Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

stastenka42
14. okt 2013

@majka43 ano svojim sposobom aj my tak..len my budeme musiet prehodit izby lebo do spalne sme minuly rok kupili novu postel,ale obrovsku kedze sme neratali s babatkom tak sa nam nezmesti postielka...mame tam roldor a s tym neurobime nic,tak prehodime postel....

majka43
15. okt 2013

Tak holky kde jste?

stastenka42
15. okt 2013

Tak ja som vcera pozerala tv noviny a bol tam prispevok o tehotnej mamicke ktoru priviezli do nemocnice uz s mrtvym babatkom v brusku a ona tiež zomrela....ja som sa rano zobudila spotena a ten sen mam pred ocami...snivalo sa mi ze som bola s mamou a jej prislo zle,tak som jej vola zachranku,po ceste do nemocnice mi lekarka vestila a povedala ze som tehu,ale ze moj mm ma opusti ale najhorsie ze sa mi narodi krasne,zdrave al mrtve dievcatko...hrozny sen,hned som sa zobudila a stale na to myslim....

majka43
15. okt 2013

@stastenka42 To jsi byla rozrušená z těch zpráv, já je naštěstí moc nesleduju. Sny se plní ze čtvrtka na pátek, tak buď v klidu.

stastenka42
15. okt 2013

@majka43 praveze ani ja tie krimi nepozeravam ale vcera som kuk a...fuj..idem k mamine na kavu,mam vychadzku do 12 tej...

megie4
15. okt 2013

Ahoj holky.Já zas taky pořád dumám,jak se mimču asi daří.Včera jsem měla takové křeče v břiše,že jsem se až bála,ale zatím je vše v pořádku.Pro mě je největší strašák zamlklý potrat,nemůžu to dostat z hlavy,jak moc se bojím.Ale na druhou stranu si říkám,když máme embryjko od zdravých dárců,tak proč by...Je to děsný,to čekání na další kontrolu.Včera jsem si objednala ten domácí ultrazvuk na poslech srdíčka,už nevím,jak jinak se uklidnit.Snad to bude fungovat.Máte s tím někdo zkušenost?

misha83
15. okt 2013

@megie4 vim, ze to cekani je na palici, ale bude lip, fakt jo. Myslis ten angelsounds? Ja toho moc zastance nejsem, pac kdyz nemuzes najit zrovna srdicko, tak to cloveka jeste vic stresuje, ale spoustu holek to naopak uklidnuje. Tak uvidis.

megie4
15. okt 2013

@misha83 Tenhle se jmenuje baby sounds a je o něco dražší,tak snad bude i kvalitnější.Měl by zachytit srdíčko už mezi 10.a 12.tým týdnem.Kéž by už bylo alespoň po tom screeningu a po 1.trimestru,pak už snad budu malinko klidnější,když už se snižuje riziko potratu až o 65 procent.

majka43
15. okt 2013

@megie4 Já mám angelsounds a zrovna dneska jsem si poslechla srdíčko, abych se uklidnila. Taky mám pořád strach ze zamlklýho těhu.

misha83
15. okt 2013

@megie4 hlavni je, ze budes v klidu. Ono to zni blbe, ale kdyby k ZT doslo, tak ti bohuzel nic nepomuze. Udrzet nervy na uzde je tezky, moc doufam, ze brzy prekonas prvni trimestr,, pak je clovek preci jentrosku klidnejsi.

megie4
15. okt 2013

@misha83 já vím,že ani domácí utz.nezbrání případným potížím,ale je to alespoň lepší,že snad budu klidnější. 😅

megie4
15. okt 2013

@majka43 A od kolikátého týdne ho používáš?

stastenka42
15. okt 2013

@megie4 aj ja som si povedala ze po screeningu budem kludnejsia,ale nieje to pravda😉som rovnako nervna s ciernymi myslienkami ako ty aj teraz:-\ a to bude podla mna trvat az do porodu....

misha83
15. okt 2013

@stastenka42 nn, az budete citit pohyby, tak bude lip 🙂.

stastenka42
15. okt 2013

@misha83 kedy si ty zacala citit prve?

majka43
15. okt 2013

@megie4 Od jedenáctýho.

majka43
15. okt 2013

@stastenka42 Tak mě to dneska přišlo.

sweetest
15. okt 2013

@majka43 To je kjááásný 😉

stastenka42
15. okt 2013

@majka43 no to je nádhernééééééé dobre si kupila 😀 😀 😀 😀 ja hned ako pojdem z poradne a mozno už budeme vediet čo to bude ,utekam kupit mimču....a kde si to objednala|?

majka43
15. okt 2013

@stastenka42 Tady na koníkovi, stálo to 324 i s poštovným. Je to neutrál a má tam paní 3 různý druhy.

stastenka42
15. okt 2013

@majka43 to važne...super...na bazari?

majka43
15. okt 2013

@stastenka42 Hele dala jsem si to do oblíbených, ale nevím, kde to najdu.

majka43
15. okt 2013

@stastenka42 Musela bys jít asi na českýho koníka. Když klikneš na Balíky/mix oblečení pak Unisex a nejmenší velikost, tak uplně dole to najdeš.

stastenka42
15. okt 2013

@majka43 super pozriem......pekne...dnes som bola v pozriet v robotke a dalsie tri osoby ma otipovali na chlapca 😀 😀 😀 vraj preto lebo priberam do zadku.... 😀 mam ho už riadny J.LO sa može schovat

majka43
15. okt 2013

@stastenka42 Je to tam v krásným zeleným na chlapečka. To se mě moc líbilo, ale když já budu mít asi tu holku, tak jsem vzala v bílém.

stastenka42
15. okt 2013

@majka43 aj mne veštili dievča 😀 ale ja uverím čo to je až ked to uvidim 😀 😀 😀 ale zelena je dobra aj pre dievčatko 😀 😀 😀 😀 pojdem to pozriet

stastenka42
15. okt 2013

@majka43 nasla som taky za 285,že?

majka43
15. okt 2013

@stastenka42 Jo 285 a ta prodejkyně má nick dapik

majka43
15. okt 2013

@stastenka42 Že ta zelená je krásná?

stastenka42
15. okt 2013

@majka43 ano ano....peknaa pozerala som aj na sk konikovi aj tu su take baličky ale drahšie...sa mi oplati obj z českeho aj s poštovnym to vyjde lacnešie ...u nas že 25 €

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre