• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
@majka43 jejda, to jsem se upsala ne 1.8. ale 1.6 jsem to ale popleta - proto ne lvicek ale blizenec :grinning:
18. okt 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rokytka11 tak to jo, to je blizenec. No vidis, taky mi to kohlo dojit, ze to bys hooodne prenasela :grinning: .
19. okt 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 no to bych měla malé sluně :grinning: hahahahaha. Dneska jsem v posteli spala s průkajdou, nejsem normální ale když já mám radost jako malá holka. :grinning:
19. okt 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rokytka11 To já budu mít berana. To bude beran, kozoroh a štír v jedný domácnosti. No to jsem zvědavá jak nám to půjde.
19. okt 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Berana? ...neplateš se drahá? Ten je 21.3. - 20.4. My budeme mít přeci býka :grinning: 21.4. - 21.5. i když bych také raději berana, jako já. Už mám doma rybu(manžel), jedna dcera lev a druh střelec, tak jeět berana, to by mi chybělo :grinning: :grinning:
19. okt 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Ty jo pletu já to brala podle mámy že je v dubnu, ale ona je už šestýho, tak to bude býk.
19. okt 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweetest No to vyjde nastejno, samý tvrdý palice.
19. okt 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka43 To máš pravdu :grinning: :grinning: Ale u mě je možné, že květáka vrhnu dříve, tak bych toho berana mohla stihnou k narozkám, to by byl DÁREK :wink: První jsem měla o týden dřív a druhou o 3 týdny...
19. okt 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
My budeme mat berana:grinning::grinning: vsetci za sebou budeme mat narodeniny...kazdy mesiac jeden..ryba,baran,blizenec...
19. okt 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holčiny moje zlaté,potřebuju radu.Od rána mě příšerně pálí žáha až se mi z toho zvedá žaludek.Myslíte,že si můžu vzít Rennie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 Já ho brala, teď už mám docela klid, ale někdy večer po něm sáhnu.
19. okt 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 Můžeš ho v těhu i při kojení, je to tam napsaný.
19. okt 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Díky moc! :dizzy_face: Kamarádka mi radila mléko,ale nějak nezabírá,tak jsem už nevěděla co.Ale vím po čem to mám,vždycky když sním něco sladkého. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 Klidně si ho dej.
19. okt 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 Taky jsem zkoušela mlíko, vypila jsem půl litru a pak se pěkně poblila, tak to už nezkouším.
19. okt 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 Mě to dělalo hodně ovoce, třeba broskve, tak jsem se teď vrhla na kedlubny, ty mě dělají dobře. Když mě je večer zle, tak kedlubna zabírá dobře, líp, než lízátka pro těhotný.
19. okt 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Taky je mám koupený,tak vyzkouším.Teď snad zabere ten reňák :grinning: Já teda nezvracím,díkybohu,ale dneska už jsem k tomu neměla daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: No,a taky mám za 14 dní nahoře dalších 2 a půl kila :astonished: :sweat_smile:,takže už jsem na 72,5kg-děs.Doufám,že mi nevynadaj,že moc přibírám,ale přitom se nijak zvlášť necpu,ach jo. :unamused: :dizzy_face:
19. okt 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 Ještě mě pomáhá zázvorový čaj.
19. okt 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43
@megie4
Ještě, že ani nevím co to žáha je a špatně mi také není ani omylem :slight_smile:
19. okt 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Závidím! :slight_smile:
19. okt 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 Třeba ta žáha také někdy přijde :wink: Ale fakt nikdy mě nepostihla, tak opravdu nemám tucha co to je. Špatně mi bylo při druhé dceři, to jsem problila 2 měsíce, tak jsem to dala i za první a teď u třetího nic....ani bych neřekla, že jsem těhotná :grinning: :grinning:
19. okt 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Taky závidím, mě už to drží sedmý týden a už je to fakt na palici.
19. okt 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Bude dobře, neboj :wink: Já si také myslela, že umřu,blila jsem celé dny,nemohla jsem ven,nic jíst, nemohla jsem cítit žádné jídlo...děs!!! Proto jsem fakt ráda, že teď ani nevím, že jsem těhu...kromě toho špeku po hormonech na břiše :grinning: :grinning:
19. okt 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest tak ja mam to mam rovnako ako ty:grinning::grinning::grinning: mne tiež nic nieje...keby ma sem tam nebolelo brusko roztahovanim maternice tak tiež neviem ze som tehulka:wink: asi to budu fesaci:wink:
19. okt 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Mě ani ten podbřišek moc nebolí, už je holka děloha asi vytahaná po předchozích těhu a roztahuje se lépe :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweetest to Ano:grinning::grinning::grinning: ved toto bude tvoje tretie ako vidim:grinning: a ktory si tyzden? Neukazuje ti tyzden ..
19. okt 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Jj, třetí a uvidíme zda ne ještě poslední :grinning: :grinning: Začínám 13.tt :slight_smile:
19. okt 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest tak to super,mas velke pomocnicky:wink: u nas je to urcite nase jedinatko..nemame mrazaky,toto bol nas posledny mrazacik a kedze som v menopauze nehrozi ani zazrak:slight_smile: Ale sme stastni aj za toto miminecko...
19. okt 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je zase noc. Večer asi 2 hodiny šílený bolesti zad mezi lopatkama, pak mě přepadlo blití a bolesti v tu ránu zmizely. Od tří v noci vzhůru, pak jsem to nevydržela, vstala, nasnídala se, protože jsem zjistila, že s prázdným žaludkem po večerním blití už neusnu, jen jsem dojedla, znovu jsem se poblila a teď jdu ještě zkusit usnout. Kdy už to přejde?
20. okt 2013 o 04:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 chudinka,jak ti je? Ja som tuto noc tiež dobre nespala..bolia ma krize a neviem si najst polohu... A kedy to prejde? Ked porodime urcite:grinning::grinning::grinning:
20. okt 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok