• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
@agneszka tak držím paslce a moc na tebe myslím. Asi jsi toho moc nenaspala, viď?
20. sep 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mám takový asi dost hloupý dotaz, tak se předem omlouvám za stupiditu. Asi 2 hodiny po transferu ze mne vyšla ta tekutina v která mi šoupali Boba a Bobka do klobouku. Když si vemu, že embryo je menší než zrnko prachu, nemohlo ze mě s tou tekutinou vytéci ven?
20. sep 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 Já myslím, že ne. Mě jednou doktor vysvětloval, že děloha je jako když namažeš dva chleby vysoko máslem a slepíš je. Že to vypadnout nemůže.
20. sep 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 krásné fotečky..my to tentokrát nestihli jaký to byl fofr...ale máme ještě jednoho nanuka tak třeba to pak stihnu sním
20. sep 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 ale jo spala jsem jak dřevo,ale brzy ráno se budím ,tak jdu na procházku s hafíkem a pak ještě do pelechu...a usla jsem zbudila jsem se přřed chvílí..takže zase ven a ted jsme si tedy dali oběd co zbyl ze včera a budem čekat na výsledky
20. sep 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 ale jo spala jsem jak dřevo,ale brzy ráno se budím ,tak jdu na procházku s hafíkem a pak ještě do pelechu...a usla jsem zbudila jsem se přřed chvílí..takže zase ven a ted jsme si tedy dali oběd co zbyl ze včera a budem čekat na výsledky
20. sep 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 taky ze mne vytekla jakási voda...měla jsem pod sebou uplně mokro...ale neptala jsem se na to
20. sep 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska mi nějak blbne spojení..nejprve žádná zpráva pak dvakrát naráz... za chvíli budu volat tak vám všem děkji za držení palců a uvidíme......
20. sep 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky moc děkuji za vaše zkušenosti,pomůže mi to hodně v rozhodování.Přeji krásný den :slight_smile:
20. sep 2013 o 11:03  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HCG 5,1 negativní - zněl ortel
20. sep 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka :cry: :confounded: :angry: :fearful: moooooooooooooc mě to mrzí holka. Já to viděla fakt nadějně, ten duch byl tak ukázkový duch. Ach jo.
20. sep 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka ale je vidět, že se to chytlo, ale neudrželo, taky jsem to dvakrát měla.
20. sep 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka jdeš ještě na krev?
20. sep 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka je mi to lito... :frowning2: .
20. sep 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 nic mi zatím Dr nenapsal,ale předpokládám,že v pondělí v caru mi ji vemou pro jistutu...já nevím jaký je v takových případech v reprofitu postup,ale stejně tam musím ukončit neschopenku tak mi dr. určítě písne co a jak.
Říkáš ,že se ti to stalo? dělali nějaká opatření,vyšetřovali proč se to stává?
20. sep 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka ale neeeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. sep 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 mně se to stalo před 6 lety a ještě jednou v mládí..tehdá jsem měla HCG 45 a podruhé to bylo po IVF a to bylo 145,v obou případech to bylo ale s divokým krvácením,prvně to jsem krvácela dva týdny vkuse až mi to bylo divné taková dlouhá MS až mne vyčistili,podruhé jsem byla tři dny v nemocnici protože to bylo IVF ,ale hcg klesalo tak mne taky vyčistili,sem krvácela jako čuník..
20. sep 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikacka drž sa a nabuduce to urcite vyjde.....@ megie 4 zlaticko ako? @majka43čo brusko? citis nejake bolesti alebo tak,lebo ja tento tyzden nič....
20. sep 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 bohužel ano,jsem ještě v šoku,že ani plakat nemohu...sem zatím umyla linku a sporák a ted si musím něco najít at se dám trochu do klidu..
20. sep 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka ja som mala v unoru biochemicke tehu...hcg 866 ale do 6tt ziadny naznak plodu a pomaly klesajuce hcg....potom prisiel po vysadeni liekov menzes a bolo po vsetkom :frowning2: :frowning2:
20. sep 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka zlaticko a mas mrazaky ?
20. sep 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 no mně se to stalo už po třetí...
Mražáčka máme jednoho..tak uvidím co písne DR. Macháč a nějak se sním domluvím
20. sep 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka No na imunologii mě řekli, že mám vysokou srážlivost, že mimčo se chytne, ale že jak se mě dělají staženiny, tak nemá výživu a odejde. Proto píchám injekce na ředění krve.
20. sep 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Taky nemám bolesti břicha, ale prsa ty mě bolí pořád a dost. A ty nevolnosti ty mě teda trápí hodně.
20. sep 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka ne staženiny, ale sraženiny a ty máš imunologii?
20. sep 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 já to pochopila... :wink: imuno a genetiku mám v pořádku ,někdy mi dávají Fraxiparin někdy jen anopyrin..já nevím proč. Imuno mi dělala Galová -Ulčová v Plzni a genetiku mi dělali tady v Ostravě ..vše po tom nevydařeném těhu v 2006
20. sep 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka jé, to mě moc mrzí, ale hlavu vzhůru, jde se dál do boje, mražáček bude ten pravej bojovník! A já to měla přesně před 3 roky ve stejný. Měla jsem neschopenku dál a hned jsem další cyklus šla znovu a chytil se. Bylo to lepší než ukončovat a zase za 3 týdny 3 dny zadarmo atd. Určo ti sestřičky vyjdou vstříc, pokud se tak rozhodneš.
20. sep 2013 o 14:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka carlík má pravdu, zkus to hned tenhle cyklus a uvidíš že se zadaří.
20. sep 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka Jasné chod hned do toho..
20. sep 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carlik uvidím co dr. Macháč navrhne,zatím mi neodepsal
20. sep 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok