Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

ceklis
6. mar 2019

@kape05 tiez si myslim, ze presne to co pise
@milus777 je pravda, ze vysledky mozu byt skreslene prave vekom. Cize kludne tam zavolaj a povedz im vek darkyne a nech to cele hodia este raz na prepocet
pripadne odporucim jednoznacne trisomy test.
na amnio ta posielat nejdem, to uz si musi kazdy uvazit co a ako.
drzima moc palce nech je vsetko ok

kape05
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ceklis
6. mar 2019

@kape05 nerobil NT meranie?!?! V ktorom tt si? Neblázni!!! Kokos, na základe jedných krvných výsledkov je to ozaj sila take niečo vôbec pacientke oznámiť
Išla by som asi do Martina pánovi doktorovi Grochalovi nech pomeria a povie on čo si mysli a určite by som šla na trisomy test. Stojí to dosť, ale minimálne downa to vie na 99% vyvrátiť. Aj keď je to komercia, ja by som išla.
Ja kvôli veku som musela podpisovať papiere že odmietam amnio, mala som spravený trisomy a tam bolo všetko ok.
Viem ako sa cítiš :( je to hrozne na základe takych nepresných štatistických hodnôt strašiť budúce maminy.
Skús si ešte overiť ak sa dá, ten vek pacientky aký zadali.

kape05
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ingrid0105
7. mar 2019

Baby mam injekciu do zadku na zladenie cyklu s darkynou. Bojim sa pichnut si ju sama
Ale pisala koordinatorka ze doobeda ale ja robim od 5.30
Je problem kebyze si ju dam pichnut na pohotovosti vecer?

milus777
7. mar 2019

@ingrid0105 o aku injekciu sa jedna? Skus zavolat do car a opytat sa.... Ale si to nebude vadit, pokial ty sama nestimulujes... Tych par hodin...

ingrid0105
7. mar 2019

@milus777 no uz su tam neni
Decapeptyl to je

milus777
7. mar 2019

@ingrid0105 mozes aj poobede. Tiez som ho mala pri ivf s dv... A mne ani nepovedali ze kedy presne cez den mam pichnut tak asi je to jedno. Je to len na zastavenie cinnosti vajecnikov 🙂

ingrid0105
7. mar 2019

@milus777 super dakujem
A ked skocim na pohotovost pichnu mi ho? Musim mat nejaky papier k tomu?

evaachesa
7. mar 2019

@ingrid0105 decapeptyl som si pichala do brucha, je to velmi jednoduche a ani necitit vpich kedze ihla je tenunka. Striekacku poklepkaj nech sa vzduchova bublina dostane na hor a pomalicky vystriekni tak aby si videla zd tam uz nemas vzduch a z ihly vyjde 1-2 kvapky. Vydezinfikuj miesto vpichu, vytvor si na bruchu akoby riasu a kolmo vpichni injekciu, potom pomaly tlac na piest az na koniec. Vyhladaj si video na youtube je tam toho vela. Zvladnes to isto aj sama. Vela stastia ;)

milus777
7. mar 2019

@ingrid0105 nemam skusenost ale myslim si ze ano. Teda skor na gynekologickej pohotovosti ak by na normalnej nechceli... Drzim palce 🙂

ingrid0105
7. mar 2019

@evaachesa
@milus777 dakujem baby😍

ingrid0105
7. mar 2019

@milus777
@evaachesa baby este dotaz
Ms prisla o 18.00 vecer vcera.Injekciu treba pichnut 2-3 den

Mam vcerajsok povazovat za 1 den?

milus777
7. mar 2019

@ingrid0105 ano vcera si mala 1 dc 🙂

evaachesa
7. mar 2019

@ingrid0105 vecer sa uz vraj nerata za prvy den, ale az nasledujuci

evaachesa
7. mar 2019

@ingrid0105 tuto mas aj odpoved od lekara na podobny dotaz: https://sanatoriumhelios.sk/ako_sa_pocita_zacia...

ingrid0105
7. mar 2019

@evaachesa dakujem

ingrid0105
8. mar 2019

Tak babule nakoniec som zvladla injekciu do zadmu sama. Volala som sestricke jednej a s nou
Som konzultovala. Vsetko bolo uplne v pohode

laxxvita
9. mar 2019

Ahojte koceny, prosím vás, nemohli by ste mi prezradiť aké ste mali výsledky hormonálnych testov z krvy ktoré potrebuju v car? Ja mám prvú konzultáciu 27.3. v Brne, a po odoslaní krv.testov mi povedali že tam chyba výsledok antiTPO a prolaktín, ale ja tam vidím antibTPO 0.50 a prolaktín 6.65 či to je nijaká blbosť ? Ďakujem za vaše odpovede

klara7771
9. mar 2019

Kočky poradte mi uvažujem nad cyklom s darovanými vajíčkami, ktoré centrum odporúčate ?

milus777
9. mar 2019

@klara7771 reprogenesis 🙂

klara7771
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klara7771
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klara7771
9. mar 2019

@milus777
Ďakujem a máš osobnú skúsenosť ?

ivankalaco
10. mar 2019

@klara7771 Ja mám veľmi dobrú skúsenosť s Reprogenesise, odporúčam..

milus777
10. mar 2019

@klara7771 tu najlepsiu 🙂 vysiel hned prvy vklad a teraz sa chystame na ket....

regina24
10. mar 2019

Ahojte baby potrebovala by som poradiť budeme zaradený do darcov program .darcov vajíčka.
Chodím do centra na Slovensku ale je tam 6mesiacov čakacia doba,tak sme si dali žiadosť do BRna.
Chcem sa spýtať koľko ste čakali Brne na darované vajíčka?
A chcem sa spýtať či ste si zvolí zladený cyklus či nezladeny cyklus.
2krat neúspešne ivf . Potrebovala by som poradiť ďakujem moc pekne

milus777
11. mar 2019

@regina24 zalezi od toho ze ktore centrum. V reprofite mali tiez dost dlhu cakacku. V reprogenesis mali darkynu hned. My sme mali zladeny cyklus 🙂

regina24
11. mar 2019

@milus777 ideme Helios Brno ,
Akú skúsenosť ste mali reprogenesis ?
Koľko ste čakali cca ?
Myslím si že to bolo bolo vhodnejšie zladený cyklus.
A podarilo sa Vám ?

ivankalaco
11. mar 2019

@regin V pondelok 21.5.2018 sme mali v Reprogenesise konzultáciu a vo štvrtok sme mali darkyňu.. zladený cyklus, úspešný prvý vklad, dnes začínam 9 mesiac..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre