Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sussah
27. jún 2017

@brona110 tak to maju teda riadne pacientok. A to vadi ze po dvoch na izbach? Este som tam nebola...

cistomilka
27. jún 2017

@zuzka213 mna druhy,tretí den jemne pobolievalo,verim ze je to dobré znamenie🙏🏾🤰🏽Aj mne povedali že si mám spraviť test al.isť na krv 😉Onedlho budeš mať ešte jasnejšie 👍🏾Držím palce nech to dotiahneš do úspešného konca👼🏻

cistomilka
27. jún 2017

@lili12345 mimochodom krasny dátum nám vyšiel 👌🏾Verím že nám to vyjde
Ja si počkám na ten zázrak,dovtedy som v pohodičke,len 7.7. budem trošku nervoznejsia 😊Daj potom vedieť ako vyšiel testík✊🏾

isabellaa
27. jún 2017

@zuzka213 Je to taaaammm👶

sussah
27. jún 2017

No dievcata dnes to tu vyzera riadne pozitivne 🙂 Len sa to tu hmyri samymi pozitivnymi testami 😉 Clovek sa az tesi tento tyzden do Reprofitu 😀

lili12345
27. jún 2017

@cistomilka no to ja urcite nevydrzim do 7.7. a hovorim si ak by to nevyslo tak uz budem ako tak pripravena a 7.7 ma neporazi :D aj ked uz sa mi raz stalo ze som mala pozitivny test a aj tak to nevyslo takze najlepsie je to vydrzat 🙂 ale ked ja som nervozna 🙄

isabellaa
27. jún 2017

@lili12345 tak áno, poz. test je este len začiatok, potom či bije srdiečko, testy cca v 12tt atď...
Ale teraz sa môžem tešiť. Držím palce👍

blackswan12
27. jún 2017

Drzim vsetkym palce baby, ja idem zajtra na krv 🙂

zuzka213
27. jún 2017

@isabellaa grarulujem, tak predsa si tiez nevydrzala
Vyzera to tak ze to bol stastny den
Teraz to uz len statne dotiahnut do konca😁

ericia
27. jún 2017

Ahojte dievčatá... Keď mi vychádza prvý ultrazvuk na sviatok budúcu stredu urobia mi ho v ten deň či iný? Vklad aj odber mi pri minulých IVF vyšli na sviatok... To robia... Ale či aj ultrazvuk.. Ďakujem 😊

sussah
27. jún 2017

@ericia ja som bola na ultrazvuk o deň skôr

ericia
27. jún 2017

@sussah ďakujem.. A prosím ta oni ti to tak dali?

sussah
27. jún 2017

@ericia ja som ale neplanovala ísť do Brna na ultrazvuk. Ale volala som do Brna že čo keď mi ultrazvuk vyjde na víkend tak povedala, že keď vyjde na sobotu tak mám ísť v piatok a keď na nedeľu tak mám ísť v pondelok.

ericia
27. jún 2017

@sussah aha... Ďakujem ešte raz... Ja sa budem zajtra objednávať.. Len kvôli práci som to chcela vedieť už dnes 😊 mam robiť budúci týždeň a potom prázdniny.. Preto by mi ta streda aj vyhovovala... No zajtra budem múdrejšia 😊

mimika1973
27. jún 2017

@zuzka213 jasna ciarka! ziadny duch, je to taaaammmm!!! gratulka! 🙂

izzie27
28. jún 2017

@zuzka213 nenahovaras,krasny test.gratulujem☺

ina7
28. jún 2017

Mame ❤ najskor som myslela ze nic ale po chvilke sa ukazalo jasne bijuce ❤ Som taka stastna. Toto leto bude tusim enormne plodne v Rf 😀

isabellaa
28. jún 2017

@ina7 gratulka;)

cistomilka
28. jún 2017

@lili12345 urob ako to cítiš😉Mám tušenie že nas čakaju samé pozitívne správy✌🏽🤰🏽Aj ja uz som bola raz nespešná,ale bojuje sa dalej 👼🏻

lili12345
29. jún 2017

@cistomilka no ja som si dnes robila test a biely ako sneh :/

isabellaa
29. jún 2017

@lili12345 kedy si mala vklad a jedno ci dva?

cistomilka
29. jún 2017

@lili12345 nič sa neboj,ešte je pravdepodobne skoro 7D,skús vydržat do 7.7.🙏🏾

blackswan12
29. jún 2017

Same pozitivne nie 😂 u mna krv negativna. Ideme aj do druheho co uz

babusik85
29. jún 2017

@blackswan12 mrzi ma to! mate este mrazacikov?
na druhykrat musi vyjst, drzim palce

blackswan12
29. jún 2017

@babusik85 dakujem mraziacikov nemame veru, mali sme len 3 vajka a prezilo jedno. Cize dalsi cyklus

lili12345
29. jún 2017

@isabellaa vklad som mala 23.6. A vkladali mi posledneho mrazacika

lili12345
29. jún 2017

@cistomilka no skusim to este za par dni len u mna je to komplikovanejsie mam alergiu na partnerove spermie a trofoblast a este aj endometriozu 😕

isabellaa
29. jún 2017

@lili12345 pockaj aspon do pondelka, potom skús spravit;)

isabellaa
29. jún 2017

Baby, kde by mi mohli vziať krv, vysku hcg, keď moja gyn ma zajtra volno?
Riešili ste niečo podobné? Ďakujem.

druzuz
29. jún 2017

@isabellaa aj tvoj obvodny lekar moze alebo v hociktorom labaku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre