitu postup,ale stejně tam musím ukončit neschopenku tak mi dr. určítě písne co a jak.
Říkáš ,že se ti to stalo? dělali nějaká opatření,vyšetřovali proč se to stává?

stastenka42
20. sep 2013

@agneszka ale neeeeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

agneszka
20. sep 2013

@majka43 mně se to stalo před 6 lety a ještě jednou v mládí..tehdá jsem měla HCG 45 a podruhé to bylo po IVF a to bylo 145,v obou případech to bylo ale s divokým krvácením,prvně to jsem krvácela dva týdny vkuse až mi to bylo divné taková dlouhá MS až mne vyčistili,podruhé jsem byla tři dny v nemocnici protože to bylo IVF ,ale hcg klesalo tak mne taky vyčistili,sem krvácela jako čuník..

stastenka42
20. sep 2013

@kikacka drž sa a nabuduce to urcite vyjde.....@ megie 4 zlaticko ako? @majka43čo brusko? citis nejake bolesti alebo tak,lebo ja tento tyzden nič....

agneszka
20. sep 2013

@stastenka42 bohužel ano,jsem ještě v šoku,že ani plakat nemohu...sem zatím umyla linku a sporák a ted si musím něco najít at se dám trochu do klidu..

stastenka42
20. sep 2013

@agneszka ja som mala v unoru biochemicke tehu...hcg 866 ale do 6tt ziadny naznak plodu a pomaly klesajuce hcg....potom prisiel po vysadeni liekov menzes a bolo po vsetkom ☹ ☹

stastenka42
20. sep 2013

@agneszka zlaticko a mas mrazaky ?

agneszka
20. sep 2013

@stastenka42 no mně se to stalo už po třetí...
Mražáčka máme jednoho..tak uvidím co písne DR. Macháč a nějak se sním domluvím

majka43
20. sep 2013

@agneszka No na imunologii mě řekli, že mám vysokou srážlivost, že mimčo se chytne, ale že jak se mě dělají staženiny, tak nemá výživu a odejde. Proto píchám injekce na ředění krve.

majka43
20. sep 2013

@stastenka42 Taky nemám bolesti břicha, ale prsa ty mě bolí pořád a dost. A ty nevolnosti ty mě teda trápí hodně.

majka43
20. sep 2013

@agneszka ne staženiny, ale sraženiny a ty máš imunologii?

agneszka
20. sep 2013

@majka43 já to pochopila... 😉 imuno a genetiku mám v pořádku ,někdy mi dávají Fraxiparin někdy jen anopyrin..já nevím proč. Imuno mi dělala Galová -Ulčová v Plzni a genetiku mi dělali tady v Ostravě ..vše po tom nevydařeném těhu v 2006

carlik
20. sep 2013

@agneszka jé, to mě moc mrzí, ale hlavu vzhůru, jde se dál do boje, mražáček bude ten pravej bojovník! A já to měla přesně před 3 roky ve stejný. Měla jsem neschopenku dál a hned jsem další cyklus šla znovu a chytil se. Bylo to lepší než ukončovat a zase za 3 týdny 3 dny zadarmo atd. Určo ti sestřičky vyjdou vstříc, pokud se tak rozhodneš.

majka43
20. sep 2013

@agneszka carlík má pravdu, zkus to hned tenhle cyklus a uvidíš že se zadaří.

stastenka42
20. sep 2013

@agneszka Jasné chod hned do toho..

agneszka
20. sep 2013

@carlik uvidím co dr. Macháč navrhne,zatím mi neodepsal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre