Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

aveeva72
21. jún 2016

@sisul_ka Dakujem!

erika3177
21. jún 2016

@sisul_ka Tui-Tui-Tui!!! drzim palce!!! 😉 pekne sa opatrujte!!!

sisul_ka
21. jún 2016

@erika3177 dakujem, zlata si 🙂

aveeva72
23. jún 2016

@sisul_ka Taaak, uz je kacka v pekaci🙂. Teda dve🙂. Tak sa snad potvorky uchytia. Jedna by uplne stacila. Sestrickam na klinike som povedala, ze uz ich nechcem ani vidiet🙂)), povedali ze OK, ale ze nech poslem potom foto s babom🙂)).

sisul_ka
23. jún 2016

@aveeva72 drzim vsetky prsty na rukach a vsetky palce na nohah 🙂 musi sa nam to podarit 🙂

aveeva72
24. jún 2016

@sisul_ka MUSI, nie je ina moznost🙂

lusinda28
25. jún 2016

Pekny den dievčatá, chcem sa opýtať na skúsenosť s klinikou reprofit BA.. Skúsiť radšej inú kliniku? Brno je ďaleko to moc neprichádza do úvahy.. Sme rozhodnutí S manželom do toho ísť, aj keď pomocou darovanych vajicok.. veľmi sa toho obávam, ale túžba po miminku je tak veľká že dám do toho maximum...

sisul_ka
25. jún 2016

@lusinda28 bohuzial ti neviem poradit. Chodim do Brna a tiez to mam pekne daleko, no klinika ReproGenesis( je vlastne ako sestra kliniky Reprofit), mi bola odporucana od velmi doveruhodnej osobky. Prajem vela sil a uspechov!

askona
25. jún 2016

Ja som bola gyvfine podarilo sa nam na trti krat fufam ze uspesne dobojujeme bola som velmi spokojna do pol roka sme maly darkynu

aveeva72
26. jún 2016

@sisul_ka Ahoj Sisul_ka, ako sa mas? Ake su pocity? Ty uz si na konci 7.dna, ja este len 5.-ho. Si odhodlana vydrzat do krvného testu? Alebo si budes robit domaci test skor? Dobru noc, Eva

sisul_ka
26. jún 2016

@aveeva72 ja ratam prvy den az den po transfere, takze spravne je to 6 den 🙂 Mozno zatestujem vo stvrtok alebo piatok, moc ma to nelaka a koli tabletkam ktore te robia unavenou atd velmi priznaky nerozoznas 😀 uz som si zvykla po tolkych transferoch, takze sa vobec nekontrolujem 🙂 no v stredu som mala pocit palenia a akoby ti niekto kozu v podbrusku natahoval, to by malo byt dobre znamenie. Miernu nevolnost a unavu mam urcite z liekov 😖 a ty sa ako citis? Tiez prajem dobru a spokojnu noc 🙂

aveeva72
27. jún 2016

@sisul_ka Ja som OK, akurat mam trochu nafuknute brucho, obcas pobolieva a je citlivejsie, mala som to aj predtym, ale teraz sa mi to zda intenzivnejsie. Ale netusim, ci je to z liekov alebo z uhniezdovania. Unavu mam tiez, ale to moze byt z pocasia🙂. Tentokrat som isla hned na druhy den po ET do prace a je to super, lebo nemam cas sa pozorovat 😀
Ja uzivam Utrogestan 4-0-4 vag a Medrol tbl 8mg rano. Co dali Tebe? Zaujima ma to kvoli tej miernej nevolnosti, co pises.

sisul_ka
27. jún 2016

mam to co ty plus provames, lovenox injekcie a vitaminy

sisul_ka
30. jún 2016

tak dievcence, tu je moj testik z dnesneho rana. 10 den po KETe 🙂 zajtra rano frcim na krv a ked bude dobra hodnota, tak v pondelok let Do Viedne a potom smer Brno na Intralipdy 😵

mszmiriam
30. jún 2016

@diadiana tak ja som to takto riešila a dopadlo to dobre, máme 4 pripravené na transfer. Hľadali mne podobnú slečnu, máš dotazník, kde si presne popises požiadavky ako vek vzdelanie farba očí vlasov atď...nech máte čo najviac podobnu. Našli mi ju do 2 mes. Si stále v kontakte a centrom.

sisul_ka
1. júl 2016

Dievcence, som v ocakavani 🙂 Este zajtra spravim klasicky TT na porovnanie zo vcerajsim a v pondelok pre intralipidy 😀 😵

aveeva72
1. júl 2016

@sisul_ka SUPERRRRR, to je vyborna sprava! Tak ho tam drz a nepusti, az o 9 mesiacov🙂

sisul_ka
1. júl 2016

@aveeva72 to si pis, tento krat ho nenecham ujst!!! Budem ho drzat zubami-nechtami 😵 😀 😀 😀

aveeva72
1. júl 2016

Nevydrzala som a urobila som si test 9.den po KET a je len 1 ciarka. Hm, neviem, co si mam o tom mysliet, este trosku dufam...

sisul_ka
1. júl 2016

@aveeva72 este je skoro, ja som si robila az desiaty den po ET a den transferu som neratala. Pevne verim, ze tu ciarocku tam o dva dni najdes 😵 a ty mas dokonca dve embryjka, urcite sa vadia, ktory ako prvy sa na testiku ukaze 🙂 ;)

aveeva72
1. júl 2016

@sisul_ka Bodaj by si mala pravdu, ale 10.d po ket mam zajtra, ked neratam den ket. Tak este skusim z ranneho mocu.

sisul_ka
1. júl 2016

@aveeva72 drziiiim palce a posielam srdiecko aby sa ti splnilo tvoje prianie 😵

sisul_ka
2. júl 2016

dobre ranko! po dvoch dnoch som si opat spravila TT a ciarocka pekne silnie 🙂 Este v pondelok rano a hned potom smer Brno na Intralipidy 😵
Moooc drzim prsteky aj palceky, ktore ste sa dnes rozhodli testovat, aby ste nasli vase vytuzene // 🙂

lusinda28
2. júl 2016

@sisul_ka blahozelam a silno držím prsty nech vsetko vyjde až do vytúženého finále...snad aj ja sa toho dočkám..nakoniec to budem skusat v ISCARE BA už som 14.7 objednaná..

sisul_ka
2. júl 2016

@lusinda28 Dakujem 🙂 parada, tiez prajem vela uspechov a urcite sa dockas! 14ho bude co nevidiet 🙂

sisul_ka
2. júl 2016

@aveeva72 tak ako, skusala si, ci az zajtra?

aveeva72
2. júl 2016

@sisul_ka Skusala. 2 rozdielne testy z 1.ranneho mocu a nic.:(. Nie je nam sudene asi. O 2 mesiace budem mat 44, mam uz malo casu..

aveeva72
2. júl 2016

@aveeva72 som zvedava, co mi povedia v centre. Za ten svet sa mi embrya nechcu zahniezdit, pritom nie je nikde problem..Mame proste smolu.

aveeva72
2. júl 2016

@sisul_ka to vyssie je tiez Tebe, ale omylom som to poslala sebe

sisul_ka
3. júl 2016

@aveeva72 je mi to uprimne luto!!!! Aj napriek tomu, ze su vajicka od mladej babenky a kvalitnejsie, sa predsa neuchytia ani na chvilocku 😠 ☹ Kam chodis, ak sa smiem spytat? Mozno by ti mohli navrhnut narusenie sliznice, ono to ma presny nazov, no teraz si nespomeniem, a pri hojeni by to embryjko malo vacsiu sancu na uchytenie. Popytaj sa na vsetky moznosti a buduce uspesne zahniezdenie. Zo srdca ti prajem aby si sa uz aj ty dockala. Ano, vek je nas nepriatel!!! Ja som mala 42 v marci. Mate este mrazacikov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre