Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
22. sep 2013

@majka43
@stastenka42 pokud ma byt vse v poradkubude i kdyby jste zitra koupily kocarek 😉 . Ja zacala i proto pozdeji, ze jsem tomu furt nemohla uverit a taky jsem vic chtela nakupovat az budeme vedet jestli je to holcicka nebo chlapecek.

stastenka42
22. sep 2013

@misha83 presne tak...ja tiež pockam az budeme vediet co cakame...😀😀

majka43
22. sep 2013

@misha83 Tak to já jsem na tom stejně, pro mě je to tak neskutečný po těch letech, že tomu asi pořád nevěřím. Už jsem asi byla smířená, že děti mít nebudu a tak si to musím vždycky připomenout, že jsem vlastně těhotná.

misha83
22. sep 2013

@majka43 zrovna vcera jsem rikala manzelovi, ze jsem uz skoro prestavala verit, ze se takoveho briska dockam.

majka43
22. sep 2013

@misha83 No a to jsi proti mě mladice.

rokytka11
23. sep 2013

Ahoj holky. Tak mě už zase bolí hlava ☹. Je to hodně nepříjemné a Paralen na to nezábírá. No když bojovat tak asi hned od začátku 😎 . Dneska Má Bob a Bobek 9 dní 😀 .

rokytka11
23. sep 2013

@majka43 Tak já nakukuji jestli už nejsi zpět z UZ ..... 😎

stastenka42
23. sep 2013

@majka43 no kde si? Ze ty uz oslavujes pri kremeši a džusiku? Alebo nakupuješ drobcekovi?

stastenka42
23. sep 2013

@rokytka11 asi bude nizky tlak,mna tiež pobolieva,ale pre istotu som si dala kavu,nech ma nerozboli uplne...a tebe nezaberie paralen? Tak si daj jeden ibuprofen,este mozes,lebo ked uz bude uhniezdene a zabyvane mimi tak je lepsie uz neuzivat aj ked sa to este nedostane k babatku...

majka43
23. sep 2013

Tak jsem zpátky, byla jsem odeslána ještě na gyndu. Jsme jak máme být. Podle uz TP 1.5.2014. Jsme 8+6

stastenka42
23. sep 2013

@majka43 no super....tak si kludnejsia ze? Parada...

majka43
23. sep 2013

Ještě fotečka.

majka43
23. sep 2013

@stastenka42 To víš, zase je lépe.

majka43
23. sep 2013

@stastenka42 Mám si tam zadat TP podle uz, nebo tam nechat podle MS

stastenka42
23. sep 2013

@majka43 daj si tak ako mas termin porodu,aj ja tak mam.. je to super😀😀😀 ja uz len tyzden🙂

rokytka11
23. sep 2013

@majka43 Tak to jsou super zprávy, nádherná fotečka, snad se i já dočkám 🙂

rokytka11
23. sep 2013

@majka43 Krásná fotečka, vyčetla jsem že bobeček má už 21 mm 😎

majka43
23. sep 2013

@stastenka42 Dám, ale teď ještě musím něco uklohnit. jen tak odbíhám,
@rokytka11 Jo a krásně tam sebou mlátil.

majka43
23. sep 2013

@rokytka11 A neboj dočkáš se. Ty bolesti hlavy nejsou pro nic za nic, mě taky bolela.

agneszka
23. sep 2013

Tak jsem doma .Macháč mi schválil Gynex ,bylinky dle svého uvážení ..ptala jsem ho hlavně na ten gynex a říkal, že klidně zakoupit a užívat. nebrat 6 týdnů žádné léky,objednat se na histeroskoppii co se děje v děloze a zda tam není nějaký chronický vleklý zánět. Pak ještě jeden cyklus mám mít klid a pak se domluvíme co dál..předběžně příparava na Ket v přirozeném nebo chemickém stylu ,záleží jak si to ještě rozmyslí ,ale hlavně budu mít pak fraxiparin ,medrol a nějaké kapáky co zlikvidují mou imunitu a snad tělo embryo přijme..říkal,že ještě vše promyslí a hlavně záleží jaká bude sliznice v přirozeném cyklu.Takže Ket naplánován před vánocemi.

agneszka
23. sep 2013

Tak jsem doma .Macháč mi schválil Gynex ,bylinky dle svého uvážení ..ptala jsem ho hlavně na ten gynex a říkal, že klidně zakoupit a užívat. nebrat 6 týdnů žádné léky,objednat se na histeroskoppii co se děje v děloze a zda tam není nějaký chronický vleklý zánět. Pak ještě jeden cyklus mám mít klid a pak se domluvíme co dál..předběžně příparava na Ket v přirozeném nebo chemickém stylu ,záleží jak si to ještě rozmyslí ,ale hlavně budu mít pak fraxiparin ,medrol a nějaké kapáky co zlikvidují mou imunitu a snad tělo embryo přijme..říkal,že ještě vše promyslí a hlavně záleží jaká bude sliznice v přirozeném cyklu.Takže Ket naplánován před vánocemi.

majka43
23. sep 2013

@agneszka Ty kapáky, to je asi to co jsem měla já. Jsou to infuze a ty se píchnou pod kůži a hodinu se tam nechají kapat. Pak se ti tam udělá taková boule a ta se do večera pomalu vstřebá.

carlik
23. sep 2013

@agneszka no hlavně, že se podívají kde je "zádrhel" a pak se bude těhotnět 🙂 Machač ví co dělá a určo se toho mimča dočkáš.Jak já tam furt chodila, tak jen se otevřely dveře a on: á bojovnice přišla 😉 Teď to říká kamarádce, která taky bojuje jak o život ...

agneszka
23. sep 2013

@majka43 sama jsem zvědavá , v papírech navrhoval dva způsoby a říkal,že si to musí rozmyslet...uvidíeme jak dopadne hysteroskopie a ty infekce a pak se rozhodne..hlavně tedy zda v tom přirozeném cyklu bude nějaká sliznice. S čímž tedy moc nepočítám,nikdy nebyla moc velká .No nebudem předbíhat...zasypeme se bylinkama a uvidíme

agneszka
23. sep 2013

@majka43 a kolik si jich měla těch kapáků ,říkal,že si to vozí cizinky tak že to zkusil a že to vypadá nadějně ta léčba.

majka43
23. sep 2013

@agneszka Dvě infuze, jednu 4 dny před transferem a druhou, čtyři dny po transferu.

agneszka
23. sep 2013

@majka43 no tak na to jsem tedy zvědavá...uvidíme co to se mnou v tom prosinci udělá

majka43
23. sep 2013

@agneszka Jestli je to ono, co myslí.

agneszka
23. sep 2013

@majka43 uvidíme,určitě dám pak vědět 🙂 do prosince ještě daleko

agneszka
23. sep 2013

zatím si odpčinem ,pak se objednám na tu hysteroskopii a pak naplánujem Ketík

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre