Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
30. dec 2014

@gagirl u nas vsetko ok 😉 zajtra zacinam 14tt, tak sa tesim. Ale aj ty uz pomalicky koncis prvy trimester, tak to je super 🙂

tixx
30. dec 2014

@gagirl no kopkat asi kopka,ale zatial len tak slabucko a vacsinou vecer, ked si lahnem na chrbat, asi sa mu to nelubi 😀 morfo uzv mame az 12.1., takze az vtedy sa dozvieme,ci to bude chalan,alebo baba 🙂 uz sa neviem dockat, odratavam dni, kedy uz tam pojdeme. ty sa ako citis, vsetko v poriadku? 🙂

santeema
30. dec 2014

@dorotka66 boze ako ti to jedenie zavidim v dobrom🙂)..ja som dnes 14 tt a od zaciatku mam v zaludku snad olovo. chuti mi iba ovocie, zelenina, sem tam rohliky, maso a dajake polievky...iank cista katastrofa, vsetko ide von zo mna...aj sa to chvilu tvari, ze je to ok v zaludku, ale do pol hodky asi to jedlo zmeni nazor a ide von🙂

mitka85
31. dec 2014

Vsetkym zelam krasny stastny Novy rok.Zdravie,stastie,lasku,len dobrych ludi okolo seba a hlavne nech sa kazdej z nas splni nas najvacsi sen mat v naruci milovane babatko.

speranza1
31. dec 2014

Dievcata, neviete dokedy maju v rf volno? A odkedy zacinaju normalne pracovat?

dorotka66
31. dec 2014

@santeema si zlatá 🙂 ja to chápem. aj vďaka tomu sa mi to zatiaľ darí úspešne tajiť, keby mi bolo zle. tak to už vie celá firma 😉 zaujímavé , že si už v 14 tt a stále ťa to drží. vraj od 12 teho to pomaly mizne. Aj keď moja švagriná si prežila hrozné stavy počas celého tehotenstva až II x a v polovici druhého jej zistili, že má chybnú štítnu žľazu. Teraz ju ide v januári vyberať ☹(( Ak ť to neprejde, zájdi na endokrinológii, možno bude stačiť len upraviť hormóny 😉

A aj ja Vám želám krásny a šťastný Nový rok 2015, nech je plný splnených túžob !!!!!!! Vidíme sa v novom roku
😉

franzziska
31. dec 2014

@speranza1 robia od 5.1....pytala som sa doktorky

speranza1
31. dec 2014

@franzziska vdaka za odpoved, tak preto mi nikto neodpoveda na emaily... Ale to je ok ... Aj oni si zasluzia odpocivat😀

franzziska
31. dec 2014

baby mate skusenost niekto s predavanim liekov do RF? mne ta sestra od recepcie povedala ze ak pridem k nim na kontroly uzv tak mozem nepouzite lieky im predat....len neviem ako je to v praxi a ci mi vezmu vsetko aj tu kupene alebo len ak by to boli lieky od nich....neviete nahodou-?

speranza1
31. dec 2014

@franzziska zoberu ti len lieky, ktore si brala z rf... A sumu ti odpocitaju z vyslednej faktury..

mimika1973
31. dec 2014

Pekneho Silvestra a vsetko len to naj do Noveho roku 2015, a samozrejme vela babetiek prajem s Dylankom! 😵 😵 Uz mame 6 m! 🙂

rebeka33
31. dec 2014

Vsetkym prajem uspesny rok 2015 plny uspechov a deti a vela zdravia Vam aj Vasim rodinam.

ingrid0105
31. dec 2014

Želám všetkým snažilkám, tehulkám a maminkám nádherný Nový rok 2015 😵 😵 😵

lemoni86
1. jan 2015

Baby zelam vam aj ja Stastny Novy Rok 2015, aby tehotne stastne donosili a porodili svoje deti, vsetky co sa snazia a cakaju na dve nech su tiez uspesnymi tehulkami 🙂

izzie27
1. jan 2015

Dievcata, prajeme Vám vsetko len to najlepsie v novom roku spolu s Tobiaskom. Bol to najkrajsi vianocny darcek -23.12. o 11,00h s mierami 51 cm a 3410 g 🙂

gagirl
1. jan 2015

Kocky prajem vam vsetkym stastny a uspesny novy rok 2015..vela zdravia,lasky a stastnych dni cely rok..snazilkam prajem nech im tento rok prinesie vytuzeny sen a stanu sa tehulkami..tehulkam vela zdravia pre nich a babatka a mamickam tiez vela zdravia aj s babatkami..som rada ze sme sa tu aj ked takto virtualne spoznali..🙂

gagirl
1. jan 2015

@tixx ahoj moja..ja sa mam dobre..vsetko v poriadku..az na to ze som bola chora ale uz mi zacian byt trocha lepsie..SOm rada ze ste zdravucky a vsetko v poriadku aj u vas..verim ti ze uz ledva cakas ten morfo usg kedy sa dozvies co sa schovava v brusku..🙂co by ste si priali?aj ked viem ze asi je to jedno🙂ja tiez sa chzstam na ten nt screening 9.1..uz tiez by som chcela nech je to tu🙂TAk vam drzim palce na to sono ..potom daj vediet .🙂papa

tinkatinulka
1. jan 2015

@izzie27 krásny darček, gratulujem ďalší rf chlapec.. Vela lásky, zdravia šťastia želám malému aj tebe do nového roku.

falin
1. jan 2015

Dievčence prajem vám uspesny a šťastný nový rok, nech sa vám splnia vaše sníčky, najmä tie bábätkovske 😉

diska
2. jan 2015

ahojte spolubojovnicky 🙂 Vsetko dobre v Novom Roku,hlavne nech ste zdrave a lubite , ste lubene 🙂
Nevzdavajte sa snov,neprestavajte bojovat a vela babatiek k tomu 🙂

diska
2. jan 2015

No a baby mam problem,straaasne ma svrbi telo,hlave chrbat a nohy z predu ako su pistali ci ako sa to vola.
Co to je? Nemate niektora nieco podobne? 😕

tixx
2. jan 2015

@gagirl no mne je jedno,ci to bude chlalan alebo baba, mm by chcel prveho chalana,ale ak to bude baba,tak ju bude lubit rovnako 🙂 uz som fakt nedockava a zvedavaaa, potom uz zacneme aj meno vyberat, uz mame vybratych par chlapcenskych aj dievcenskych. a vy co by ste chceli? tak sa rychlo daj do poriadku,nech si to tehu mozes uzivat ;) a aj ty daj vediet, ale urcite to NT dopadne dobre 😉

tinkatinulka
2. jan 2015

@diska svrbenie moze znamenat nieco s pecenou na tvojom mieste by som sla k Dr..aby ti spravili testy

gerdusha
2. jan 2015

@diska

mam to aj ja...koza sa natahuje...normalny sprievodny jav...nemusi byt u vsetkych...ja mam tiez...svrbi a svrbi a svrbi...natieram, chvilku prejde a zase...najma v noci

diska
2. jan 2015

@tinkatinulka hej no som citala na forach ale mne cca pred tyzdnom robili pecenove ale neviem ci komplet a tusim to bolo ok,ale uz vyvolavam ako diva,kto mi zoberie co najskor krv ale zatial nikto nedviha asi dovolenkuju 🙂 na hemato idem v pondelok,ze ci nahodou ani nie z fraxiku to mam.
Ja mam ale uplne suchu pokozku je to viditelne a az taka biela jemna kozicka zomna lieta ,skusam detsky olej ci to nezaberie.

diska
2. jan 2015

@gerdusha ahoj ale mna nesvrbi brusko,to sa mi natahuje koza aj inde? 😕

dorotka66
2. jan 2015

@diska ahoj diska, mňa svrbí telo , ale mám mimoriadne suchú pokožku. skús si kúpiť excipial ten najsilnejší. dáva sa aj deťom. mne sa to zhoršuje s vykurovacím obdobím 😉 a excipial pomáha, prípadne skús bio kokosový olej.

diska
2. jan 2015

ahoj,myslis ten v ornazovej krabicke? vidis na ten som zabudla,raz mi ho uz kozna predpisala.Aj ja mam velmi suchu pokozku,je to na zblaznenie. 😝

dorotka66
2. jan 2015

@diska no to poznám asi 4. deň ma svrbí hrozne chrbát a ten my musí natierať mm 😀, ale mimo zimy som ok, ale zo sprchy keď vyleziem, musím sa vždy! nakrémovať. 😉 http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/exc...

gerdusha
2. jan 2015

@diska

asi ano...mna tiez nesvrbi len brucho 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre