• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
@sweetest jeej..krasna..a uz mas aj brusko...super... :slight_smile:
8. jan 2014 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. jan 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata.Potřebuju poradit.Také máte teď v těhu takový hustý rosolovitý hlen?Mě to začalo včera a nevím,jestli mám jet raději na kontrolu nebo jestli je to v pořádku?Mám docela obavy,aby to nebyla hlenová zátka.Já nevím,jak to vypadá,když čekáme první mimčo a doteď jsem nic takového neměla. :unamused: Poraďte prosím.
8. jan 2014 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 no ja neviem,ale byvaju vytoky v tehu aj ja mam ale taky priesvitný ,bez zapachu ...teraz na poradni mi robila kultivacie a na kazdej mi kontroluje aj PH pošvy..zatial negatívne...pokial je to iné ako klasicky radsej chod...
8. jan 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Já právě doteď měla taky výtok,ale spíš vodnatý a ne tolik,tak se docela bojím.Asi zítra pro jistotu pojedu. :unamused:
8. jan 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 no tak radšej chod...aby nahodou.....
8. jan 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak dnešní poradna v poho. Mimiskovi se daří dobře, už to vypadá jako mini človíček. Jinak od zítřka mám antibiotika, měla jsem v moči streptokoka.
8. jan 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@megie4 Já mám taky výtok, ale vodnatý.
8. jan 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnešni poslední test a zítra už budem vědět jestli se zabydlel jeden a nebo dva bobišci :sunglasses:
9. jan 2014 o 11:14  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@megie4 Tak jak? Koukala jsem na www.porodnice.cz do poradny a Mudr. Koucký tam píše, že hlenovitý výtok je celé těhu a někdy, třeba při kašli může vyjít větší množství. Jinak ten před porodem je s příměsí krve :slight_smile: Tak snad bude u Tebe vše ok :slight_smile:
9. jan 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Jedu k dr. teď okolo druhé,tak pak dám vědět.Snad to bude o.k.,ale jistota je jistota.
9. jan 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak dnešná poradňa dopadla dobre, mimíškovi sa darí, len som mala vysoký tlak, ale doma ho mám v pohode. Vravela som im, že je to stresové, že mám vždy strach, aké správy mi povedia, ale ak sa to bude opakovať, pôjdem na sledovanie do nemocnice. Ďalšiu kontrolu mám o 2 týždne a to budeme mať aj morfologický ultrazvuk.
9. jan 2014 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@agneszka super, tak na pondělí přejeme Štěpánovi šťastnou ruku a za cca 10 dní potitivní testík :slight_smile:
@fidorka33 ty se mi zítra ohlaš s dobrou zprávou :slight_smile:
9. jan 2014 o 16:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nanenka taky jsi dobře dopadla, tak snad už tolik stresů nebude a i tlak bude nižší...ikdyž já ho měla taky párkrát vyšší a musela jsem na sledování dostat Holtra, ale žádný lékypak nebyly potřeba.
9. jan 2014 o 16:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem se vrátila od doktora a je to nějaký počínající zánět,takže jsem dostala prášky na zavádění.Jinak vše o.k. a ještě si ze mě dr.dělal legraci,že:"Beztak jste přijela,aby jste ho viděla,jak si tam u vás hraje,že jo?"Srandičky.....
9. jan 2014 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte dievcata, mam necele balenie Utrogestanu (22 guliciek) exp. 8/2016, tak ak by to niekorej z Vas pomohlo ozvite sa :o)
10. jan 2014 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naše první fotečka ,jsme 6týden a bylo vidět i srdíčko.Nádhernej zážitek :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 18:15  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Gratuluju, jen tak dál!!! :wink:
10. jan 2014 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hencidlo ahoj,ja si prosím. Momentálne ho beriem a už sa nedá zohnat v lekárňach
10. jan 2014 o 18:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petamaj moja uz je prec :o(
10. jan 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidorka33 no parada!!!! Gratulka Obrovska :slight_smile:
10. jan 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 Moooc děkujem :slight_smile: :grinning:
10. jan 2014 o 19:23  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidorka33 Super, blahoželám!
10. jan 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka43
@misha83
@stastenka42
@megie4
Tak včerejší poradna....čípek i hrdlo v pořádku, s tvrdnutím se musím smířit :frowning2: 31.1. poradna a zase uvidíme jaký bude stav tam dole...pokud bude horší, bude nemocnice :fearful: Jsem ráda, že nemusím do špitálu už teď :sweat_smile: :sweat_smile:

Pěkný víkend všem tady, holky !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fidorka33 Blahopřeju,říkala jsem,že to je jasné těhu!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweetest Tak to je dobře,taky mám strach abych nemusela ležet ve špitále,takže úplně chápu jak tě to potěšilo.Jen tak dál.... :wink: :slight_smile:
11. jan 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@megie4 No, já jsem s tím i smířená, že si určo na nějakou chvilku lehnout do špitálu půjdu, ale jsem ráda, že to není ještě teď :wink: Ono zase na druhou stranu je lepší být pod dozorem lékařů než doma panikařit co se děje a zda jet někam či ne :slight_smile: Pokud bude nutné, doležím to...pro květáčka vše! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweetest To je jasný,ale doma je doma.Taky bych šla raději ležet,hlavně aby byl miláček v pořádku.Ale buďme rády,že to je zatím o.k. :grinning:
11. jan 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megie4 Však já jsem. Dokud nebude blbnout čípek,budu doma :slight_smile: Koukám, že jsi také z východu :wink: My bydlíme vedle Jaroměře :grinning:
11. jan 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest My bydlíme asi 8 km od Chocně. :slight_smile:
11. jan 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok