Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

aaangelll
7. jún 2017

@miskab Ahoj a cim si stimulovala a v akych mnozstvach? 😊

miskab
7. jún 2017

@aaangelll clostil + menopur, orgalutran, pregnyl, clostil som brala 1-1-1 , menopur 75iu

babusik85
7. jún 2017

@miskab mne tiez dali rovnaky protokol, ak pojdem na soft.
a predtym si mala kolko vajicok pri klasickom IVF?

miskab
7. jún 2017

@babusik85 pri klasickom som mala zrelych vajok ktore sa oplodnili tiez 9 sice folikulov viac ale len 9 zrelych a z toho mi vkladali 2 a 4 mrazili tie ostatne sa zle vyvijali neboli vhodne na mrazenie, a v marci som mala tiez Soft tu na slovensku a mala som len 3 vajka a boli spomalene vo vyvoji tak z toho nic nebolo :/ tak sme sa rozhodli pre Brno verim ze to teraz vyjde 🙂 a kedy zacinas?

babusik85
7. jún 2017

@miskab krasne cisla! tak drzim palce, aby bolo vsetko OK, a aby medzi nimi bol vitaz!
ja som mala v piatok vklad posledneho mrazacika. ked nahodou nevyjde, tak hned zacinam soft.
ale dufam, ze nebude treba 🙂

miskab
7. jún 2017

@babusik85 jeeej supeer tak moooc drzim 👍🙏👶

babusik85
7. jún 2017

@miskab dakujem 🙂

aaangelll
7. jún 2017

@miskab tak to si pekne zareagovala..nech sa len dalej pekne vyvijaju a drzim palce do uspesneho konca 😉!

ina7
7. jún 2017

@miskab cca 1500€ plus lieky, bolo.v tom icsi, pk, mrazenie, testy

blackswan12
7. jún 2017

Baby v piatok nas caka odber, drzte palce 😊

miskab
8. jún 2017

@ina7 mna to vyjde 2000 eur 😨😕 ICSI+PICSI+PK+mrazenie+ testy a vratane liekov ,,,, dost neratala som s takou sumou 😒 ale dufam ze uz to bude uspesne.... kolko vajok ty napichovali? ja za ICSI budem platit 8000 czk

miskab
8. jún 2017

@aaangelll Dakujem 🙂

ina7
8. jún 2017

@miskab no ved aj mna. 1500 rf a 500 lieky. Ja som mala viac menopuru. Nam nastastie stacilo icsi, nebolo.treba.picsi

sussah
8. jún 2017

Baby potrebujem poradit aj cez IP. Pri IVF cez poistovnu a preplacani. Sucasne s liecbou po zakroku pri posielani ziadosti na preplatenie nakladov v Cechach..musim dat na poistovnu aj blocky za lieky alebo ked nedolozim, tak mi v pohode preplatia len cisto ukon. Ide o to, ze ja uz lieky ktore su v ziadosti mam doma a nebudem ich musiet znovu kupovat?

kubulka280
8. jún 2017

@malebaby neboj pošlu ti to my sm čakali asi dva týždne

freeze24
8. jún 2017

Kocky neviete prosim meno a kontakt na revizneho co schvaluje ivf-ka v Dovere? Dakujem

zuzka213
9. jún 2017

Baby, stomulujem puregonom dnes 5.den, aj vas tak pobolievali vajecniky??je to normalne?

ina7
9. jún 2017

@zuzka213 ani, vajecniky su extra stimulovane, ja som tiez vzdy citila. Dokonca som vedela kde mam asi viac folikulov

zuzka213
9. jún 2017

@ina7 tak fajn, stimulovala som naposledy pred 2 rokmi a nebola som si ista ci som rovnako reagovala. Doslo mi ze vajecnikom to da zabrat, len som mala obavy

malebaby
9. jún 2017

@kubulka280 ano uz mi to prislo, presne ako si napisala...dakujem :-*

ina7
11. jún 2017

9. Den po et 🙂

babusik85
11. jún 2017

@ina7 super,gratulujem!Ja som tiez 9dpt ale este som nerobila test.
Mas aj nejake pocity?

ina7
11. jún 2017

@babusik85 stale mam pocit, ze uz uz dostanem kramy ale to som mala aj pri prvom tak. Vcera som.dohladavala ze ako.som.testovala pred tromi rokmi a vtedy som mala na 10 den ducha. Teraz sme mali omnoho.ruchlejsie embrya a muz je doma tak som skusila a vyslo to.

ericia
11. jún 2017

Ahojte.. Prosím vás.. Idem si pre protokol a lieky do Brna. Prvý krát ako samoplatca... Platí sa za lieky pri ich prebrati, alebo až pri ET ako keď som išla cez poisťovňu... Ďakujem 😊

blackswan12
11. jún 2017

Ja som si ich sla dole do lekarne vybrat a hned som platila. Cez poistovnu ale najskor si vserko platime. Potom nam poistovna preplati spatne

ericia
11. jún 2017

@blackswan12 dákujem.. Ja som bola dva krát cez poisťovňu. Vždy mi lieky dali v taštičke.. Ja som dohodnuta, že si budem brat od nich.. Tak hádam mi to aj teraz tak dajú 😊

mimika1973
11. jún 2017

@ina7 jeeeda, gratulka, je to taaammmm!!!!! Jedna bublinka bola vlozena??? ;)

ina7
11. jún 2017

@ericia ja som mala pred tromi rokmi tiez tasticku, teraz som sa pytala a ze to.nerobia. lieky totiz nemozu brat spat ked nevedia ako boli skladovane. Takze rataj s tym.ze ich budes platit dopredu.
@mimika1973 ano jedna, netrufla by som si na dve teraz, bala som sa co.by bolo so.synom kebyze musim.ostat v nemocnici dlhsi cas

ericia
12. jún 2017

@ina7 ďakujem.. Ved uvidím.. Zoberiem radšej aj peniaze.. Mne dávali lieky len do prvého ultrazvuku... Potom mi dali ďalšie do druhého a potom tie posledne...

ludinka
12. jún 2017

@ina7 krasna ciarka gratulujem a drzim palce aj nadalej😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre