Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

zuzika72
27. sep 2013

@misha83 hej jevelmi mily a fakt vidiet ze sa snazi, a ak sa smiem spytat vkladali ste jedno alebo dve bublinky 🙂

stastenka42
27. sep 2013

@misha83 velmi rychlo ti to ubehlo 😀 😀 😀 😀 😀

stastenka42
27. sep 2013

@zuzika72 takze ty si po transfere?

misha83
27. sep 2013

@zuzika72 vkladali jsme dve, ale chytlo se jedno.

misha83
27. sep 2013

@stastenka42 hrozne rychle to utika, prijde mi to nedavni, co jsem se radvala, ze jsem UZ v 9. tydnu a ted mi stejny pocet tydnu zbyva do konce 🙂.

zuzika72
27. sep 2013

@stastenka42 hej, hej som siesty den po transfere, ale s vlastnymi vajickami a ako som pisala do dnes rana ze super symptomi a dnes rano akoby sa nic nedialo ziadna bolest ani tlaky a kedze lekar mi hovoril o kvalite mojich vajicok tak sa strasne bojim ze bublinky nezabojuju dostatocne ☹ , merat mam 4.10. co mi pripada ako vecnost 😖

stastenka42
27. sep 2013

@misha83 budete krásne vianoce,moc ti to prajem a dufam že mi všetky to dotiahneme do uspešného konca 🙂 🙂 🙂

stastenka42
27. sep 2013

@zuzika72 ale ale...musís bublinkam verit,to je velmi doležité a kašli na príznaky..každa sme iná...ja som tiež čakala a nič z toho,jedine ma boleli kríže a brusko ako na menzes a.....? vidíš...doteraz mi nieje zle,nevraciam,nič nič..takže kašli na príznaky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pre istotu chytaj tehuvírusiky tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

zuzika72
27. sep 2013

@stastenka42 jejooo, moje prve tehuvirusiky, dakujem krasne, verim im len sa trosku bojim ale zabojujem s tym 😉 🙂 🙂 😉

majka43
27. sep 2013

@zuzika72 Taky ti posílám TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 😉 😉 😉 😉 😉

stastenka42
28. sep 2013

Dobre ranko,prajem krasny tehulkovsky vikend

rokytka11
28. sep 2013

Dobre dopoledne, dnes jsem si trochu přispala 😀 a posilam dnesni stav. Holky asi tady vedu jako největší testovatelka, co? No prostě jsem trochu magor a obdivuju ty co dokazou testit obden 😀 . Tak dneska carka asi tak nastejno jako vcera, ale to je vpoho kdyz má sílit obden, hlavne že neslábne, ne? Jinak mám i první příznaky, když mi vyhládne tak mě natahuje na zvracení a musim rychle něco sníst a ráno při čistění zubů se mi pěkně zvedá žaludek.... tak jsem si včera koupila zázvorové lizatka 😎 . Dělá mi to radost, protoze čím mi bude blbějc tim více se bobankům/ovi daří 🙂 .

rokytka11
28. sep 2013

@zuzika72 tak to jsi jenom o 3 dny odemne dozadu 🙂 . Co se týká bolení prsou tak ty mě začali bolet hned co jsem začala brát Ultrogestan a to bylo ještě před transferem. Pak se to s intenzitou snizovalo a mela jsem i dny kdy jsem je skoro necítila. ted je mám jen tak lehce citlivý kdyz na ně zatlačím ale nic moc bolestiveho to neni. To boleni dole mohlo byt i jak se zavrtavali a to je take zalezitost jednoho dne. To jsem ja trebas vubec nemela, a dole zadne priznaky nemam a nemela jsem. Takze hlavu vzhůru a drzim palce. 😎

rokytka11
28. sep 2013

@misha83 tak to je asi nejlepší že už budeš v klidu, ikdyž já bych se doma asi trochu nudila a nevěděla bych co zesebou 🙂 . Alespoň si v klidu vše nakoupíš na vánoce, doplníš co ti ještě chybí pro mimi a nebudeš se ničím stresovat. To budeš mít super vánoce 😎

zuzika72
28. sep 2013

@majka43 akujeeeem 😝 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

majka43
28. sep 2013

@rokytka11 Já taky testovala jak blázen každý den a taky jsem měla někdy čárku stejnou jako ten předešlý den. Mě je taky dost špatně a obdivuju tě, že chodíš do práce, já bych to nedala. Mám taky lízátka, ale mám z nich rozedřenej jazyk, tak mám ještě zázvorový čaj, taky pomáhá.

zuzika72
28. sep 2013

@rokytka11 dakujem v utorok by som skusila testnut aj ked mam testovat az v piatok, ale myslim, ze to nevydrzim hrozne som zvedava, aj ked teraz ma zacalo zo spodu obcas pichat tak dufam, ze to je to ze sa stale uhniezduju 😉 babulky malinke 🙂

majka43
28. sep 2013

@zuzika72 Nemáš zač, klidně pošlu další. Já testovala už od osmého dne. Hlavně si nekupuj mamatest, moc neukazuje.

majka43
28. sep 2013

@zuzika72 Jak staré jsi měla embryjka?

zuzika72
28. sep 2013

@majka43 a aky si mam kupi test vies nejaky dobry uz mi radili ten clerblur ze je vysoko citlivy ale ak mas nejaky overeny tak daj vediet no vkladali sme s pk na piaty den, len ma hned upozornil ze su to casne blasctocysty ale potom povedal, ze je aj 8 hodin rano a hodnotenie mali 2 a este nam jedno zmrazili hb2, ostatne boli nepouzitelne ☹ , ale kedze predtym sme sa ku vkladu nedopracovali bo sa vsetky rozpadli tak sa iba usmial ze treba verit, ze niekedy vedia zabojovat aj 2ky 😎 tak dufam, ze sa bublinky budu dost silne 🙂 tak velmi by som chcela ale to asi vsetky co sme tu

majka43
28. sep 2013

@zuzika72 Já měla krásný čárky na pregnantu, hodím ti sem fotku. Vrchní mamatest a spodní pregnant

majka43
28. sep 2013

Jsou dělaný v jeden den ze stejný moče.

misha83
28. sep 2013

@rokytka11 tak ja absolutne nevim co je nuda, za prve chodim do predporodniho kurzu, tehu cviceni, pak mam doma angluctinu, jeste pujdu na skoleni a budu delat veci do prace. Naopak se tesim, ze konecne bude cas i na knizku. Ja jsem hodne aktivni a ani tehu me v tom nijak neonezovalo. Fakt nechapu, jak se nekdo muze nudit 🙂 .

zuzika72
28. sep 2013

@majka43 wua ten rozdiel je fakt silny, vpondelok kupujem a v utorok testujem 🙂

kerkyra
28. sep 2013

Gratuluju novym tehulkam.pekne se vam tu dari.neni to tak dlouho,co jsem testovala ja a tef uz mam na svete dvojcatka.Holcicka ma 1830g/48cm a chlapecek 2340g/48cm.Jsou to darecci malicci,ale moc sikovni.Chlapecek uz pri kazdem kojeni vypije 5ml a to jsou mu dva dny.Holcicka je v inkubatoru a krmi ji strikackou.Rodila jsem planovanym SC v 38+0 tt

agneszka
28. sep 2013

@kerkyra gratulujeme..

anubis
28. sep 2013

@kerkyra veliká gratulace mamčo@-}-- těším se na fotečky a jaká jména jste vybrali prďolkám?

stastenka42
28. sep 2013

@kerkyra jeej,obrovska gratulka a tebe aj mimineckam vela zdravicka😀😀😀😀😀

anubis
28. sep 2013

A jinak velká gratulka všem novým těhulkám🙂

misha83
29. sep 2013

@kerkyra obrovska gratulac. 🙂 Takze je to parecek, mam velkou radost, ze jste to tak pekne zvladli!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre