Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti s MUDr. Petrovou z Iscare v Bratislave

chilinkaxxx
2. dec 2012

Chcem sa opýtať na vaše skúsenosti s touto lekárkou z Iscare Ba. Mala som u nej prvú stimuláciu a získali len jedno vajíčko. Neviem, či to bola chyba zlej stimulácie, nízkej dávky hormónov, je to ťažko povedať, ale aj jej prístup sa mi nepáči - nič nepovie, keby som sa neopýtala na poslednej kontrole, koľko mám vlastne folikulov tak mi to ani sama nepovie, na všetko sa musím pýtať a neštudujem ivf každý deň na internete, aby som o všetkom vedela, veľa vecí mi nenapadne sa opýtať a ona je len ticho, na záver povie, kedy mám znova prísť. Je ľahké sa opýtať, nemám s tým problém, ale prečo nekomunikuje ona, veď je za to platená. Zvažujem prechod k Valkymu.

lusipe
5. dec 2012

Ahoj,

no ja som od nej odisla, boli sme tam s muzom 2krat na konzultacii a hruza...bola som objednana a vzdy som cakala 2 hodiny...a jej pristup ani nehodnotim, velmi zle, nic nepovie, uplne sebavedoma a arogantna...inak na mna cely ten Iscare posobi nezorganizovane, a oproti Gynfiv aj spinavo...to v GF su uplne super procesy, vsetko funguje a nikdy tam nie je tak plno ako v Iscare, a ked aj je, tak to odsypa jedna radost 🙂

sally2401
5. dec 2012

ja má tiež hrozné skúsenosti s dr. Petrovou, neochotná, nič nepovie chodila som k nej do Iscaru 6 rokov, 5 neúspešných IVF od tohto roka chodím do reprofitu Brno. Poslednou kapkou bol september 2009 keď som pri stimulácií chodila každý deň do BA (čo mám 200 km) na sono, a nakoniec z 9 vajíčok, odobrali iba 4 lebo ostatné prešvihli, a tie štyri sa neoplodnili lebo mám pocit že tie neboli dozreté ale to im neviem dokázať. A vždy keď sa mi to nepodarilo IVF mi povedala že nevie čo má so mnou robiť, to ma povzbudila ale som sa rozhýbala a odišla odtiaľ preč a prestala im valiť peniaze za nič. To sa nedá porovnať s Reprofitom Brno. Môj názor.

ada274
5. dec 2012

Moj nazor je ze cim skor opustis Iscare tym lepsie. Ja som u nich podstupila IVF 2x kratky protokol- cele zle, najviac 4 vajka. Pri poslednej konzultacii mi povedali, ze velke sance na vlastne dieta nemam, ze nemame dobre vajka ani spermie. Stvali ma striedajuci sa lekari, cakacie lehoty a vobec taky pololajdacky pristup. Uplne ma dorazilo, ked mi lekar povedal, ze je zo mna nestastny, to som si vypytala dokumentaciu a odisli sme.
Nastvala som sa a presla som do Heliosu v Martine - mali sme dlhy protokol, 18 vajok, 11 blastocyst, podarilo sa nam tam dievcatko - klientsky profi pristup. Cestovala som tam vzdy ked bolo treba z Bratislavy. Teraz planujeme druhe a to uz riesime cez Reprofit v Brne, chceme soft IVF a ten sa v SR tusim ani nerobi.
Nedaj sa, ide tu o velke prachy, treba si dobre rozmysliet kde ich investujes. Helios v Martine nie je lacny, ale je zrejme ze vedia co robia. Drzim palce.............

Tu začni písať odpoveď...

Odošli