Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

agneszka
17. jan 2014

@fidorka33 ale stejně je to fajne jak ti cizí chlap dělá dítě a manžel spokojeně přihlíží 🙂

fidorka33
17. jan 2014

@agneszka To mi povídej ,ten muj chlap dělá ve zdravotnictví a vždycky Štěpánovi kouká pod ruce ,prej z odborného hlediska musi všechno vidět-vědět 🙂tak se tomu pak smějem 🙂 ale jak říkáš hlavní je že se to povede a dotáhnem to ve zdraví do porodu a budem držet zdravé krásné miminko 😉 Taky ti pošlu dávku virusků at máš co papat na večeři 🙂ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt a jak se citíš ,kdy máš testovat ?????

leluskaaa
17. jan 2014

ahojte.... viem ze davam uplne odveci otazku ale neviete mi niektora surne poradit ci mozem v 17 tt lokalne anestetikum mast Emla?? velmi by ste mi pomohli, dakujem

agneszka
17. jan 2014

@fidorka33 No cítím se jako minule,prsa bolí,břicho v pohodě...pocity no nevím moc nemám čas na pocity :-ú tentokrát chodím do práce a mohu říci,že to utíká jak voda. ET by v pondělí tak na test je ještě brzy,musím koupit ho ale nejdříve koupit ,asi koupím zítra jak pojedu ráno nakoupit po práci a pak šupky do postele. testla bych asi tak kolem 10 dne,ale možná se přesvědčím a vyčkám až jak testovat mám 😀 a to 25.1.2014

agneszka
17. jan 2014

@leluskaaa já ti asi neporadím,spíš bych se ale raději zeptala svého gyndaře nebo aspon lékarnice...zkus pohledat na netu nějakou poradnu,či diskuzi ,příbalový leták,snad tam něco píšou . Nebo pokud to je akutní tak pohotovost ,alespon telefonicky. Určitě bych obvolala kde co ,určitě radu někdo dá 😉

agneszka
17. jan 2014

@agneszka píší,že v těhotenství je třeba se poradit s lékařem 🙂

fidorka33
17. jan 2014

@agneszka no já jsem vydržela až do toho datumu co jsme měli od Štěpána napsané ( a to bylo 12 po KET ) a pak jsem byla mile překvapená a to jsem neměla skoro žádné příznaky .Držím palečky 🙂))

agneszka
17. jan 2014

@fidorka33 zkusím vydržet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale již nyní si nevěřím 😎 😎 😎 😎 😎

leluskaaa
17. jan 2014

@agneszka dakujem pekne

fidorka33
17. jan 2014

@agneszka tak věř to pomůže 😀 😀 😀

agneszka
17. jan 2014

@fidorka33 já Věřím...vykládám si s bříškem a vůbec se chovám většinou po ET jako pako...doufám,že to bude tentokrát déle než pár týdnů ..

fidorka33
17. jan 2014

@agneszka neboj určitě bude 😀 😀 😀

misha83
18. jan 2014

@leuska1 s darovanymi jsem vzdy otehotnela hned.

misha83
18. jan 2014

@agneszka no ja uz touhle dobou testovala 😀 , ale pro nervy je asi lepsi pockat. Moooc drzim pesti.

iveet1
18. jan 2014

Ahoj holky, já se přidám jestli muzu nebo spíše Vám chci nalit trochu optimismu do žil. Jsem po Ivf s darovaných vajíčkem a v úterý se nám narodí vysněná holcicka 🙂 tak všem moc přeju aby Vám to také vyšlo 🙂 mějte se fajn.

carlik
18. jan 2014

@agneszka musí se to povést, hlavně pozitivně myslet!!!
@fidorka33 načaroval 😀 to co si přejete, to tam máte 😉

nanenka
18. jan 2014

@iveet1 Blahoželám a veríme, že aj my ostatné to dovedieme až do takého krásneho a šťastného konca.

stastenka42
18. jan 2014

@agneszka dievca ,negativne myslienky okamžitě do wc a splachnut!!!! Také sem nepatria...dnesna davka pre teba..tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

agneszka
18. jan 2014

Děvčátka ,díky za dnešní dávku virůsiků . ZDRAVÍM A PŘEJI VÁM KRÁSNÝ VÍKEND. U NÁS JE OD RÁNA MLHA,ŽE JAK SEM JELA RÁNO Z PRÁCE TAK NEBYL VIDĚT ANI NÁŠ DŮM 🙂 takže jsem dlouho spala,ted tu byl syn a říkal,že se moc těší na sestřičku. Manžel mu řekl,že Štepán slíbil holku 🙂Tak sem se nasmála,docela ráda bych jim zhatila plány a s holkou 🙂..necháme se překvapit 😀
Jinak jsem dnes koupila dva testy a uvidíme kdy dorazí odvaha testíkovat 🙂Držte palce ...tipuju tak středu 😝 ,že to prubnu

agneszka
18. jan 2014

@iveet1 díky,už se těším,že mi to konečně taky vyjde 🙂

stastenka42
19. jan 2014

@agneszka nezanedbavame vikendiky a papame virusiky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

agneszka
19. jan 2014

@stastenka42 diiiky....sem si rikaka,ze dnes vsecky uzivate nedele...nikde nikdo 😢

fidorka33
19. jan 2014

@agneszka taky posílám víkendovou dávku ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀

agneszka
19. jan 2014

@fidorka33 díííííky moooooooc

stastenka42
20. jan 2014

@agneszka ale nam to letí...zachvilu testujes...dnesna davka tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

sweetest
20. jan 2014

@megie4
@majka43
@stastenka42
@misha83

Pěkné pondělí holky...tak dnes 25+2 🙂

stastenka42
20. jan 2014

@sweetest krasne brusko 🙂 🙂

sweetest
20. jan 2014

@stastenka42 😵 😵 😵 😵 jen by mě zajímalo, kde se rozložilo těch 4,5kg co jsem přibrala 😀 😀

majka43
20. jan 2014

@sweetest Já mám o dvě kila těžší kozy. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre