Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
23. okt 2013

@agneszka Pořád lepší, když se najdou příčiny teď, než jít na další nevydařenej pokus. Já kdybych věděla o tý špatný krvi hned, tak už to mohlo třeba vyjít dávno.

majka43
23. okt 2013

@misha83
@stastenka42 Jak je? U nás pěkně hnusně, venku mrholí, tak jdu něco zabalit.

stastenka42
23. okt 2013

@majka43 Ahojky,u nas je nadherne,slniecko,teplo,parada...zase mam obdobie kedy ma chytaju pochybnosti..odrazu ma prestalo boliet brusko,skorej len take sem tam,tak dufam ze to neznamena nic zle...

majka43
23. okt 2013

@stastenka42 Mě teď taky moc nebolí. Za to prsa, ty jo. Hlavně bradavky

stastenka42
23. okt 2013

@majka43 tak prsia citim aj ja..dnes vela...včera trochu menej...a nešupu sa ti bradavky?? Ja si musím každy den dat vrstvu kremu,lebo ako keby boli suche,také šupinky sa robia ked zabudnem..

majka43
23. okt 2013

@stastenka42 To ne, mazat si je nemusím. Stejně budu muset už koupit nějaký krém na strie, ale ještě nevím jaký.

stastenka42
23. okt 2013

@majka43 ja sa zatial natieram stale pletovym mliekom...

stastenka42
24. okt 2013

@majka43 ako vysledok krvicky?

majka43
24. okt 2013

@stastenka42 Když to přepočítali s věkem dárkyně, tak negativní.

majka43
24. okt 2013

Tak od minulý kontroly z 1.10 jsem přibrala 1kg.

sweetest
24. okt 2013

@majka43 To jsem zvědavá na mou váhu zítra 😀 😀 po 14. dnech. Ale jím málo a nevidím na sobě zatím nic, ani pupík, jen ten lehký špek z hormonů 😀 😀
@stastenka42
Ahooooj 🙂 Tak jsem Vás holky přišla pozdravit. Je mi super. Nic nebolí, není špatně, chuť na sex obří...tak vzrušivá prsa jsem měla jen v minulém těhu a teď se historie opakuje. Manžel mi na mě sáhne a uáááá! 😀 😀 Včera bylo erotické odpolko-podvečer. Manžel nestačil sbírat čelist ze zěmě 😀 😀 😝 Dnes už jsem mu zakázala mi sahat do výstřihu 😉

stastenka42
24. okt 2013

@sweetest ha ha ...som sa pobavila..teraz ani mna nic neboli,myslim brusko,len prsia...Ale ked pises o tej vzrusivosti tak jamam ttaku chut na sex ako este nikdy...mam to asi tyzden..Ale mam absolutny zakaz od gyndosky☹☹ ach jo...

stastenka42
24. okt 2013

@majka43 tak ja som pribrala od 2.10. dalsie dve kila☹☹☹ vsetko mi ide do zadku,zachvilu budem mat zadok ako skrinu...

majka43
24. okt 2013

@stastenka42 Já teď jednou, nebo dvakrát denně bliju, tak asi proto. A většinou večer, tak chodím spát s prázdným žaludkem.

majka43
24. okt 2013

@sweetest U mě je sex taky tabu. Ale minulý týden, nevím co se mě zdálo, ale probudil mě krásný orgasmus. Po tý pauze se ani nedivím a klidně bych si to zopákla.

stastenka42
24. okt 2013

@majka43 to sa stalo aj mne😀😀😀😀 dokonca som citala tu na koniku o tom,ze sa to v tehu casto stava...takze mozeme len snivat😀😀😀😀

misha83
24. okt 2013

Jo holky tak sex... V prvnim trimestru jame nesmeli, a v tretim zase ne. A kdyz jsem vcera manzelovi rikala, ze bysme uz treba mohli, ale vzapeti jsem dodala, ze je stejne neuveritelny, ze doktor uz spodem nahmata hlavicku, tak jsye mely videt tu reakci. Nejdriv se malem utopil ve sklenicce vody co prave pil a pak rekl, ze jwdiny sex bude skrabani na zadech. Ze on do hlavicky stouchat nebude 😀 .

sweetest
24. okt 2013

@stastenka42
@majka43
Mě tedy dr. nic nezakázal, spíš se umravňuji sama 😀 😀 Ty hormony 😉 Jo a orgasmus ve snu, to znám také, naposledy v so ráno, pak mě vzbudil močák a bylo vymalováno 😀 😀

stastenka42
24. okt 2013

@misha83
@sweetest ha ha...sme dopadli....

sweetest
24. okt 2013

@stastenka42 Na "stará" kolena budeme bažit po sexu jak v 17ti 😀 😀 😀 😀

misha83
24. okt 2013

Ani mi nemluvte, nas dost zivy sexualni zivot dostal zabraz, ale tak ten prcek za to stoji 😉 . Doufam, ze se to nezapomina 😀 .

sweetest
24. okt 2013

@misha83 😀 To je jak s jízdou na kole 😉 😝

stastenka42
24. okt 2013

@sweetest to ano...az je to smiesne...ale ty aspon nemas zakaz😉
@misha83 aby sme si na to nezvykli:-P nechcem vidiet tu pavucinu co mi tam narastie za ten cas:-P:-P

sweetest
24. okt 2013

@stastenka42 Hele, vše se může změnit 😉 Pokud mě začne zlobit čípek jako u první dcery a budu muset na steh, mám po ptáku tak jako Vy teď 😀
A jaká pavučina? Existuje i nekoitální formy sexu 😉 :-P

stastenka42
24. okt 2013

@sweetest ja viem...to sa tak hovori:-P

sweetest
24. okt 2013

@stastenka42 Však já také vím 😀 😀 😝

misha83
24. okt 2013

@sweetest @stastenka42 tak pozor damy i na dalsi formy sexu ma manzel nazor 😀 . Pry bych se u toho nemela vzrusit, pac kdyz zvlhnu, tak malej vyklouzne 😅 . Tak to teda nevim, jak by chtel, aby me to nevzrusilo, navic myslim, ze to by se mu taky nelibilo 😀 . On ma chudak o nas takovej strach.

sweetest
24. okt 2013

@misha83 😀 😀 to je tedy názor...vyklouzne 😀 😀 😝 Tak ani tohle by mě neodradilo :-P A když by nechtěl on, poradím si sama 😉

stastenka42
24. okt 2013

@misha83 tvoj mm nema chybu😀😀

misha83
24. okt 2013

@sweetest
@stastenka42 no ja mu nabto rekla, ze kdyby to bylo tak jednoduchy, tak na porodnich salech nejsou balony, ale eroticke pomucky 😀 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre