Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kape05
10. jan 2018

Ahojte, mam schvaleny ivf od dôvery a musím si puregon vyzdvihnúť v čr aj s perom. Máte niektora s tým skúsenosti? Som z tt, tak chceme ísť čo najbližšie. Vďaka za rady.

tuqanqa
10. jan 2018

Ahojte zienky, ako dlho Vam trvalo od konzultácie nez ste dostali papiere pre poistovnu?

nika218
10. jan 2018

Ĺmmlmm

laguna2017
10. jan 2018

@kape05 presne aj ja toto riešim. Mne povedali, že najlepšie osobne alebo hneď za hranicami si vyzdvihnúť. Kedy zacinas stimulku?

laguna2017
10. jan 2018

Baby nakoľko dr.Vrána už nepracuje v Reprofite, tak ma preradili k dr.FRANKA. Máte skúsenosti?

mimiqa
10. jan 2018

@laguna2017 jojo aj ja ho mam...ale aj tak Vrana dava liecbu....dnes som bola v Brne....a bol mily aa vsetko vysvetlil co potrebujem 😉

mimiqa
10. jan 2018

@kape05 ano bolo by naj dakte v CR si vyzdvihnut...bo poistovna nemusi preplatit...ja som priamo v reprofite vyberala

mimiqa
10. jan 2018

@tuqanqa 10 dni tusim

laguna2017
10. jan 2018

@mimiqa to vážne? Mne sprostredkovateľka povedala, že je v Ostrave, ale na email by mal odpovedať, lebo som mu písala.. Asi nestíha

mimiqa
10. jan 2018

@laguna2017 ano pracuje uz tam..ale este robi navrh....ale uz mas ineho lekara...mne bolo povedane ze je stale moj lekar..asi spolupracuje na dialku...bola som dnes na vklad 🤗 a Frank mi povedal ze takto Vam to Vrana naordinoval..asi dokoncil robotu este....

ericia
10. jan 2018

@kape05 ahoj... Ja som tiež z TT a každé IVF som tam chodila aj na ultrazvuky 😉 aj konzultácie... Najlepšie je ísť cez Senicu, Hodonín... Je to asi cca 150 km, ale po dedinách... My už to dávame do dvoch hodín 😉

lola911
10. jan 2018

@dena22 je to velmi divne ze az tak neskoro ale nie je to nemozne,,, moze to byt aj kvoli stymulke,,, ta tiez moze narobit sarapatu,,, preto je najlepsie si davat 3 mesacne pauzy medzi stymulkou,,, ale najlepsim liekom je uspesny vklad, co odstavi vajecniky na 9 mesiacov alebo potom alternativna metoda, co si uz spominala

lia1234
10. jan 2018

@lola911 @dena22 dakujem dievcata za radu..tiez si myslim, ze to bolo pre stimulaciu. Dalsi cyklus uz pojdem s liekmy, tak uvidime.

tuqanqa
10. jan 2018

@ericia @kape05 zienky ja som z hc 😀 vies co cez Hodonin som isla milionkrat 😉 ja som povodne z cr takze tu cestu mam ozaj nachodenu. Teraz do CAR sme isli po dalnici a odporucam dalnicu. Cesta tiez pod 2h a zides z dalnice takmer u CAR. Tie dediny, hore dole, serpentiny...my nikdy nerobily dobre. Pre lieky a cca 2x na folikulometriu pojdem sama bez manzela a som rada ze nemusim cez tie krkahaje. 🙂

laguna2017
10. jan 2018

@mimiqa super 👍 drzim ti palce😉 Franka nepoznam, je v pohode. To mas prvé IVF?

mimiqa
10. jan 2018

@laguna2017 toto bol ket dnes...verim ze dopadne dobre

tuqanqa
11. jan 2018

@mimiqa drzim palce nech to dobre dopadne

mimiqa
11. jan 2018

@tuqanqa dakujem 😙😙😙😙😙😙

mimiqa
11. jan 2018

@laguna2017ides len brat lieky a injekcie??

lakukaa
11. jan 2018

@tuqanqa Ahoj tyzden to trvalo ale potom to bude trvat dlhsie.gynekolok, potom posielas Petrenkovi a potom zas do poistovne tak ked budes mat stastie za mesiac mas papiere schvalene.Mne posielalo brno koncom augusta papiere a konecne schvalenie bolo 22 novembra 😐drzim palce

tuqanqa
12. jan 2018

@lakukaa uf to riadne dlho trva, ja som bola v tom ze od dorucenie papierov na poistovnu maju 30 dni na schvalenie.

luciatt
12. jan 2018

Prosím vás baby.Keď ste vysádzali estrofem a utrogestan vysádzali ste po dni alebo po dvoch troch dni tabletku?

zuzka3
12. jan 2018

@tuqanqa maju 10 dni v poistovni... ale ignoruju to veselo. Ja som im posielala tusim 15.12. A vcera som so nasla zlty papierik, tak dufam, ze to bude vsetko OK a nebudu uz nic chciet 😃😃

mimiqa
12. jan 2018

@luciatt skus po troch.....aaa preco vysadzas??

lakukaa
12. jan 2018

@tuqanqa najprv potvrdzuje tvoj gynekolog potom posielas do univerzitnej petrenkovi on to bude mat polozene na stole ked sa zobudi posle ti to naspet domov a potom to zas ty posielas do VSZP do BA kde to zas bude stat a poslu ti to naspet.no a musis mat porobene vysetrenia ohladom tvojho problemu spermiogrm atd.inak ti to poslu naspet ze to mas nekompletne a budes to musiet doplnit tak tam radsej vsetko daj do obalky a hlavne si to poprefocuj v pripade ze to stratia aj to sa stava.

tuqanqa
12. jan 2018

Baby v stredu sme mali debatu s mojou najlepsou kamarátkou ktora je teraz tehu, ci si vlozit dve embryjka a mat "dvojicky"...a vcera sme na prechadzke zbadali 3 letiacich bocianov. Teraz v januari 😲😲😲 Reku jeden bocian je tvoj a dva mi doniesu tie dvojky. Krasne znamenie.

mimiqa
12. jan 2018

@tuqanqa predvcerom otazka lekara ci vlozime dve embryjka bo som mala naraz zamrazene moj take oci 🤣😂😄😅....vlozili sme jedno...ja aj on uz mame dieta...chceme spolocne....ak nemas daj dve 😙😗

tuqanqa
12. jan 2018

@lakukaa dakujem, vsetko mam pripravene a okopirovane. paiere z brna su na ceste, buduci tyzden rozoslem a cakame 😒

luciatt
12. jan 2018

@mimiqa lebo idem do 12.týždna.tak mam začať vysádzať.doktor mi písal že každý deň mám vysadiť jednu tabletku len čítam že sa to vysadza po dvoch po troch dňoch.tak som chcela vedieť ako to majú ostatné baby z reprofitu.

mimiqa
12. jan 2018

@luciatt jeeeejj tak zadarilo...panecku zo ❤gratulujem.....drzte sa 😚😚😚😚😚... co hovorili bambulky treti den...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre