• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

29. decembra 2016 
@majka43
@stastenka42 pokud ma byt vse v poradkubude i kdyby jste zitra koupily kocarek :wink: . Ja zacala i proto pozdeji, ze jsem tomu furt nemohla uverit a taky jsem vic chtela nakupovat az budeme vedet jestli je to holcicka nebo chlapecek.
22. sep 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misha83 presne tak...ja tiež pockam az budeme vediet co cakame...:grinning::grinning:
22. sep 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Tak to já jsem na tom stejně, pro mě je to tak neskutečný po těch letech, že tomu asi pořád nevěřím. Už jsem asi byla smířená, že děti mít nebudu a tak si to musím vždycky připomenout, že jsem vlastně těhotná.
22. sep 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 zrovna vcera jsem rikala manzelovi, ze jsem uz skoro prestavala verit, ze se takoveho briska dockam.
22. sep 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 No a to jsi proti mě mladice.
22. sep 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky. Tak mě už zase bolí hlava :frowning2:. Je to hodně nepříjemné a Paralen na to nezábírá. No když bojovat tak asi hned od začátku :sunglasses: . Dneska Má Bob a Bobek 9 dní :grinning: .
23. sep 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka43 Tak já nakukuji jestli už nejsi zpět z UZ ..... :sunglasses:
23. sep 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 no kde si? Ze ty uz oslavujes pri kremeši a džusiku? Alebo nakupuješ drobcekovi?
23. sep 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 asi bude nizky tlak,mna tiež pobolieva,ale pre istotu som si dala kavu,nech ma nerozboli uplne...a tebe nezaberie paralen? Tak si daj jeden ibuprofen,este mozes,lebo ked uz bude uhniezdene a zabyvane mimi tak je lepsie uz neuzivat aj ked sa to este nedostane k babatku...
23. sep 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem zpátky, byla jsem odeslána ještě na gyndu. Jsme jak máme být. Podle uz TP 1.5.2014. Jsme 8+6
23. sep 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 no super....tak si kludnejsia ze? Parada...
23. sep 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě fotečka.
23. sep 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@stastenka42 To víš, zase je lépe.
23. sep 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Mám si tam zadat TP podle uz, nebo tam nechat podle MS
23. sep 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 daj si tak ako mas termin porodu,aj ja tak mam.. je to super:grinning::grinning::grinning: ja uz len tyzden:slight_smile:
23. sep 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Tak to jsou super zprávy, nádherná fotečka, snad se i já dočkám :slight_smile:
23. sep 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Krásná fotečka, vyčetla jsem že bobeček má už 21 mm :sunglasses:
23. sep 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Dám, ale teď ještě musím něco uklohnit. jen tak odbíhám,
@rokytka11 Jo a krásně tam sebou mlátil.
23. sep 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 A neboj dočkáš se. Ty bolesti hlavy nejsou pro nic za nic, mě taky bolela.
23. sep 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem doma .Macháč mi schválil Gynex ,bylinky dle svého uvážení ..ptala jsem ho hlavně na ten gynex a říkal, že klidně zakoupit a užívat. nebrat 6 týdnů žádné léky,objednat se na histeroskoppii co se děje v děloze a zda tam není nějaký chronický vleklý zánět. Pak ještě jeden cyklus mám mít klid a pak se domluvíme co dál..předběžně příparava na Ket v přirozeném nebo chemickém stylu ,záleží jak si to ještě rozmyslí ,ale hlavně budu mít pak fraxiparin ,medrol a nějaké kapáky co zlikvidují mou imunitu a snad tělo embryo přijme..říkal,že ještě vše promyslí a hlavně záleží jaká bude sliznice v přirozeném cyklu.Takže Ket naplánován před vánocemi.
23. sep 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem doma .Macháč mi schválil Gynex ,bylinky dle svého uvážení ..ptala jsem ho hlavně na ten gynex a říkal, že klidně zakoupit a užívat. nebrat 6 týdnů žádné léky,objednat se na histeroskoppii co se děje v děloze a zda tam není nějaký chronický vleklý zánět. Pak ještě jeden cyklus mám mít klid a pak se domluvíme co dál..předběžně příparava na Ket v přirozeném nebo chemickém stylu ,záleží jak si to ještě rozmyslí ,ale hlavně budu mít pak fraxiparin ,medrol a nějaké kapáky co zlikvidují mou imunitu a snad tělo embryo přijme..říkal,že ještě vše promyslí a hlavně záleží jaká bude sliznice v přirozeném cyklu.Takže Ket naplánován před vánocemi.
23. sep 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka Ty kapáky, to je asi to co jsem měla já. Jsou to infuze a ty se píchnou pod kůži a hodinu se tam nechají kapat. Pak se ti tam udělá taková boule a ta se do večera pomalu vstřebá.
23. sep 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka no hlavně, že se podívají kde je "zádrhel" a pak se bude těhotnět :slight_smile: Machač ví co dělá a určo se toho mimča dočkáš.Jak já tam furt chodila, tak jen se otevřely dveře a on: á bojovnice přišla :wink: Teď to říká kamarádce, která taky bojuje jak o život ...
23. sep 2013 o 17:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 sama jsem zvědavá , v papírech navrhoval dva způsoby a říkal,že si to musí rozmyslet...uvidíeme jak dopadne hysteroskopie a ty infekce a pak se rozhodne..hlavně tedy zda v tom přirozeném cyklu bude nějaká sliznice. S čímž tedy moc nepočítám,nikdy nebyla moc velká .No nebudem předbíhat...zasypeme se bylinkama a uvidíme
23. sep 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 a kolik si jich měla těch kapáků ,říkal,že si to vozí cizinky tak že to zkusil a že to vypadá nadějně ta léčba.
23. sep 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka Dvě infuze, jednu 4 dny před transferem a druhou, čtyři dny po transferu.
23. sep 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 no tak na to jsem tedy zvědavá...uvidíme co to se mnou v tom prosinci udělá
23. sep 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agneszka Jestli je to ono, co myslí.
23. sep 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 uvidíme,určitě dám pak vědět :slight_smile: do prosince ještě daleko
23. sep 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatím si odpčinem ,pak se objednám na tu hysteroskopii a pak naplánujem Ketík
23. sep 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok