Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

agneszka
21. jan 2014

@sweetest krásné bříško....

agneszka
21. jan 2014

@rokytka11 gratuluji bude to kluk jako buk 🙂

agneszka
21. jan 2014

Děvčátka přeji vám krásný den,dnes peču perník ...nějak mne přepadla na něj chuť po ránu 😀 ...musím vyzkoušet novou troubu 😵 kdo si dá semnou ??

misha83
21. jan 2014

@andela01 ahoj, tady mame vsichni zkusenosti s DV 🙂 . Jinak my driv taky chodili do Unici. Ke komu tam chodis?

misha83
21. jan 2014

@agneszka miluju pernik 🙂 .

agneszka
21. jan 2014

@misha83 ráda bych ti poslala ,ale asi to nebude možné..ale je skvělý 😉 😉 😉

andela01
21. jan 2014

@misha83 ahoj, poprvé jsem chodila k prof. Malýmu a teď k dr. Frgalovi - je to děsný sympaťák 😉

stastenka42
21. jan 2014

@rokytka11 gratulka 🙂 ani neviem ake mame skore,ale tuším ze chlapci su v prevahe...

stastenka42
21. jan 2014

@agneszka nezanedbavame papanie vírusikov....tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt. uz sa to blíží 🙂

misha83
21. jan 2014

@andela01 jj, Frgala je sympaťák, tak hlavně ať ti to tam vyjde! 🙂 Jaké máš AMH a vůbec hormonální profil? A ty předchozí pokusy byly s tvými vajíčky?

fidorka33
21. jan 2014

@sweetest a kde máš to mimčo????? 😨 😨 😨

fidorka33
21. jan 2014

@andela01 taky tě tady vítám 🙂 🙂 🙂

fidorka33
21. jan 2014

@agneszka teda perník bych si taky dala ☹ a co ty jak se daří ???Posílám těhuvirusky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😎 😎 😎

sweetest
21. jan 2014

@fidorka33 Asi víc roste dovnitř 😀

fidorka33
21. jan 2014

@sweetest teda ty se máš,taky bych to brala 😀 😀 😀

sweetest
21. jan 2014

@fidorka33 Já jsme za to moc ráda 😀 😀 😀 Nechci velký břuch 😉

andela01
21. jan 2014

@misha83 vůbec nevím, jaký mám hodnoty, to mi nějak nikdo neřekl. První pokus = plané 1 vajíčko a druhý pokus úplně bez vajíček 😒

andela01
21. jan 2014

@fidorka33 děkujíííííí 🙂

misha83
21. jan 2014

@andela01 a jakou jsi mela stimulaci? Vyptavam se tak proto, ze jednani Unici je ve srovnani napr. s Reprofitem vice nez zvlastni.

andela01
21. jan 2014

@misha83 aha, já jsem si píchala Puregon (300 jednotek denně)

agneszka
21. jan 2014

Diky za virusiky. Paaaa damy

carlik
22. jan 2014

@agneszka ještě jsi nenašla odvahu 😉 už ty čárečky budou vidět 😉 A doufám, že do perníku jsi nepřidala majoránku 😀

agneszka
22. jan 2014

@carlik né majoránku né...tu já nerada 🙂 a odvaha nepřišla ..se stydím..ještě si to chci užít...já se strašně bojím zklamání 😝

andela01
22. jan 2014

@agneszka moc moc držím palečky 🙂

megie4
22. jan 2014

Ahoj spolutěhulky.Včera jsem byla na neurologii a paní dr.mi naměřila tlak 157 na 91.Není to nějak hodně?Občas se mi stává,že mi začne bušit srdce jak blázen,ale za chvíli to přejde.Zajímavý je,že většinou večer u telky.Myslíte,že to mám hlásit svýmu dr.?Zítra mám prohlídku a test na cukrovku.Děkuji za názory.

nanenka
22. jan 2014

@agneszka Neboj, uvidíš že budeš mať na teste krásnu diaľnicu! To je viac než isté !

nanenka
22. jan 2014

@megie4 Ja mávam tiež vysoký tlak u doktora, doma si ho musím merať 3x denne a zapisovať. Mal by sa držať najviac do 140/90. Ale už mi aj doma občas vyskočil, užívam lieky na tlak, ale ja som sa naň liečila už pred tehu. Ale doktor mi povedal, že ak iba jednorázovo vyskočí aj vyšší ako 140/90 a potom je už dobrý, tak to nič nie je. To by sa Ti musel držať stále tak vyšší, potom by Ti asi nasadili lieky.

stastenka42
22. jan 2014

@agneszka no ale žiadny strach...po tolkej davke vírusikov nemoze byt vysledok iný ako pozitivny 🙂 🙂 😉 tak uz nas nenapínaj a testni...pre istotu tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
@megie4 to bušenie mavam niekedy aj ja ale vačšinou ked ležím na boku..zmením polohu a prejde to...

fidorka33
22. jan 2014

ahoj holky to je naše dnešní fotečka jsme 8+2 😀 😀 😀

dundul
22. jan 2014

Jéj to je krása, blahoželám 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre