Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

danaho
30. sep 2013

@majka43 ahojky já vím,pamatuji si tě. A moc mě potěšilo když jsem zaregistrovala,že jsi těhotná. Moc ti k tomu gratuluju. Jsi pro mě naděje.Můj jediný cíl je teď mimčo. To jediné mě udělá šťastnou. Trápení už bylo dost. 🙂

stastenka42
30. sep 2013

@danaho
@petulinkaaaaa ja mam tiež darovane vajicka,a mala som 4darkyne,a nevahala som ani minutu ked nam to navrhli😀😀😀 Dakujem takym zenam ktore darovali vajicka,lebo len vdaka nim sa stanem mamou...

misha83
30. sep 2013

@danaho vis a to je presne ono, ja si proste rekla, ze nez se trapit a vyhazovat penize z okna budu investovat veskerou energii a penizky do miminka, ktere sice nebude mit moje oci, ale moji nekoncici lasku.

danaho
30. sep 2013

holky vy mě tu uplně nabíjíte energií. Díky vám za to 😵

@stastenka42 a jak myslíš 4 dárkyně? Jako 4 pokusy a pokaždé jiná dárkyně? Gratuluju k těhotenství 😅

majka43
30. sep 2013

@stastenka42
@rokytka11 Ve středu jde Rokytka na krev a já a Šťastenka na kontrolu. Už ať je středáááááááá!!!!!!!!

danaho
30. sep 2013

@misha83 bohužel ty peníze to je děs. A to embrya co zbydou jsou vaše ?

majka43
30. sep 2013

@danaho Ty ti zamrazí na další pokus, kdyby se nezadařilo a nebo na další mimčo. Ale ono se ti zadaří. 😉 😉 😉 😉 😉

danaho
30. sep 2013

@majka43 já tam má teda ještě jednoho sněhulíka od přeposledního IVF co ale nešel vyšetřit. Takže mě čeká asi za 14 dní KET. Takže se modlím v zázrak . A pokud tohle nevyjde tak se přikláním k tomu jít na to IVF s darovanými vajíčky. Jen to musím probrat s přítelem.

majka43
30. sep 2013

@danaho No aspoň bude mít čas se s tím srovnat. Mýmu to taky trošku trvalo, než souhlasil s embryjkama, ale když jsme prošli dva pokusy s darovanýma vajíčkama a nic, a řekli mu že spermie nemá OK tak se s tím srovnal pak docela rychle.
Přeju hodně štěstí s tím posledním sněhuláčkem.

danaho
30. sep 2013

@majka43 děkuju. půjde se mi do toho KET lehčeji když vím,že je zase další naděje. Přítel má prý spermiogram dobrý,prý patří k těm lepším co v CAR jsou. Takže opravdu bude problém nejspíš u mě. A takže jen jdeš pak na UTZ před transferem jinak nic? A přítel by tam musel jet když by té dárkyni dělali OPU aby odevzdal sperma?

petulinkaaaaa
30. sep 2013

@stastenka42 Jako že si byla na 4IVF s darovanými vajíčky? 🙂 A kolik embryjek zavádějí? Jen jedno, nebo je možnost i víc?

misha83
30. sep 2013

@danaho ano, v pripade cerstvych vajicek se s niki naklada jako s tvymi, vsechna embrya jsou vase. Pak uz zalezi na vyvoji. My zavadeli 2, chytlo se jedno a zamrazene mame jeate jedno. Ostatni se k zamrazeni nehodila. A partner tam musi v den opu darkyne, presne tak.
@petulinkaaaaa zavadi vetsinou jedno nebo dve.

laura35
30. sep 2013

@petulinkaaaaa dakujem..a ano , bolo to prve IVF s darovanymi, a hned uspesne..tak drzim peste.A co som citala, v Gennete sa tiez dlho necaka.. Tiez som tam povodne chcela, ale potom vyhral Reprofit..

agneszka
30. sep 2013

@petulinkaaaaa Ahoj,ano tentokrát jsem měla darovaná vajíčka prvně,pokus se nezdařil,těhu zaniklo. zbylo nám jedno embryo zamražené,ale Ket bude až vyloučíme infekci dělohy atd...pravděpodobně v prosinci-to je plán mého dr.

stastenka42
30. sep 2013

@danaho nie 4 darkyne,z toho v 14tt MA a jeden krat biochemicke tehu.....traz pri poslednom mi zistili heterozygot na trombozu a pichala som aj picham stale fraxiparin na riedenie krvi,mozno to bol moj problem ze sa mimi neudrzalo....toto bol celkovo moj posledny 13 pokus-štastnyyyyyy 😀 😀 😀 😀 a teraz čakame mimi z mrazačku.....

laura35
30. sep 2013

@danaho Ahoj, tiez som to dlho riesila, ci ist do darovanych, lebo po tych rokoch a xx pokusoch ivf ma to uz psychicky vycerpalo a vysledky sa vobec nelepsili. Uplne chapem,co teraz riesis, presla som si tym. A ako mi odpisali holky z diskusie, naozaj, ked som zistila,ze som tehotna, tak vsetky pochybnosti presli, vobec nerozmyslam, aka bola darkyna, ci sa bude mimino na mna podobat. Hovorim si, ze bude , pretoze mam sancu od malicka ho vychovat, a vlastne uz ho aj teraz ovplyvnujem ,ked je v brusku. Partner mal zo zaciatku pochybnosti a vyhrady, ale potreboval cas na to, aby to spracoval, a dnes sa uz o tom, ako to cele bolo, vobec nerozpravame, skor sa tesime na mimino..tak nech Ta neprekvapi pripadna pociatocna negativna reakcia... 🙂

rokytka11
1. okt 2013

To by bylo abych to testování nevyhrála 😀 . Jinak Dnes mi přijde čárka stejná jako v neděli ale nějak mě to nevzrušuje, rozhodující bude zítřek 😎 .

Tak hezké ranko.

agneszka
1. okt 2013

@rokytka11 to je fakt krása....já chci takýýýýýýý 😀 😉 🙂

rokytka11
1. okt 2013

@agneszka párkrát se vyspinkáš a půjdeš si pro svého bobánka a pak nám tady budeš ukazovat svoje testíky 😎

misha83
1. okt 2013

@rokytka11 ono ty testy později nereagují až tak skokově. A jinak věř mi, že já byla hrozný testovací maniak🙂.

agneszka
1. okt 2013

@rokytka11 no to doufám..macháč by mi zase vynadal,jak to že nejsem těhule..tak to ho tentokrát nesmím zklamat

danaho
1. okt 2013

@stastenka42 13 pokusů to je mazec. Ale to bylo celkem transferů ne? A kolik bylo IVF? Je skvělí,že se zadařilo 😵

danaho
1. okt 2013

@rokytka11 to je nádhera moooc gratuluju 😉

danaho
1. okt 2013

@laura35 krásně jsi to napsala. Můj přítel už 2 děti má a po pravdě ho obdivuju,že tohle všechno se mnou absolvuje. Je si ce ješitnej jako každej chlap,ale už sám přemýšlí o té dárkyni. Ale nechce předbíhat. Ještě máme jednoho vlastního sněhuláka. 🙂

majka43
1. okt 2013

@rokytka11 Já pak měla testy taky skoro stejný a čárka zesílila pořádně až 17 den po Ketu.

stastenka42
1. okt 2013

@danaho 4 ivf z vlastnymi,4 darkyne...ale tehu len z darovanych.. snad to dotiahneme uz do uspesneho konca🙂🙂

stastenka42
1. okt 2013

Dnesna hematologia dopadla na vybornu,sice pichat budeme dalej ale vraj vysledky ukazkove🙂🙂este najdolezitejsi zajtrajsok a zacnem si spokojne uzivat tehu....

majka43
1. okt 2013

@stastenka42 Krásný.

majka43
1. okt 2013

@stastenka42 Na kolikátou to zítra máš?

stastenka42
1. okt 2013

@majka43 na 9 hod...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre