Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
25. jún 2009

Teraz je to určite s robotou ťažké. A ako dlho si už doma?

nelynka
25. jún 2009

od polky januara

maahuliena
25. jún 2009

nelynka 😵 to vieš.. zbehlo to rýchlo... ale tak nevadí, že su darcovské... vlastne už su "moje-naše" a ja verím, že to vyšlo 🤐 😵 2deň mám asi všetky príznaky tehu 😅 som taka unavená 😒 , no bud je to z liekov alebo z tehu... dozviem sa zachvíľku 🙂 😉 resp. už čoskoro 🙂

nelly takže nepracuješ? 😕 😕

nelynka
25. jún 2009

maahul to bude z tehu, citim te ti to vyslo 😉

nie nepracujem, pracujem doma za PC hehe 😀 😀 😀 😀 tukam a prispievam na kona 😀

maahuliena
25. jún 2009

nely, ja som na PN... v poslednej dobe som ani nebola na MK, ale teraz som rada.. a hlavne som si oddychla a zase tu vidím veľa super "tváričiek" tak prispievam častejšie 😵 😀 teda stále 😀 😝 😅 😵

nelynka
25. jún 2009

ja som tiez bola na PN po ET..troska si oddychnut..
a teraz je pravda ze som oddychnuta az az 😀

maahuliena
25. jún 2009

a nečrtá sa nejaká prácička? 😒 😒 či teraz nehľadáš?

mimka29
25. jún 2009

No ešte že ste tu baby, lebo niekedy som si tu písala aj sama 😀

melynka tak si ešte doma oddýchni narobíš sa ešte za celý život dosť.

maahuliena
25. jún 2009

mimka 🙂 😉
ja som veľmo rada za tu PN, fakt 😒 by ma porazilo v robote 😅 🙄 jua sa dosť nabehám a také stresy jak hovado 🤐 😅 🙄 a byť tehu.. už neprídem do práce 😲 😲

nelynka
25. jún 2009

maaahul hladam stale ale bud sa vobec neozvu alebo dakujeme naslis me si ineho kandidata...

mimika lenze uz nemam moc casu, aj tatik mi povedal ze do roboty ist nemusim kym mam podporu ale tu buduci mesiac dostanem posledny krat a potom uz nic :((

mimka29
25. jún 2009

Nely najlepšie je to skúsiť cez nejakého známeho, nemáš niekoho takého, kto by ťa niekde odporučil, vieš dnes sa už nedá pomaličky ani k lekárom chodiť, keď nemáš známosť.

nelynka
25. jún 2009

mimus vies ze keby som mala uz davno robim..
kamaratka mi pomahala k nim do firmy, ale bohuzial nevyslo to..doje..ala som druhe kolko a potom vraj ma nechceli lebo som mlada a este nemam deti ale ofikos mi bolo povedane ze koli tomu ze neviem dobre anglicky...
kamarat jeden sa mi pozera tu po okoli, je od nas z Kolina a druhy po prahe..a chcu strasne aby som zacala hravat (DJ) ze im chyba baba do teamu ale to je tak ze za to moc nedostanem, to by som robila len tak ako bokovku sem tam..

mimka29
25. jún 2009

U mňa, keď som chcela zmeniť robotu bol veľký problém cudzí jazyk, lebo ja som úplný antitalent na jazyky.

nelynka
25. jún 2009

takl ja viem troska anglicky ale potrebujem hovorit a mam len gympel - anglictina a to je malo..
lenze na vecsinu lepsich pozicii chcu minimalne komunikativnu anglictinu a to ja viem len malicko

maahuliena
25. jún 2009

nelly, dufam, že sa čoskoro na teba usmeje šťastie a najdeš si dobru prácu 😉 😵 treba hľadať stale 😉 😵

nelynka
25. jún 2009

maahul ved hladam, aj dneska som nieso nasla a poslala..no uvidime snad hej

maahuliena
25. jún 2009

veriiiim tomu, je to o držku v dnešnej dobe 😒 😒 a v tejto poondenej kríze 🙄 🙄 držíím palcuchy 😉

nelynka
25. jún 2009

dakujem, budem musiet uz nieco behom mesiaca najst inak som v prdeli

vika34
25. jún 2009

ahojte,mimka verím ,že všetko bude o.k.
zdravím nové v tejto témičke
maahuliena držím palčeky,to už budeš asi zajtra testovať?Drž sa
dnes som bola pre papier na tu hrčku na prsníku a začnem to budúci týždeň vybavovať

dianan
26. jún 2009

ahojte krásky...dnes nikde nikoho...asi všetky pracujeme... 🙂
tak vám prajem pekný a hlavne slnečný víkend....a mimke veľa trpezlivosti,aby to do pondelka všetko v pohode vydržala.. 🙂

mimka29
26. jún 2009

Babulky, nepomohli ani modlitby. Stimulku na ET mi prerušili a embryjka budú v pondelok mraziť. Ešte dnes boli všetky 4, tak musím na nich silno myslieť, nech to nevzdá ani jeden bojovník.

Krásny víkend, CMUK

dianan
26. jún 2009

ajj mimka...no akurat sme spolu písali.....no to je škoda.....rozbehla sa mrška???
no nevadí čo už....tak budu mrazené...povedali,aký bude další postup??

mimka29
26. jún 2009

Ahoj dianan - prišla tá hnusná mrcha a vo veľkom stýle. 7. júja idem na kontrolu do Brna a od ďalšej mrchy ak bude všetko ok tak začínam prípravu znova. Teraz sa len modlím, aby embryjka prežili všetky a boli všetky schopné na zmrazenie, lebo ak nie tak to by bol poriadne drahý pokus. Dnes som to všetko zrátala a vyšlo nás to mimo nafty a dialničných známok a času 5.000,- eur.
Vieš prvá dohoda s lekárom bola taká, že oni musia vystimulovať veľa vajíčok, aby sme neplatili iba za jeden ET tak veľa peňazí, ale aby boli aj minimálne 1-2 kety, ale ktovie či zo 4 embryjok budú všetky schopné na zmrazenie aj keď prežiju PK. Musím rýchlo zahnať tie pochmúrne myšlienky a posielať im do Brna iba pozitývnu energiu.
Krásny víkend 😉

maahuliena
26. jún 2009

mimka, to fakt? ☹ no ale ja verím, že sú to bojovníci, a zvládnu to 😉 treba veriť 🙂

mimka29
26. jún 2009

maahulienka dík - ja im verím a môj manžel ešte viac (on snáď nikdy tak neveril, že to vyjde). Veď keď prežili už druhý deň, tak sú veľký bojovníci. Z koníka viem, že sa ich najviac pretriedi po prvom dni a potom je ešte kritický tuším 4 deň. Len oni ma dnes uviedli do tohto stavu neistoty, lebo keď mi dnes volali, že všetky sa ďalej delia, tak povedali, že mi dajú vedieť v pondelok, či budú všetky schopné aj na zmrazenie. Tak preto tá neistota.

mimka29
26. jún 2009

A čo ty zajtra budeš testovať, alebo si nám niečo zatajila 😀

maahuliena
26. jún 2009

mimi... no ved to.. ta neistota je strašná ☹ 😒 ale je dobré, že veríte 😵 Snáď budu 4 mrazáčiky 🙂 a utroš berieš? asi nie, tuším si ho mala mať od dnes 😒

ja som testovala, s malilinkou dušičkou a tak to aj dopadlo 😝 😅

mimka29
26. jún 2009

Utroš som si dala iba ráno a nateraz som vysadila všetky lieky. Možno preto mám takú pochmúrnu náladu, alebo mi chýbajú v tele všetky tie hormóny 😒 ako taký hormonálny absťák 😀

Ako to dopadlo, nebol tam ani len malinký náznak, ani len čiarkovský duch?

maahuliena
26. jún 2009

a teraz pôjdete o mesiac na KET?

testík dopadol no tak, že bola druhá palička, ale slabulilinká, tak som test opakovala teraz a už ju videl aj mm, ale tak uvidíme, či bude siliť 😉 ešte je dnes relatívne skoro, my sme nemali PK 😉 a som 8dpET 😉

nelynka
26. jún 2009

maaaaaahuuuuuuulll
ja sa tak tesim (ale potichucky zatial dobre?)
verim ze to bude vsetko OK a budu dvojickyyyy 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre