Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

agneszka
24. okt 2013

Ahoj dámy,vidím,že probíráte sexík..v těhu před mnoha lety to byl madakr,sem chtěla furt,tehdá manžel nestíhal 🙂
Ale jinak jsem vám chtěla písnout ,že výsledky hysteroskopie dopadly naštestí na jedničku,všecko je OK,žádné infekce nejsou přítomny. takže mne čeká ta biopsie a to 21 den cyklu a mělo by to být předběžně 13-14.11.2013,Macháč ještě upřesní emailem.Docela se bojím,je to něco neznámého,měla jsme to někdo? Utrhnou mi kousek sliznice ,prý to bude pak lépe připraveno na KET.

sweetest
24. okt 2013

@agneszka Držím palce,aby bylo vše v poho. Jj, sex ...to je téma 😉

majka43
24. okt 2013

Teda pěkně jste to tady stihly probrat. Přítel si taky ze začátku myslel, že bych ho mohla udělat s tím, že by to se mnou nic neudělalo. No zjistil, že tak to nejde, tak si to dělá radši sám.

majka43
24. okt 2013

@agneszka Já na tý biopsii byla, ale už si to moc nepamatuju, je to přes 20 let.

megie4
25. okt 2013

Teeeda,jednou tady nejsem a zrovna se probírá takové zajímavé téma 😀 😀 Tak kočky,dnes o půl 12 náš první NT screening v životě-držte nám palečky-bojim(asi jako každá maminka) 😝 😅 A jinak přeju všem krásný páteční den. 😉 🙂

majka43
25. okt 2013

@megie4 No tak se pochlub, jak je to se sexem u tebe? Budu na tebe myslet a čekat na fotečku.

megie4
25. okt 2013

Ahoj kočky.Tak dnešní screening se nekonal.
@majka43 Minule jsem to napsala špatně,mimi měřilo 2,6 a dneska mělo 5 cm.(promiň,zbytečně jsem tě děsila,nějak jsem to popletla) Odpovídáme sice 11+4,takže stále o 2 dny starší,ale pořád jsme ještě moc malincí na screening,takže další pokus příští pondělí.Bylo to ale to nejkrásnější,co jsem v životě viděla,jak sebou miláček hází a kope nožičkama a mává ručkama.Bulela jsem jak želva,za prvý jak mě to dojalo a za druhý,že jsem přece jen byla trošku zklamaná.Ale co,zlatíčko moje to určitě za ten týden dožene. 😵

stastenka42
25. okt 2013

@megie4 ale to je super ze si videla drobceka...no ja som tiež bola 12+1tt a drobcek mal 6.97cm...musís vydrzat,hlavne ze je vsetko ok😀😀😀

sweetest
25. okt 2013

@majka43
@stastenka42
Ahoooj těhulky, tak dnešní utz k NT naprosto v pořádku, květáček velký 6,8cm ( 12+6tt ) a jak řekl dr., velký pohodář...válel se v děloze jak vandrák v červenci 😀
Další poradna 13.11., dostanu žádanku na předoperační vyšetření k praktikovi, neb mě 21.11. čeká menší zákrok...steh na čípku. To abych se nezačala otevírat předčasně a nemusela trávit čas v nemocnici 🙂 Doufám, že jste v pořádku a pohodičce 😉

stastenka42
25. okt 2013

@sweetest tak parada😀😀😀 hlavne ze je broucek v poriadku😉😉 to co ti budu robit to je cerklaž?

sweetest
25. okt 2013

@stastenka42 Ano, je to cerkláž., já to říkám lidsky 😉 " steh " 😀 A děkuji!!! 🙂

stastenka42
25. okt 2013

@sweetest tak uz patris medzi nas nesexujuce😀😀😀😀😀 . To bude dobre uvidis😉

sweetest
25. okt 2013

@stastenka42 Ještě neee....cerkláž bude až 21.11. do té doby můžeme sexovat a po zákroku to půjde také. Jen nějaké lehčí omezení pohybu hned po zákroku a pak zase klidně jupííí sex 😀 😀 😀 😀 😝
V prvním těhu jsem ho měla také ( steh ) a bylo to ok...myslím ten sex 😉 Alespoň spermije nebudou ovlivňovat čípek, když bude sešit 😀 😀 😀

stastenka42
25. okt 2013

@sweetest 😀😀😀😀 tak ja ti to prajem a budeme ti tiško zavidiet....

sweetest
25. okt 2013

@stastenka42 Dííík 😅 😵

majka43
25. okt 2013

@megie4 To nevadí, aspoň ho uvidíš za chvilku zase. Mě na screenigu válel sudy. A fotečku ti nedal?

majka43
25. okt 2013

@sweetest Taky byl naštvanej, že ho budíte viď, jak ten můj drobeček vždycky.

sweetest
25. okt 2013

@majka43 Nebyl, jen ležel a relaxoval 😀 😀 😀 Dr. říkal "velký pohodář" 😅

majka43
25. okt 2013

@sweetest Ten můj ležel asi minutu, pak se naštval, šel na čtyři a vystrčil zadek.

majka43
25. okt 2013

Já se tááááák těším na středu. Na poradnu.

sweetest
25. okt 2013

@majka43 😀 😀 😀 můj se povaloval a když chtěl dr juknout na xichtít, tak si tam dal ruce 😀 😀 , když se na něj šel kouknout odspodu..postavil se na hlavu 😀 😀

majka43
25. okt 2013

@sweetest A fotku máš?

sweetest
25. okt 2013

@majka43 Ale jistě 😀 😀

sweetest
25. okt 2013

@majka43 To je fotka když mu dr. měřil ta záda 😀 , pak se otočil a švihnul s sebou na záda a flink 😀 😀 , xichtík neukázal 😅

stastenka42
25. okt 2013

@sweetest tak to si mala stastie...nas drobcek ani sekundu nebol v klude...vkuse tanecky...ledva ho pomerala...

sweetest
25. okt 2013

@stastenka42 Njn, to bude celé tatínek 😀 😀 vše na pohodu 😉

majka43
25. okt 2013

@sweetest Krása.

sweetest
25. okt 2013

@majka43 Dík! 😵

megie4
27. okt 2013

@majka43 Prosímtě,chtěla jsem se zeptat,jak často posloucháš srdíčko s tím dom.utz.?Aby to nebylo nějak škodlivé... 😒

carlik
27. okt 2013

@agneszka no já taky byla na odběru sliznice asi před 20 rokama ve FN v Ol a prostě dalo se to vydržet...jestli jsi byla na OPU bez narkozy, tak je to něco podobnýho, připraví, štípne a hotovo 😉 myslím, že daleko horší byl RTG dělohy 😒
Tak přeju rychlý zákrok a ještě rychlejší otěhu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre