• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
@majka43 Pokud bude vše jak má,dostanu jí v úterý 8.10.,to jdu na kontrolu a měla bych být 8+5.
2. okt 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 ze vraj je to zvysok plodoveho obalu ktory sa nevstrebal...uvidim večer čo mi povie odbornik....
2. okt 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 V sedm držím palce.
2. okt 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, mooooooooc děkuji za palečky a že jste na mě mysleli. Dnes HCG 533. :sunglasses:
2. okt 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@rokytka11 No vidíš, je to jak má být. Krásný nárust. Už víš, kdy jdeš na UZ?
2. okt 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 super gratuluju :wink:
@stastenka42 věřím,že to dobře dopadne :dizzy_face:
2. okt 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rokytka11 gratuluju :dizzy_face:
2. okt 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninka.b1 Ahoj já teď řeším to samé. U mě je problém asi ve věku. Spermio je vpořádku a i vajíček mám stále dost. Ale moc embryí mi nevydrží a na PGD vyšetření jsou všechny špatný. Rozhoduji se jestli jít do dalšího cyklu s dárkyní a nebo zase risknout svoje vajíčka.
2. okt 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 no vidisss :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 objednala ma az na16.10.ale ja sa chystam v utorok na tajnasa :wink:
2. okt 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danaho Děkuju.
2. okt 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota nevydrzis co?? Ani sa ti necudujem:grinning::grinning::grinning: ja by som najradsej chodila kazdy tyzden:grinning::grinning:
2. okt 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 GRATULACE k průkajdě!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: :slight_smile: :wink:
2. okt 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 jsem ráda, že se miminečko má k světu a je s ním vše vpořádku. No, to že do půl těhotenství je to trochu rizikové, to ti asi na nervíkách moc nepřidalo, držs se a mysli pozitivně, dnes večer budeš moudřejší :wink: . Budeme držet palce holt o pár týdnů déle, ale vše dobře dopadne.
2. okt 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 na UZ jdu příští týden ve středu odpoledne.
2. okt 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 Jo to já jedu ten den na hematologii, tak to mě to uteče.
2. okt 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danaho mne to nik neponukol a pravdu povediac ešte som ani k takemu rozhodnutiu nedospela,, je to možno odo,mna povrchne ale ked na to myslim tak mam pocit že by to nebolo moje :frowning2: je to take tažke!!!!!
ja mam za sebou 3xMA cca okolo 7tt,, s toho jedno IVF ešte mam dvoch mrazačikov ale myslim si že bude to to iste, že su chybne :unamused: asi embryjka
ja som mala ale 26 tých oocytov či ako sa to vola ale ostali mi iba 3 vhodne na vloženie,, asi je to malo s tolkych, nie?
ak smiem vedieť kolko maš rokov? a prečo to ma suvis s vekom ked maš dosť vajičok? mne v centre povedali, že ked ti ostane menej je to vlastne dobre, lebo že ostalo iba to najlepšie a najschopnejšie :confounded:
2. okt 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninka.b1 tak to bych po 1 IVF ještě nepřemýšlela nad darovanými vajíčky. Máte genetické a imunologické vyšetření? On je každý cyklus jiný a tak někdy zbyde embryí víc a někdy míň.
Mě je 38. Vajíček mývám do 10 ale ty embrya co zůstanou jsou špatný geneticky.
2. okt 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danaho genetiku mame OK, imunologia niečo s bunečnou imunitou beriem prednison. Ale embrya nemame vyšetrene dr nas odhovoril, že je to nepresne :unamused: doslova by som povedala, že ma odhovoril, že ked mame genetiku OK, že nam to je zbytočne.
ty maš niečo s genetikou? alebo ste chceli dať vyšetriť embrya?
2. okt 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninka.b1 genetiku máme oba s přítelem v pořádku. Nechali jsme si vyšetřit embrya když jsme potratila a měla biochemické těhotenství. A tam se chyby bohužel ukazují. Tobě je kolik let?
2. okt 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danaho Ja mam 29r a mam diabetes,, čiže žiadna slava!
2. okt 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 Roste krásně!Gratulka!!!!! :wink: :grinning:
2. okt 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninka.b1 v minulem car me do toho tlacili, v soucasnem jsme vyzkouseli vse mozne. U me je duvod velmi nizke amh, tzn. vajicka uz se mi temer netvori.
2. okt 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninka.b1 v te situaci bych nepremyslela nad DV. tolik MA spis ukazuje na nejaky geneticky nebo imunologicky problem. Tato vysetreni mas? Aaa uz ctu dal. Tak bych trvala na vysetreni embrya. Kazdopadne duvod k DV zatim nevidim.
2. okt 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 dakujem ti si zlata! uvažujem nad tym vyšetrenim genetiky embryí ale na tych dvoch čo mam v mrazaku sa to už neda, tak jedine dalšie IVF...
Inak gratulujem vidim, že tebe to vyšlo :wink:
2. okt 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninka.b1 ano, my se jiz brzy dockame naseho darecku :slight_smile: .
2. okt 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ninka.b1 přesně jak ti napsala @misha83 také bych to vyděla na to vyšetření embrya. Na DV zatím nemysly :slight_smile:
2. okt 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky zkoušeli jste před DV někdo minimálku? Pořád přemýšlím nad všemi možnostmi.
2. okt 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danaho ano, nativ i minimalku.
2. okt 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 a jaký je rozdíl mezi nativem a minimálkou? Před 2 lety jsme to AMH měla ještě docela dobrý,dneska nevím. Ale spíš jde o tu kvalitu vajíček než o počet. Tak nevím jestli má smysl do něčeho takového jít. Co myslíš? A taky nevím jestli to dělají všechny CAR.
2. okt 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok